Samhain
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Pozůstalí

31. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dala jsem Pozůstalým šanci...

...navzdory tomu že se děj dost točí kolem náboženství a tomu že hlavní postavu hraje Justin, kterého jsem evidentně moc jako herce neznala a byl mi nesympatický. To s tím náboženstvím jsem přežila a musí to tam být, protože není až tolik možností kam ti lidé zmizeli :).
Seriál jsem slupla za 10 dní a celou dobu jsem měla nad čím přemýšlet, od teorií kam tedy všichni zmizeli a proč, až po to, že Nora má velmi tragický osud. Přišla o obě malé děti horším způsobem než kdyby prostě zemřely. Matka, které děti zemřou, může za nimi... ona ne. Co když se vrátí ?... Tohle je podle mne peklo na zemi.
Justin Theroux mě dostal, už chápu tu Rachel ( Jennifer Aniston :-) ). Hraje výborně a tady se i dost nabrečel a já jsem mu to vždy věřila :D . V půlce seriálu mi došlo, že mi připomíná Ricka z Živých mrtvých.
Kdybych měla seriál popsat jedním slovem, bylo by to " intenzivní ". Vezmou jednu postavu a věnují se jí. A vracejí se, vidíme děj z pohledu více postav.

Plakát
Westworld

22. října 2017

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Co vykouzlí úsměv na tváři Muže v černém ?

... se dozvíte na konci 1. série :-). Brilantní. Doporučuji.

Plakát
13 Reasons Why

27. září 2017

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

1 chabý důvod a 12 nesmyslů

Pěkně natočený návod na cool sebevraždu s nádechem pomsty. Holka očekávala od dětí dospělé chování. Jenže dospěle se chová málokdo i v té dospělosti. Od Claye dokonce očekávala čtení myšlenek.

A jak sama říkala, opravdu se špatně rozhodovala. Ale to se stává všem, člověk se z toho poučí pro příště.

To, jak se bezstarostně křenila na svou matku, když si došla pro další kazety na nahrávání...to se mohla chudák matka obviňovat a divit se, že ji nenapadlo, co holka chystá, ale neměla sebemenší šanci to vytušit.

Jedna špatná věc se jí stala, a o to horší, že si sama uvědomovala, že udělala chybu a šlo tomu předejít. Ale i s tím se dá žít.

A tak mi to celé přišlo jako pomsta. Odteď už nebude neviditelná...Děcka jsou v šoku, ale jak odejdou ze školy, postupně zapomenou.

Sebe připravila o život, Clay, ten slušný a nesmělý jeliman dostal nezaslouženou ránu na celý život a těm nejhodnějším rodičům co si lze představit, život zničila. Ani se neobtěžovala se s nimi rozloučit, napsat proč.

Já osobně sebevraždu chápu, pochopila bych, kdyby se teď zabila ta matka. Z těchto důvodů ani náhodou. Nahlížím na svět asi z jiné perspektivy, ale pokud člověk vezme v úvahu co za hrůzy se děly na světě v minulosti a v mnoha zemích se dějí právě teď, co tam lidé zažívají... pár desítek let zpět by holčina řešila zcela jiné, existenční věci. Jakto, že všichni ti lidé, kteří si prošli válkou, hladomorem nebo jim zemřelo 5 dětí ze 7, se všichni nezasebevraždili ?? A jak by nahlíželi na její "problémy" ? :-) No hrůza, je na seznamu, v kolonce nejhezčí zadek a všichni kluci jí na ten zadek teď koukají...a ... no nebudu spoilerovat.

Plakát
Prolhané krásky

19. září 2017

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

"A" musí být bůh

jinak to nevidím :-). Protože není v lidských silách takto všechno vědět - vidět, slyšet .. a i kdyby ano, pak by to chtělo tým lidí kteří by to měli na plný úvazek. Ovšem to je jen půlka, protože "A" všechno až příliš zázračně vycházelo.
Přes to všechno nemůžu jinak než doporučit, na seriál jsem se dívala průběžně když vznikal a pokaždé jsem si ho pustila od 1. série ( protože jinak bych se nezorientovala :-) ). Není to na škodu, člověk má i lepší náhled na situace a na postavy, všimne si více detailů. Z holek jsem si jednoznačně oblíbila Spencer, dobře napsaná postava a dobře zahraná, za ní hned Hannu, Emily mi nepadla do oka, podle mne Shay Mitchell neumí hrát, škoda. Dokonce i matky Spencer a Hanny byly fajn.... oproti tomu otcové všech by mohli soutěžit v "nejhorší a nejnesympatičtější" :-).
Každopádně, kdo ještě váhá a neviděl, doporučuji, seriál už byl ukončen, o důvod více si ho pustit.

Plakát
Pravá krev

5. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Co dodat ke všem vyčerpávajícím popisům ?

Přede mnou popsalo seriál mnoho nadšenců vyčerpávajícím způsobem a spíše chci jen zvýšit % (pokud to je možné :-) ). Ale tedy u mne za 100%, protože True Blood jsem si zamilovala od prvního dílu a protože jsem se k seriálu dostala, když byly na světe teprve 2 série, dost jsem se načekala na celý seriál. A před každou novou sérií jsem se dívala znova na ty předchozí, ať mi nic neunikne...takže jsem tedy hlavně ty první díly viděla fakt mockrát a protože je léto, dám si to znova, je to takový "letní" seriál :-). Těším se na úvodní znělku, je trochu úchylná, ale skvělá :-)

Plakát
Father Ted

3. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

a tak mám zase období večerů s otcem Tedem

a protože vím, jak málo lidí ho zná, přidám názor, třeba si někdo všimne a přibude další nadšenec :-)

já jsem se k Otci Tedovi dostala sama, když jsem zjistila, že tvůrci ajťáků mají na svědomí více seriálů a tak mi v mé TOPce uvízli Ted a Black Books

3 kněží na ostrově, člověk by čekal hodně záběrů z kostela a že půlka seriálu budou mše, no není tam ani 1 a kostel jsem tam nikdy neviděla :-)

když se chci opravdu zasmát, pustím si díl, kdy pořádali podvodnou loterii, a kouknu se, jak Ted vyklepal kladívkem malou prohlubeň na kapotě auta, které bylo jako hlavní cena v té loterii ( prohlubeň vznikla sražením chodce, ale to nic, hned vstal a šel dál :-)) )

...Dougal: O těch sektách už jsem slyšel. Všichni chodí v černém a tvrdí, že jejich pán se zase vrátí
Otec Ted: Neé..NE, Dougale, to jsme my, to je katolicizmus, to o čem mluvíš
Dougal: Jo tak, aha...

Plakát
Shameless

24. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

William H.Macy se asi pro roli Franka narodil :-)

Až tak mu tu postavu věřím. Shameless jsem viděla poprvé v roce 2013, okamžitá láska, očarování. Od první chvíle. Člověk jakoby skočí do děje a už se veze, je to hektické a šílené. Teď naskakuji znova, když mi dotočili nové série a těším se jako malé dítě na kolotoče :-). Kdo neviděl, měl by napravit. U mne je to jeden z mála seriálů, pro které si nechávám 100 %.

Plakát
Taková moderní rodinka

13. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nalákal mě "pan bota"

A tak jsem navzdory svým obavám z toho mockumentary začala stahovat. A nelituji. Seriál jsem slupla jako malinu, výborně se bavila, sympatie k jednotlivým členům se měnily, jak jsem je postupně poznávala...tedy kromě Jaye a Glorie, ti byli stále nahoře :-). Líbily se mi ty promluvy na kameru. A až na konci seriálu (tedy na konci existujících dílů), jsem tak nějak brouzdala na netu a četla info o hercích a vlastně mě překvapilo, že Cameron není gay. Protože ho hraje výborně a tak nějak to k němu pasuje..

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Provokace :-)

Proč by to jinak dělali, někdo sepsal pár zápletek a aby se seroš neztratil a měl reklamu, tak je to Sherlock a Watson je v sukni :-). No dobrá tedy...než bych tu prskala co si to dovolili, dala jsem tomu dílu u sebe šanci a šla do toho. Srovnávám s posledním viděným Sherlockem, kde mne ohromoval Benedict Cumberbatch. Atmosféra tam a tady, dedukce, uvěřitelnost jeho geniality... V mých očích si podtrhli tu židli sami, nehrát si na Sherlocka, možná bych je vlažně pochválila. A co je můj čistě osobní problém, divný pocit z Jonnyho Lee Millera, hned jsem začala pátrat, proč se mi z něj dělá nevolno a ejhle - Dexter. Nemám to tak vždy, to by se pak člověk nemohl dívat na nic, ale asi jsem mu více věřila tuhle roli. Naopak plusové body mám za Lucy Liu, u té mi nevadí jak umí rychle běhat po stole a sekat hlavy .-)

P.S. A až si budu někdy chtít hrát na chirurga, budu pečovat o ruce, ať jsou hebké a bez mozolů a hlavně je mazat včelím voskem, snad má více lidí nos jako ohař... a kašlu na parfémy a toaletní vody, na vůni, která po mne dokonce zůstane v místnosti pár hodin, přece stačí deodorant, ne ? - ano, posmívám se :D

Plakát
Chuck

13. května 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kdo neviděl, nechť (prosím) neprodleně napraví !

Protože Chuck je takové zlatíčko, Sára milá a krásná, Morgan roztomilé trdlo, John s tím svým vrčením prostě neodolatelný, Ellie se Suprákem prostě super a nesmím zapomenout na naše dva flákače Lestera a Jeffa :-). Je to další seriál, u kterého mi tady v serialzone chybí kolonka: Viděl jsem všechny odvysílané díly - několikrát.

Předchozí