Luisa
ON-LINE

  • Jméno
  • Lucie Č.
  • Věk
  • 27 let (Lev)
  • Bydliště
  • Šumperk
Facebook Twitter E-mail
Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Druhá série?

Jelikož filmy/seriály s tématikou hon za pokladem mám ráda, tak se mi tento seriál zamlouval. Pár "buran" a "princezna" mě velice pobavil. Byl to dobrý nápad spárovat pochybovačného lovce pokladů a precizní historičku z Britského muzea. Jsem zvědavá na další pokračování (pokud bude..). Rozhodně jsem se u seriálu nenudila :) pobavil, vtipné scény, hlášky, nějaké to dobrodružství :) rozhodně jsem ráda, že jsem se na seriál podívala :) Jen mám trošku strach, že se další série nedočká... také jsem byla překvapená koncem.

Plakát
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Česká show

Jedna z mála českých show, které sleduji. Pořádně se u ní pobavím a poslechnu si známé i neznáme interprety v podání našich českých celebrit. Rozhodně jsem ráda, že jsem se na TTMZH začala dívat. V maskérně opravdu odvádějí perfektní práci, protože občas jsou vystupující k nepoznání od originálu a v některých případech i hlasově :) Představení mívají říz a perfektní choreografii. Je hezké vidět, jak se naše celebrity snaží pro dobrou věc :) jsem zvědavá, kolik pokračování bude show mít. Doufám, že jí to vydrží :)

Plakát
Cizinka

11. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Cestování časem

Když jsem na tento seriál narazila (už nevím jak :D) tak bylo venku prvních 6 dílů. Nešla jsem spát a to jsem vstávala do školy... Tak moc jsem ho hltala :) když jsem později zjistila, že je podle knihy, tak to bylo o to ještě lepší, protože mamce se seriál taky líbil a já věděla co koupit na Vánoce :D ze seriálu se mi libí hlavně skotská krajina a Jamieho přízvuk :) ten v knize ani cz dab není (kdyby aspoň použili nějaké naše nářečí...). Také nejsou špatné ty jejich návyky a dobové kostýmy. Rozhodně bych chtěla vidět typického Skota v kiltu, jako byl Jamie :) Clair taky není špatná (občas tvrdohlavá a stojí si za svým), ale hned z Jamieho napadla do kolen a neskočila po něm, místo toho se snažila zůstat věrná Frankovi. Proto se mi líbí, že si nechává oba svatební prsteny. Jeden z budoucnosti, druhý z minulosti. Herečka sama o sobě mi sedla a stejně tak i herec Jamieho. BJ jsem opravdu, ale opravdu nesnášela a stejně tak toho jejího manžela... Nemyslím jako postavy, ale herce, nějak mi nesedl... Jak první, tak druhou sérii jsem zhltala (s drobnými pauzami) prakticky naráz a teď jen vyčkávám na sérii tři a čtyři :) jsem zvědavá kolik jich celkem bude, protože knih je kolem osmi... Outlandere drž se!

Plakát
Quantico

11. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Scénář...

Nápad to byl dobrý. Vidět jak vypadá výcvik pro FBI v Quanticu. Ta tvrdá práce budoucích agentů (doufám, že aspoň něco z toho bylo opravdové a ne vymyšlené...) Také se mi zamlouvalo, jak se dějové linie protínaly (přítomnost s minulostí), jen jsem se občas ztrácela v tom, co chtěl básník říct :D Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy (proto těch 90 %), ale jinak herecké obsazení bylo perfektní :) Až do konce první série jsem si nebyla jistá, kdo je atentátník, za což scénáristy chválím, protože děj napsali tak perfektně, že si hned po prvním díle neřeknete - ten to byl! Sama jsem několikrát měnila názory a nikdy jsem se netrefila :D protože mě vůbec nenapadlo, že by to mohla být zrovna tato postava :) Mno, jsem zvědavá jak bude probíhat druhá série :) zatím to vypadá, že bude stejně mystická a tajemná jako ta první :) Tak co Quantico? Kolik budeš mít sérií?

Plakát
Forever

9. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

4ever

Opravdu, ale opravdu jsem doufala, že mi seriál prodlouží... Podle mě měl potenciál s nezvyklým dějem. Kdo by si nepřál být nesmrtelný? Jen ta nevýhoda stálého koupání na Adama při setkání se smrtí. Chudák Henry :( Seriál se mi opravdu líbil už jen proto, že se nejednalo o normální nadpřirozeno, které vyhledávám, ale něco nového :) Náhodou při jednom z přírodních úkazů se stát nesmrtelným a umřít pouze v případě první zbraně, která nás zabila. Vidět a objevovat svět, seznamovat se s významnými i nevýznamnými lidmi. Kdo by po tom netoužil? (Fajn, až na to umírání, to asi nikdo :D) Ale jinak byl seriál zajímavý a dobře zpracovaný :) Sice jsem celou tu dobu čekala, kdy se detektivka Jo o Henrym dozví pravdu a tajně doufala, že se něco semele, ale jak to doopravdy dopadlo... jestli jí Henry vše řekl nebo si to zase rozmyslel... to je ve hvězdách, protože tímto nám nechali tvůrci otevřený konec a je jen na nás abychom si domysleli, co bylo dál. Za mě to je tak, že jí vše řekl a podruhé v životě si nechal někoho (po své první milující ženě - tu úplně první, která ho nechala zavřít do ústavu nepočítám) vážněji vstoupit do života :)

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ironie osudu...

Musim celkem uznat, že se mi tato miniserie strašně moc libila :) Celkově mám ráda, když je něco podle knižní předlohy (ať už samotný děj nebo jen inspirace), a proto se mi nápad "Frankýho" strašně moc zamlouval :) Překvapil mě nejenom děj, ale i zvraty, které se v sérii objevovaly. Nejvice mě ale pobavila ironie v poslednim díle série. Už se nemohu dočkat pokračování (pokud se uskuteční) a dalšího osudu pana Marlotta ;)

Plakát
Jessica Jones

7. prosince 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

JJ 80%

z Jessicy mám smíšené pocity... nejdřív jsem si říkala, že to bude děsná nuda, ale pak se mi to zalíbilo a možná se i kvůli Davidovi Tennantovi podívám na Doctora Who... Ten herec mi byl povědomej a až po chvilce pátrání mi došlo, že hrál Skrka jr. v HP :)

táááákže celkový dojem??? Na JJ se ráda znova podívám, pozvolna se dostáváme do nitra jejího povědomí a osobnosti, Killgrave je psychopat se srdcem černým jako Mr. Gold z OUAT (ale po těch psích kusech, co na něm páchali rodiče, i když z dobroty srdce, se ani nedivím, že zcvoknul). Pattsy je moderátorka a BF, která by pro JJ snesla modré z nebe. Právnička je mrcha, a milý strážník Simpson... ten je divnej. Prostě směsice osobností, temné prostředí a atmosféra a samozřejmě tajemno :) Už se nemůžu dočkat až budou všichni Defenders pospolu :)

Plakát
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

10 things I hate about open ending...

Nechápu proč vždycky zruší seriál v tom nejlepším :-/ u seriálu jsem se hodně nasmála a herec Patrica byl prostě boží :) Je to škoda :( film i seriál stojí za to :) sice mi Bianca i Kat občas lezly na nervy, ale to patří k popisu jejích postav :) chtělo by to pokračování... škoda že se ho nedočkáme :(

Plakát
Kriminálka Miami

22. dubna 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

CSI Miami

Nejdříve sem byla vůči tomuto seriálu obezřetná, protože jsem mu nevěřila, ale na konec jsem si ho velice oblíbila. Horatia, Erica, Wolfa a ještě Calleigh mám ze všech nejradši :) Přirostli mi k srdci a bylo mi velice líto, když Miami zrušili :( Ale život jde dál a nikdo tady nebude věčně... Ani seriály, které mají říz :( Tímto se s tebou loučím. Nechť navždy zůstaneš v mém srdci. Sbohem Miami!

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Opravdu? Jste si jistí?

Tohle jsem si myslela, když jsem se dozvěděla, že se seriál nebude obnovovat pro další sérii. Je to škoda, protože jsem si ho oblíbila a Cyrus s Alenkou mi přirostli k srdci. K srdci mi taky přirostl Srdcový kluk (Will), obzvláště jeho přízvuk :) strašně ráda ho poslouchám :) Červená královna se sice nevyrovná Rampelníkovi nebo Zlé královně, ale taky se mi zamlouvala :) Tajně jsem doufala, že se tam objeví třeba Aladin nebo Jasmína, ale to už pravda asi nebude... tak snad je zařadí do OUAT :) Na seriál budu vzpomínat s radostí a v srdci stále doufat, že se nad ním smilují a obnoví ho, i když se to asi nestane, ale doufat je snad dovoleno, ne? :P