Anne
OFF-LINE

 • Jméno
 • Věk
 • Bydliště
 • ICQ
 • viz dole :)
 • Jabber
 • nemám ;)
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
 • Poznámka
 • Napište si o ICQ :)
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Červený trpaslík

13. ledna 2010

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nachyste uzenáče, na snídani jsem zpátky...

Tohle je kult a není se čemu divit. Skoro všechny hlášky mě doopravdy dostávavají a děj je opravdu skvělý. :) Mrzí mě, že odešel herec, hrající mužskou podobu Hollyho a nastoupila tam ta bloncka, Holly jako muž byl podle mě druhá nejlepší postava. Jinak vede samozřejmě "Arnie".
Jasných 100% :)

Plakát
Sedmé nebe

20. prosince 2009

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sedmé nebe a já

Tahle šíleně dokonalá rodinka mě často přivádí k šílenství. Kdybych měla takové rodiče, asi bych šla skočit z mostu. Doopravdy "poučné". Ale tak, tvůrci nejspíše původní myšlenku (poučit lidi o tom, jak je důležité nebrat drogy, nepít, věřit v Boha a nikdy v životě neudělat chybu) splnili a o ničem jiném to snad ani nebylo. Dávám 40.

Plakát
Ošklivka Katka

14. prosince 2009

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ošklivka Katka a já

Ošklivku Betty jsem viděla jednou asi na deset minut, během kterých jsem uvažovala nad tím, jestli může být něco horšího. Tohle jsem si pustila jednou a po pěti minutách jsem usoudila, že horší je jedině tohle. Nejhorší je, když se před tím podíváte na nějaký pěkný Britcom, zasmějete se a pak si to pustíte. Ty ubohé pokusy o vtipy jsou opravdu na zvracení. Jasná 0.

Plakát
Deník zasloužilé matky

14. prosince 2009

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Reba a já

Pokud hledáte něco, u čeho byste se váleli smíchy na podlaze, zde to určitě nenajdete. Řekla bych, že je to spíše oddechový a úsměvný seriál. Ovšem pokud vás něco opravdu dostane, budou to dialogy Van x Reba :D Dávám 80 :)

Plakát
Comeback

14. prosince 2009

42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Comeback a já

Dříve jsem nevěřila, že by mohl existovat dobrý český seriál. Po shlédnutí Comebacku jsem změnila názor. Jistě, kam se hrabe na takové skvosty jako Přátelé nebo na jakýkoliv Britcom (tedy co jsem viděla), ale na to, že je český, je opravdu dobrý.
Nelze dát tuzemskému seriálu 100, ale na těch 80 by si to mohl zasloužit :)

Plakát
Velmi křehké vztahy

14. prosince 2009

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

VKV a já

Nejprve bych se chtěla podivit, jak je vůbec možné, že někdo něčemu takovému posílá hlasy do všech těch soutěží typu ANNO. Dívat se na to, to je sice velmi zarážející, avšak můžete to pochopit, oni lidé prostě nemají večer co dělat, tak si pustí Primu. Ale ještě za to utrácet peníze? A jaktože nikdo z těch, kdo ten hlas pošle, se tady nevyjádří, jak je to strašně super? Je to opravdu něco hrůzného, šílené mučení a jsem vděčná, že tvůrci se konečně (!) rozhodli skončit a neprotáhnout to jako Tak jde čas. Mohli však vymyslet jiný způsob, jak to ukončit, heslo: "Každá pohádka má svůj konec." nešetří mé nervy, popřípadě, když mám dobrou náladu, tak propuknu ve smích. Jaká pohádka?

Plakát
Lovci pokladů

13. prosince 2009

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Lovci pokladů a já

Tento seriál opravdu není špatný :) Nepostrádá akci, vtip, zbraně a hezký chlapy :D Ne, tak to doopravdy neberu, ale když to je, nejsem proti. Jinak se děj občas opakuje a často jsou tam dosti absurdní věci, takže dávám 80% :)

Plakát
M.A.S.H.

13. prosince 2009

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

MASH a já

Klasický, geniální seriál :) Většina hlášek nepřekonatelných. Jen mi vadí, že natočili opravdu příliš moc dílů a v některých se děj velmi opakoval, a když už nemá televize co dávat, hodí tam MASH, coby, lidi to baví. Právě že už moc ne. Jenže za to tvůrci nemohou, dávám tedy za časté opakování 90% :)

Plakát
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

SGA a já

Můj názor je mírně ovlivněn faktem, že když ho pustím, veškerá objektivita jde stranou. První tři řady byly skvělé, splňovaly scifi podmínky, nějaký humor by tam taky byl... Čtvrtá a pátá série už byly horší, ze všeho nejvíce mě naštval... řekněme děj kolem postav na konci třetí a na začátku čtvrté série.
David Nykl alias Zelenka a jeho české hlášky, to je něco úžasného. :) Chvála scénaristům, že konečně někde dali čecha.
Dám 90%

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ordinace v růžové zahradě a já

Že je to slátanina o ničem snad ani nemusím opakovat. Pokusy o humor se někdy mírně vyvedou, Písařík, Šťastný a Bahul jsou mi sympatičtí, dávám tedy čtyřicet :)

Předchozí