Veronika_a
OFF-LINE

  • Jméno
  • Veronika
  • Věk
  • 20 let
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Mr. Bean

19. července 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě klasika

Nemusí za celý díl promluvit a stejně umíráte smíchy. Někdy stačí už jen jeho výraz a válím se smíchy na podlaze. Mr. Beana s jeho plyšovým méďou zná snad každý ať mu je 15 let nebo 80 let. Ještě když to dávali na čt1 (nevím jestli to tam dávají pořád) tak sem se na to společně s tetou a babičkou koukali.
Mr. Bean dokáže pobavit snad více jak jakýkoliv dnešní seriál.

Plakát
Spongebob v kalhotách

19. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pohádka pro děti? Nemyslím si.

Rodiče mi říkají, že jsem jak malý dítě, když na to koukám. Ale realita je, že na to kouká víc náctiletých než dětí.
Spongeboba mám fakt ráda, ale zase né, že bych pravidelně sledovala každý díl. Ale pokaždý když na něj v televizi narazím, tak se kouknu a ráda. Je to vtipný seriál, u kterého nemusíte na nic myslet a jen smát optimistickému Spongebobovi. Nedávno jsem dokonce četla, že každá postava má ukazovat jeden ze sedmi smrtelných hříchů, což když sem Spongeboba viděla naposled, tak jsem si řekla, že to možná i pravda.
Ve zkratce: Spongebob je vtipný seriál, který vám dá možná i nějaké to poučení a nudit se u něj nebudete.

Plakát
Teorie velkého třesku

19. července 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bazinga

Teorie je seriál, který sleduju nejdéle. Většinou mě seriály chytnou, až když jsou ukončené, ale TBBT sleduju už asi od 4. série a pořád mě to drží.
Musím uznat, že ze začátku tam bylo mnohem více vtipných scén, ale pořád se docela zasměji, i když mnohem méně.
Trošku mě zklamalo, že dříve to byl seriál o šprtech, u který byl úkol najít si holku skoro nemožný. Pak se z toho stal klasický seriál o vztazích. Leonard a Penny, kteří se snad rozešli a znovu dali dohromady 5x, mě už skoro doháněl k šílenství.
Jediný co mě na seriálu doopravdy naštvalo, a to není chyba tvůrců nýbrž českého dabingu, že Amy a Penny se změnil dabing.

Plakát
Terra Nova

18. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Šance na nový začátek?

Předem píšu, že jsem nikdy nemusela sci-fi a ani dinosaury. Ale tenhle seriál mě zaujal tak, že mi bylo líto, že je jen jedna série o 11 dílech. Narozdíl od jiných seriál se v Terra Nově pořád něco děje, takže aspoň já jsem se nenudila ani u jednoho dílu. Myšlenka nového začátku v minulosti je podle mě úžasná a jednou by se snad mohla stát i reálnou (ale to za hodně, hodně dlouho). Jako v dalších x seriálech je to o rodince, která spolu drží, ať se děje co se děje (že by nový trend?). Postavy jsou podle mě dobře vymyšlené a já osobně jsem si oblíbila Wash. A u finále jsem byla u trochu smutná.
Ale je to výborný seriál a negativní je jen to, že má jen jednu sérii.

Plakát
Hrdinové

18. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zachraň roztleskávačku, zacháníš svět

Heroes jsem objevila cca před rokem a celý 3 série jsem do Heroes byla zažraná. Ale u S04E12 (Kapitola 11.:Pátá úroveň) mě to nějak přestalo bavit a doteď jsem se tam zasekla. Osobně doufám, že to někdy dokoukám, i když jsem slyšela, že konec není povedený. A to mě odrazuje.
Námět byl zajímavý: superhrdinové konečně bez kostýmů. Ale se už v druhý sérii šla kvalita dolů.
Doopravdy doufám, že to někdy dokoukám ale zatím dávám 60%.

Plakát
Harry's Law

17. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Právnický seriál? Proč ne.

Na seriál jsem začala koukat jen kvůli Brittany Snow. A kvůli jejímu odchodu jsem taky nezačla koukat na 2.série. Kdyby tam nehrála Brittany nejspíš bych na to ani nekoukala, ale přesto mě seriál docela chytil. Líbí se mi, že to není seriál s "debilním" humorem ale s "inteligentním" tak trochu. U mě byla nejlepší postava asi Jenna -já prostě ty "hloupé" blondýnky miluju. Nemůžu opomenout ani její dramatické odchody do skladu.
Jelikož jsem viděla 1.sérii, tak hodnocení patří hlavně jí.

Plakát
Taková moderní rodinka

17. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Něco jako dokument o jedné rodince

Tak tenhle seriál je geniální. Snad jediný seriál natočeným tímto stylem - natočené jak dokument. A přijde mi to originální a někdy jako bych zapomněla, že je to hrané a skoro jsem věřila, že taková rodina existuje. A proto jsem u ní vydržela. V seriálu jsou příběhy, které se můžou stát a myslím, že každý se v něčem najde. Nevím jestli mám radši dětinského Phila, ukřičenou Glorii nebo trochu hloupého Luka. Podle mě skvělý seriál a proto dávám 100%.

Plakát
Super drbna

17. července 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nic moc

Tenhle seriál mě prostě neoslovil. Je pravda, že jsem viděla jen pár dílů, ale nějak mi nesednul. Ať už herci, kteří jsou všichni krásný a až moc dokonalý na pohled a hlavně zazobaný, tak příběh.
Ale jak jsem se poptala u přátel, tak někomu to sedne a někomu ne (tak jako mě). 100 lidí, 100 chutí.

Plakát
Volání mrtvých

17. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Předčasné ukončení?

K seriálu jsem se dokopala, kvůli hlavní herečce a nic moc jsem od toho nečekala. Ale Volání Mrtvých překvapilo a to příjemně. Je to příjemný seriál, který vás zabaví. Obě série jsou velmi dobré. A i když se postupně dostanete do stereotypu (někdo umře, požádá Tru, vrátí se na začátek dne, ona ho/ji zachrání) tak mě obě série neuvěřitelně bavili a podle mě bylo epizod málo a mohlo se udělat více dílů 2.série nebo udělat ještě jednu série. Ale jak já říkám: je lepší mít krátkej a zábavnej seriál než to zbytečně prodlužovat a mít dlouhej, ale s upadající kvalitou seriál.
Za mě 100%.

Plakát
Jak jsem poznal vaši matku

17. července 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Legendární!

Seriál o přátelství, trochu podobný seriálu Přátelé. Obzvlášť zbožňuju pár Lily a Marshall: je to pravá a dlouholetá láska, kterou chce snad každý.
Ty postavy si zamiluje snad každý. Děvkaře Barneyho, který chce aby všechny jeho zážitky byly legendární. Teda, který hledá svojí pravou lásku. Robin, která se snaží prosadit jako reportérka. Lily, která sní o tom, že bude umělkyně. A Marshall, který sní o tom, že bude jako právník chránit životní prostředí. Každá postava je naprosto odlišná a to je na tom tak skvělé.
1.-8. série byly vtipné a vždy sem chtěla vidět další díl. Ale 9- série je podle mě propadák od 1. dílu. A konec? Ten myslím zklamal všechny.
Přesto je to jeden z těch seriálů, kterej všichni známe a málokdo ho přímo nesnáší. Za mě 90%.

Předchozí