pavelbezak123
OFF-LINE

  • Jméno
  • Pavel Bezák
  • Věk
  • 22 let
  • Bydliště
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Premiér

12. listopadu 2019

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Premiér

Viděl jsem 1. díl, a musím říct, že je to špatný.

Plakát
Hra o trůny

27. června 2017

11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
28 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Nic moc

viděl jsem pár dílu a vůbec nechápu co na tom lidi vidí. Existuje tolik lepších seriálu, tak proč ztrácet čas takovou blbosti jako je toto.

Plakát
Ohnivý kuře

5. dubna 2017

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nic Moc

Viděl jsem jeden díl, a to bylo až dost. Absolutně žádný děj, nic. Herci hrají tak, že jim nevěřím ani nos mezi očima. Prostředí velmi slabé, též postavy. I na použitý toaletní papír by jsem se díval radši než na tuhle zoufalost.

Plakát
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ordinace trapnosti

Toto je jeden z nejhorších seriálu co TV Nova dělá. Herecké výkony stojí za prd, jedině co se tam řeší je kdo s kým spí, kdo koho podvedl apd. Jediné vysvětlení je, že scénaristy a ředitelství TV Nova sídlí na odvracené straně Měsíce, kde nedostavají zprávy ze Země. Taky mě štve jak v TN na končí říkají: ,,A za chvíli začíná váše oblíbená Ordinace." Na tuhle větu už jsem alergický. Ve kterém alternativním vesmíru je tohle oblíbený pořad? Existuje nekonečno alt. vesmíru, ale ani v jednom tohle není oblíbený seriál. Hodnotit tento seriál je obtížné. Ne z důvodu toho, že by jsem nevěděl co dát. Ale z důvodu, že tady nejsou záporná čísla. Když jsem dal Ulici 0%,tak by Ordinace musela dostat -100%. Ulice má aspoň nějaký příběh, postavy se vyvíjí, tohle v Ordinaci není. Tak dávám 0%. Je to největší hodnocení jaký si tento seriál zaslouží.

Plakát
Můj přítel Monk

19. září 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skvělý seriál

Monk je skvělý seriál. Nejlepší jsou ti jeho fobie, díky kterým se neustále dostává do vtipných situaci. Ale i další postavy jsou skvělé. Nejvíc se mi z vedlejších postav líbí Randy a Sharona. A jak například z kousku skla dokaže najít vraha, musíte ho obdivovat.

Plakát
M.A.S.H.

16. září 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Klasika

Viděl jsem filmy a seriál, je to skvělá klasika. Líbí se mi že i přes svůj humor si dokaže zachovat vážný nadech. Štáb dokazal dokonale vystihnout útrapy korejské války. Hawkeyemu se ani moc nedivím. Buď si s toho všeho udělate srandu nebo se z toho zbláznite. Je to skvělý seriál. Kdo to neviděl doporučuji.

Plakát
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Překvapení

Když jsem otomhle pořadu dozvěděl poprvé, myšlel jsem si že to bude něco jako superstar. Ale příjemné mě to překvapilo. Nejvíc se těším na to, jak si losují nové postavy.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělý seriál

Tohle je skvělý seriál. Jen mě už tak moc nebaví poslední 2 řady. Seriál zvážněl, bylo tam méně vtipu a šel víc do hloubky. Nejlepší byl tak do 7-8 serie. Nejlepší postavou byl Barney, ty jeho obleky a Legen-počkej si-dární! a jeho různě druhy plácaků. Ale i Lily a Robin měli něco do sebe. Ted a Marshall ty ze začatku byly taky dobrý, ale časem se změnily a pro mě ustoupily do pozadí. Jinak skvělý seriál.

Plakát
Přátelé

16. září 2016

6 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Blbost

Viděl jsem první 2 díly. A chtělo se mi zvracet. Trapný a břitký humor, práce s kamorou nestojí za nic, vtipy stáli za prd. Prostě nic moc. Nechápu proč tenhle seriál nezrušily po prvním dílu.

Plakát
Skladiště 13

2. září 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Skladiště 13

Skladiště byl jeden z mých oblíbených seriálu. Ten nápad s ,,nekonečným" skladištem byl dobrý. Jen mě štve ten poslední díl, hlavně ta poslední scéna, která nedává příležitost pro pokračování. Škoda, byl to skvělý seriál.

Předchozí