Nera
OFF-LINE

 • Jméno
 • Kačka (Kateřina)
 • Věk
 • 25 let
 • Bydliště
 • Někde v Jižních Čechách :-)
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Chůva k pohledání

6. prosince 2007

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

...

Prostě skvělý. Freniny snahy uhnat chlapa k oltáři, její věčně hladová matka a natvrdlá kamarádka, problémy dětí, známé osobnosti, z nichž je Fren celá pryč, jedovatá slečna C.C. a vždy pohotově reagující sluha Niles tvoří dohromady nezaměnitelný celek. Každá z postav každou chvíli vypustí z pusy nějakou tu blbost. Určitě má cenu dívat se na něj!!!

Plakát
Čarodějky

5. prosince 2007

76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Čarodějky

Mně se tento seriál moc líbí. Připadá mi originální, jak postavy či věci, které známe z různých pověstí, legend a bájí, jsou "vpleteny" do příběhů jednotlivých epizod. Mezi povinnosti čarodějek se Phoebe, Piper a Paige pletou různé osobní problémy, takže je to o to zajímavější. Já dávám určitě za pravdu všem, co tady píší, že je to the best!

Plakát
Ulice

18. prosince 2007

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ulice

Velmi zajímavý seriál. Je první, který jsem viděla takhle den za dnem a je to podle mě velmi šikovně vymyšlené. Jasně, je trochu přitažené za vlasy, že se těm cca 50ti osobám, které se tam vyskytují, pořád dějí nové a nové a nové věci jako třeba krádež peněz, vážná dopravní nehoda, nalezení ztraceného příbuzného,... Je pravda, že jinak by to asi byla nuda, ale tohle je taky trochu zvláštní. Když se nato ale na druhou stranu podívá někdo tak, že tohle se stalo jedné rodině a tohle se stalo tady, tak už je to lepší.

Plakát
Pokémon

18. prosince 2007

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Pokémoni

Teď je mi bezmála 14 a pořád se mi Pokémoni hrozně líbí. Né, že bych kvůli nim vstávala v půl sedmé ráno (nebo ještě dřív) jako kdysi, ale pořád mi připadá zajímavé vytvořit "zvířata", která vlastně svévolně pobíhají (skáčou, létají, plavou...) po světě, mají své zvláštní schopnosti i slabosti, velikost i povahu a dokonce i zaměření (pro ty, kteří neznají: oheň, voda, boj, hmyz, elektrika, kámen, atd.) . Jasně, lidé i pokémoni jsou "nezničitelní", jinými slovy: můžete do nich pražit blesky nebo připéct plameny, ale až na ožehlé vlasy jsou v pořádku. Já mám prostě pokémony ráda a navždy budou mít místo u mě v srdci.

Plakát
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Kouzla a čáry

Já mám prostě takovéhle záhadné věcičky ráda. A když se k tomu přidá magie, mladá nezkušená čarodějnice, dvě potrhlé tetičky-čarodějnice, zakletý kocour s myšlenkou ovládnout svět a k tomu neuvěřitelná dobrodružství, tak to nemůže být nic jiného než Sabrina, mladá čarodějnice!

Plakát
Muži na stromech

17. ledna 2008

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Přes veškerá očekávání, že to bude "zoufalý seriál plný Zoufalých manželek (manželů)" mě tento seriál opravdu chytil. Zatím to má dobrý příběh, hlášky jsou fajn. Ale je to takový seriál, který ukazuje, jak na tom může člověk opravdu být.

Plakát
Columbo

5. prosince 2007

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nejlepší

Já na takovéhle "střílčky" a "příběhy, kde se lidé pořád vraždí navzájem" moc nekoukám, ale Columbo je prostě skvělý. Poručík vypadá tak naivně, pořád mluví o své ženě, kterou nikdy nepotkáme, a vždycky se vrátí s "ještě jednou otázkou". To mě prostě dostane vždycky. Fascinuje mě, jak zločin na první pohled vypadá dokonale a každý, ale hlavně vrah, má neprůstřelné aliby, ale Columbo odhalí vraha podle takové maličkosti... Skvělé

Plakát
Věřte, nevěřte

18. prosince 2007

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Čupr

Čupr seriál. Proč ho ale s oblibou dávají (dávali) tak pozdě večer. Člověk se pak bojí! :-) Je to suprově vymyšlený seriál a zdá se mi, že já bych se svým instinktem moc neobstála. Jen jednou jsem trefila všechny. Jinak pan Frakes, který to uvádí, mě vždycky nadchne tím svým upířím úsměvem.

Plakát
Teletubbies

18. dubna 2008

47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

...

Označila bych tento seriál jako trapnost samu. Naprosto o ničem, nesmyslnosti, které děti rozhodně k dalšímu rozvoji nedonutí, a chování těch čtyř... Ach jo. Někde jsem četla, že v to v nějaké zemi zakázali, protože Teletubbies mají homosexuální sklony a tím jsou pro děti špatným příkladem, s čímž plně souhlasím. Ano, viděla jsem jen pár dílů tohoto "seriálu" a díky Pane bože, že jsem jich nestihla víc. Zlatá Rychlá Rota nebo Kačeří příběhy...

Plakát
Hercule Poirot

29. prosince 2007

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

SUper

Já souhlasím s Logan. Detektivky atd moc nemusím, ale Poirot je super. Slušný, milý a šarmantní Hercule Poirot, který taková jednoduchá slova (ano, nevím, jak se máte, samozřejmě...) říká francouzsky (oui, je ne sais pas, ca va, bien sur...) a nakonec všechno vyřeší jen kvůli takové drobnosti.