ALF
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Živí mrtví

12. listopadu 2010

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zatim dobry

Jako milovnik filmu se zombie tematikou jsem nemohl vynechat ten to serial. Po prvnich dvou dilech jsem docela dobre naladen k dalsimu sledovani. Libi se mi ze prozatim se resi jen preziti lidi a zombiku je tam vic nez dost, naco se uz netesim je az se zacnou resit vztahove zalezitosti a po uvodnich dilech je jasne ze se resit budou cimz by se mohl serial dostat na uroven 90210. Pokud bude pokracovani i nadale hlavne o prezivani a zachrane lidstva ( i kdyz s mnozstvim nemrtvych asi nebude dostatecny genofond :-)) ) tak budu pokracovat ve sledovani. Snad me reseni vztahu neodradi jako u jinych serialu kdy tvurci naposledni chvili vztahy vyresili tak jsme mohl pokracovat ve sledovani :-)). Tot zatim vse.
2. Ajajaj obavam se ze tusim jak budou pokracovat vztahy hlavnich postav :-)) spousta z vas to urcite tusi taky zeee ;-). Myslim si ze v pristich dilech se bude resit rozsireni lidske populace.

Plakát
Dům loutek

9. listopadu 2009

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Prvni dily

Prozatim jsem z tohohle serilau skousnul prvni 3 dily vcetne neodvysilaneho pilotniho dilu ktery mel byt udajne prepracovan podle pozadavku studia jak hlasaly titulky. Takze po prvnich dvou ofiko dilech jsem celkem dobre naladen k dalsimu sledovani. Souhlasim s Martin297 ze Alfa (samec :_D) bude asi ustredni postavou kolem ktere se bude tocit dej nejedne epizody, ale nez me ukamenujete tak je to muj nazor poshlednuti 2/3 epizod ;_). Samozrejme ze nejustrednejsi a nejhlavnejsi postava je Echo. Tot odeme prozatim vse :_)

Plakát
Bouře století

8. listopadu 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

111

Kingovu tvorbu miluju.

Plakát
Boj o přežití

8. listopadu 2009

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

90%

Jen za ruzne svacinky kterymi se Bear nacpava :_).
Jinak se mi tento serial libi protoze ukazuje veci a mista do kterych se vetsina ctenaru a navstevniku techto stranek nikdy nedostane:_).

Plakát
Lovci duchů

7. listopadu 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Epizoda Changing Channels

Tehle epizode davam 100% uz dlouho jsem se tak nepobavil jako u tohohle dilu. Vtipnost byla sice trosku zkazena apokalyptickym koncem :_), ale o to prece v tomhle serialu jde :-). Nesouhlasim s nekterymi nazory ze tento dil byt vubec nemusel. Myslim ze Gabriel jeste do konce serky nejak zasahne ;-).