HellSchock
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • 27 let (Štír)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Headmasters představuje spousty postav

Headmasters, není v celku špatný Transformers svět a když po Američanech G1 převzali Japonci tak byla vidět i menší změna tempa, avšak co zůstalo mrtvé mělo zůstat mrtvé, ničilo to tu atmosféru. Navíc Japonci šli dodělat v podstatě příběh, který byl rozehrán už u Američanů (proto se mi nakonec více líbí Armada, který hraje hezky od začátku). Zde máme nového hlavního záporáka Scorponoka (ironii je, že tehdy v komiksech to byl on kdo spojil Decepticony a Autoboty proti Unicronovi), který ale tak trochu inteligenci používá a Autoboti sem tam přece jen na zadek dostávají, je tu vidět i několik úmrtí a Japonci přidali i nové rasy, který sice jsou humanoidní, ale přece jen. Chybí mě však Quintessoni, kteří mohli být klidně třetí frakce. Smutný, je že tohle bylo docela dost natáhle a nevědělo, zda to chce být pro děti, či dospělé, sice je hezký že kvůli dětem nezabíjeli charaktery, ale když v jednom díle Decepticoni popravují lidské vězně, tak fakt člověk neví, co to chce být.

Plakát
Spící

26. února 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nenávist patří sluničkám

Autor totiž i kritizuje Rusko a jeich oligarchy, to že je to Ruské neznamená že je to špatný, leč pro některý lidi jak koukám, tomu tak je. Tomu však nevadí zlý Rusové v USA filmech či seriálech, že?

První série je naprosto skvělá záležitost a nedokázal jsem od toho odtrhnout oči, u druhé už to bylo horší. Líbí se mi zracování toho, jak funguji jisté služb jako CIA, nebo GRU. Hlavní postavy jsou skvělý, ani záporný postavy nejsou na škodu a je vidět, že jsou též lidé, což je dobře vykreslený. Atmosféra je prostě skvělá a je vidět moderní Rusko, i kritiku od režiséra na politiku Ruska, oligarchie i to že pro mnoho lidí nejsou peníze.

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

No teda

Objevují se organizace, který prodávají magii na černém trhu, i nepřátelské zrůdičky jsou prodávaný. Objevují se též ilegální Mahou SHoujo a proti tomu stojí naše hl hrdinka Asuka, která však chce žít jako normální školačka, bohužel svět jí to nedovoluje a tak se pouští do nových bojů, proti novým nepřátelům.

Musím říct, že anime mě v celku baví, i když jsem šel do toho s tím, že to nějak zvlášť zábavný nebude. Je to též docela brutální, a jedny postavy jsem litoval, když byla mučená.

Plakát
Bleach

8. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No schválně

Je to lepší jak Naruto, sice na One Piece to nemá, ale tak co. Fillery anime trochu kazí a je to škoda. Anime je dobře uděláno, souboje jsou napínavé a hlavní záporná postava je fakt zlá. Nejnovější manga arc je povedený. Problém vidím však v nevyužitých postav. Není jich tolik jako v Narutovi kde je většina nevyužitých. Přesto tu jsou, třeba Neliel mohla být líp použitá, Keigo který je využíván jen pro vtip, nebo Tatsuki u které vidím že měla největší potenciál, jenže byl zahozen do koše. Je to škoda a je to pro mě hlavní chyba celého Bleach.

Jak jsem psal boje jsou napínavý. Vtipy jsou povedený, krev tu je a zrzavý Shinigami mě baví mnohem víc než blonďaté uřvané děcko.

Plakát
Rumbling Hearts

8. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hra je o dost lepší

Anime mi připomíná School Days a to není zrovna něco co bych chtěl vidět, zpočátku mě sympatické postavy se ke konci chovají naprosto hloupě. Co je nejhorší, je ten fakt, že to vychází ze hry, která tak špatná není. Režisér strašně chtěl hrát na drama. Hlavní hrdina Takayuki je naprosto nesympatický. Avšak je zde postava co propojí svět Kimi ga Nozomu a MuvLuv, Akane Suzumiya.... tu v Total Eclipse neuvidíte. Ať tak či tak anime je opravdu špatný

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hm skvělý anime, ale

Takže co napsat, začnemě trochu negativně a to přímo tady k nadpisu, anim je zde vedený jako MuvLuv, což není úplně správně tohle je totiž také jen Spin-off, který se jmenuje Total Eclipse. To je poznámka spíše.

Anime má pár hluchých míst, což je trochu smutné navíc je to spíš reklama na hru Alternative Total Eclipse a je tím pádem nedokončený což je škoda. Hra má svůj konec, i když upřímně je smutný. ale ten konec navazuje na druhou hru MuvLuv Alternative.

Buďme pozitivnější, po tom co zmizela cenzura, můžeme párkrát vidět větší žranici a vnitřnosti. Líbí se mi zde postavy, hlavně Cryska nebo Cui. BETA jsou pěkně odporný.... e hře jsou však odpornější. Celkově atmosféra je velice dobrá.

Plakát
Supergirl

26. listopadu 2015

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Skvělý

Chápu že se to už odsoudilo po prvním díle, ale dal jsem tomu větší šanci a za to jsem rád. Superman zde je také, i když ne moc často, trochu mi vadí, že seriál je vlastně jako Arrow, ale na druhou stranu je tu Hank Henshaw a toho mám velice rád i v komiksech..... a jestli bude nakonec takový jako v komiksech, tak se má na co Supergirl těšit, pak je tu Maxwell Lord. Trochu mi vadí, že tetička Kary je spíše jako ženský Zod, ale tak s tím nic nenadělám.

Není to špatný a kvalitně teď překonávají novější díly, než Arrow, což je naprostá nuda, sice mě vadí ty vztahovky i tady, ale v Arrow je to pěst na oko.

Plakát
Ash vs. Evil Dead

4. listopadu 2015

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Naprosto

Možná by se to nemělo hodnotit po pilotu, ale jakožto fanoušek původního Evil Dead, prostě musím něco napsat. Ash je prostě správný vůl a to byl i ve filmech. Velice se mi líbí, jak je to brutální. Líbí se mi ty efekty, který jsou tak schválně starý a také se mi líbí vtipy. Zatím po pilotu musím dát 100 a no pak uvidíme co bude dál.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Succuby....... prostě nádhera

Možná nadhodnocuji, ale nemůžu si pomoci tuhle sérii miluji. Ano je tam dost chyb a první série byla nechutně cenzurovaná. Přesto jsem si velice oblíbil většinu postav...... hlavně tedy Succubu Marii, která je šíleně úchylná. Druhá série je navíc ještě lepší jak první, trochu temnější se mi zda. Vážně celý týden čekám na další díly téhle série. A fakt doufám, i když myslím, že to se nestane, že bude i třetí série. Spousta lidí píše že to ve všem kopíruje DxD já myslím, že většinou jde spíše o inspiraci. I tak je to dokonce lepší jak DxD

Tak druhá skončila a musím říct, že je lepší jak první, sice většina říká, že je lepší první, ale to nějak nechápu proč. Možná ej to tím, že druhá série zanechává otázky.... nevím proč to lidem vadí, vždyť novela neskončila a má i Spin-off

Plakát
Guilty Crown

5. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Průměr a to se zavřenými oči

Série by nemusela být celkově špatná, rozvoj hlavního hrdiny Shu je docela dobrý. Jenže jako halvní hrdina nemůže prostě táhnout anime sám, pak jsou tu další dvě hlavní psotavy jedna je Gai a ten je upřímně naprosto strašná postava a další je Inori, která je naprostou kopii Ayanami Rei a při tom je tak nudná. Nejlepší postavy celého anime jsou Tsugumi a Ayase, ale vzhledem k tomu, že jsou vedlejší postavy tak se jím tvůrci moc nevěnovali, vlastně vedlejších postavám se tvůrci vůbec skoro nevěnovali a to je strašně velká škoda. Je to smutné, ale anime je strašně přeslazený a hlavní milostný vztah je špatný. Lidi se pak spíše zaměřovali na vztah Tsugumi a Derryla, někteří i na Ayame a Shu (oba vztahy při tom měli tolik scén, že by se to dalo napočítat na prstech jedné ruky). Pak je to problém, že je tu strašně zbytečně moc zvratů, který pak nedávají smysl, mít to anime 50 dílu dejme tomu..... nebo miň zvratů.

Musím vychválit OST ten je přímo nádherný, kresba je velmi dobrá a někdy i ty souboje jsou docela napínavý, to jsou plusové body, a pak ještě tedy zmíněná Ayase a Tsugumi.

Předchozí