Khaleesi01
OFF-LINE

  • Jméno
  • Khaleesi
  • Věk
  • 28 let (Ryby)
  • Bydliště
  • Hradec Králové
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Hledání

20. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Klidnější QaF

Asi se nikdo, kdy viděl oba seriály nedokáže natolik ovládat, aby je neporovnával. Já samozřejmě nejsem vyjímka. Ale už je to déle, co jsem Queer as Folk viděla, kdežto Looking mám v čerstvé paměti. Budu se snažit být objektivní.

Celkové se mi líbí realistické zpracování tématu. Vyobrazení gayů, jejich chování, problémy, vztahy a přátelé jsou zobrazeny normálně. Konečně. Nic vykroucenýho, přehnaně afektovaného. Párkrát jsem si tu přečetla, že je seriál plochý. To je tak trochu blbost. Akorát to není o tom, šokovat diváka. Podle mého si tvůrci snažili vyobrazit reálný život gayů a to se jim povedlo na jedničku. Bohužel v současném světě, tak nějak každý očekává nějakou senzaci, něco, co Vás udrží v sedačce. A v tom je tak trochu i problém. Fakt se jim to povedlo. Seriál je natolik realisticky vyobrazen, že pokud Vás nijak zvlášť nešokuje, že to je o homosexuálech, tak seriál nemá co nového nabídnout. Je to průměr, ale za to krásný průměr. Na druhou stranu, jsou tam fakt krásně vyobrazený emoce a vztahy. Složitě a dospěle. Skvělej seriál, je ho škoda.

Plakát
Gangland Undercover

18. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Napětí

Tohle není jeden z těch vymazlených seriálů, kterých je na obrazovkách stovky. GU je surové drama, u kterého Vás nenechají vydechnout do poslední minuty. A když to skončí, v puse Vám zanechá hořkou pachuť a spoustu domněnek.
Seriál je hodně povedený. Maximálně dotáhnutý linky, zvraty, emoce. A věřte mi, není to holčičí seriál. Příběh, založený na skutečné události, je až nebezpečně přesný. Vykresluje nebezpečný svět, ke kterému se většina lidí ani nepřiblíží.

Plakát
Mars

15. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda obrovského potenciálu

Začátek pro mě byl poněkud těžkopádný. Fascinace Marsem a děním v roce 2033 pomalu ubíjela jednotvárnost keců v roce 2016. Pilot bych osekala minimálně o dvacet minut těch povídaček okolo. Chápu, že pro někoho to je stěžejní, ale široká veřejnost, která na to kouká jen ze zvědavosti, se nudí.

V podobném duchu se odehrávalo i zbylých pět epizod. Dokoukala jsem to jen proto, že mě zajímala dějová linka Marsu. Od filozofických úvah se přešlo k mapování úspěchů a neúspěchů co se vesmíru týče.

A v poslední řadě mi vadil i způsob natáčení. celý seriál byl v duchu dokumentu. Mám dokumenty ráda. Ty pravé, co se opírají o fakta. Sci-fy seriál podaný takovou formou mě prostě nedokázal zaujmout.
Celkově zazdili obrovský potenciál který tento seriál bezpochyby má.

I když mi kostra seriálu přijde zajímavá, negativní pocity převážejí nad těmi pozitivními.

Plakát
One Big Happy

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

One Big Happy

Tak tohle byla jízda! Když jsem si pustila pilot, po pár minutách jsem nedokázala přestat opakovat ne ne ne. Začátek byl těžký. Ale pak přišel první výbuch smíchu a už jsem v tom jela.

Minisérie mě opravdu bavila a lituji že nemá další řadu. Opravdu jsem se u toho nahlas smála a to se mi často nestává. Můžu jen doporučit!

Plakát
Grace and Frankie

14. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pohodovka

Tento seriál je naladěn na klidnou vlnu. Každá epizoda má svoji vlastní drobnou zápletku, která se nenásilně promíchává s celkovým dějem seriálu. Herecké výkony jsou skvělé, postavám rozumíte a dokážete se do nich vcítit. Doporučila bych to na takovéto líné deštivé odpoledne, u kterého víte, že nemusíte nikam spěchat.

Plakát
Shameless

13. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Gallaghers

Shameless. Za nedlouho tu máme osmou sérii a já se na ní moc těším. Tahle rodina mě chytla za srdce. Série co série, epizoda od epizody je neskutečně vymazlená. Jednotlivé postavy, oblíbené či neoblíbené, mají hloubku, svůj směr a vývoj.

Fiona si mě získala svojí houževnatostí, obětavostí a urputností. Hlavně ze začátku byl skvěle vykreslen její boj o udržení rodiny nad vodou a zároveň si užít vlastní život. V sedmé sérii se mi moc nezamlouval její cíl a chovaní, ale přesto ji dokážu pochopit. Herečka umí neskutečně vyjádřit emoce.

Lip a Ian si mě omotaly okolo prstu od začátku. Vše s nimi prožívám, jako bych je znala osobně. Vývoj jejich postav je nečekaný o to víc uvěřitelný. Mám je moc ráda.

Přesto si mě asi nejvíc získal Carl. Jeho postava má nejhlubší a největší vývoj a on to zahrál skvěle! Těšila jsem se na jeho scény a se zatajeným dechem sledovala, jak to všechno dopadne. Některé scény se mi stále opakují v paměti.

Doufám, že Kev a Vee budou stále spolu, protože jako pár jsou neskutečně silní a zábavní. Jen tak dál.

Taky bych ráda zmínila vedlejší postavy, které u mě pevně zakotvili a doufám, že se s nimi budu vídat dál. Jako první je Mickey. Já toho kluka zbožňuju!! Ušel tak obrovský kus cesty a ani jednou se neohnul. (Pomyslně :D)
Sheila by si zasloužila kategorii sama za sebe, ale je tak praštěná, že ji prostě musím mít ráda.
Svetlana se mi ze začátku nelíbila a o to víc jsem si ji postupně oblíbila. Její prostořekost v kombinaci s přízvukem je nezaměnitelná.

Už Vám to asi došlo, ale fakt nemám ráda Franka. Vůbec. Ani trochu.

Plakát
The Defenders

13. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mix

Defenders jsem dala na jeden zátah. Jednotlivé epizody příjemně utíkaly, nikde se necouraly, dokázali si udržet moji pozornost. Ani mi nevadil pomalejší rozjezd seriálu.

Cítíte to taky? Žádné velké nadšení, nic, co by mě posadilo na zadek. Možná to je tím, že podobně laděné seriály už nejsou vyjímkou a tudíž je laťka daná vysoko. Seriál podle mě nepřinesl nic nového. Průměr od začátku do konce.

Koukalo se na to dobře, ale vidět to znovu už nemusím.
Jediné, co mě opravdu mrzí až vadí, je nevyužití Sigourney Weaver. Škoda.

Plakát
Život beze slov

8. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Joo tohle baví

Jej, tohle se povedlo! Neotřelá komedie mě chytla za srdce. Celá rodina mě neuvěřitelně sedla. Prožívám s nimi jejich radosti i strasti. Nejvíc mě baví JJ, už jenom z toho důvodu, že se tohle jen tak nevidí. Hrozně moc se mi líbí jak se celkově rodina pere s jejich situací, i když mi to přijde krapet nereálné, moc se mi to líbí. Skvělá oddechovka, která pohladí na duši a pošimrá bránici.

Plakát
13. okrsek

8. března 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Hodnotím hned po prvním díle, protože zatím nemám v plánu koukat dál.
Pilot mě zaujal. Byla jsem hodně na vážkách, jestli si mám pustit další díl, nebo ne. Seriál skončil v sekci Chci vidět a to z toho důvodu, že mi až moc připomínal Lucifera. Arogantní sexi chlápek, který kráčí na obláčku svého ega. Drzá policajtka co se nebojí být upřímná a je dobrá ve své práci. Pekelné triky vyměněné za moderní technologii. Zaujalo, ale nemusím to vidět hned.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rozpačitě divné

Nadpisem jsem vlastně popsala svůj názor na seriál. Knihu jsem nečetla, takže nemůžu srovnávat. Bohužel seriál mě od samého začátku nebavil. Asi byl na mě až moc divnej. Postavy, zpracování, vývoj děje. Prostě tak jiný, že se s tím nemůžu ztotožnit.