Baarny
OFF-LINE

 • Jméno
 • Dle fantazie oslovujícího
 • Věk
 • 31 let (Vodnář)
 • Bydliště
 • V pupku Evropy
 • ICQ
 • 408219111
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Moucha

30. května 2008

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fly Forever

Na mouchu mám spoustu vzpomínek, sledovala jsem ji neustále ještě v záklodoškolském věku, bylo to to jediné, kvůli čemu jsem tenkrát používala kabelovku. Měla jsem mouchu ne penále, všude v sešitech, byla jsem prostě Fly Maniak.
Příběhy mouchy si mě prostě získaly :)

Plakát
Black Books

29. prosince 2007

27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Suchý humor nade vše

Práve Black Books je pravá ukázka anglického, tak trochu suchého humoru. Vztahy mezi trojicí "hrdinů" jsou chvílemi až dojemné (například když se z Mannyho stane fotomodel) a neexistuje díl, u kterého bych se nudila (nebo jsem ho zatím ještě neviděla). Prostě super :)

Plakát
Dr. House

29. prosince 2007

68 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Sympatický protiva

Greg House je osobnost osobností. Ještě zdaleka jsem neviděla všechny díly, ale přesto mě každý uchvátí. Vtipné hlášky sakastického pesimistického egoisty, který je přes to všechno charismatický sympaťák, pár naštvaných "poddaných" kolegů, jedna věčně naštvaná nadřízená a k tomu vždycky nějaké to zajímavé řešení neobvyklé nemoci. Co víc si přát =o)

Plakát
Červený trpaslík

29. prosince 2007

81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Prostě klasika

Tento seriál hodnotím stoprocentně kladně. Poslední série se sice nemohly rovnat například sérii první, ale přesto u mě mají 100% ohlas (a to přes všechny ty hrubé chyby ve scénáři). Na trpaslíka se můžu koukat v jakékoli náladě (vždy je z toho nálada: Hahahahaaaaaaaaa) a jakkoli dlouho... Doporučuju nonstop maraton. Příběh posledního člověka mě naučil na tento druh humoru a herecké obsazení ani nemohlo být lepší.

Plakát
Kriminálka Las Vegas

28. prosince 2007

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Sci-fi?

Ano, tento seriál se možná více podobá sci-fi. Alespoň pokud se na to zeptáte opravdového policisty. Amerického kriminalisty jsem se ještě neptala, takže si pořád stojím za svým naivním názorem, že to vše, co v tomhle seriálu předvádějí je možné. Las Vegas je mi nejmilejí ze všech kriminálek. Možná proto, že jede nejdýl, možná proto, že je opravdu nejlepší, nebo mám prostě jen skrytý sklon k hazardu. Každopádně vtip, se kterým jsou některé případy řešeny, prostě nemá chybu. Viva Las Vegas.

Plakát
Ajťáci

28. prosince 2007

23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?

IT crowd je nepochybně něco, co by si člověk měl pustit na vymazání problémů z hlavy. Některé díly nejsou zrovna převratné, ale stačí se podívat na výraz kohokoli z IT partičky a nejde se neusmát. Dobré na pobavení :)

Plakát
Ally McBealová

28. prosince 2007

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Škoda toho konce

U všech dílů Ally platí hláška: Škoda toho konce. Bohužel, sem tam se význam této hlášky liší. Ally je úžasný seriál. Od prvních dílů po hoooodně dlouhou dobu. Když jakýkoli z dílů končí, člověku se chce skoro až plakat, že už je konec, jak je Ally gniální.
Ovšem, u nejnovějších řad je význam takový, že je škoda, že je vůbec točili. Ano, člověk se u každého dílu několikrát "zařehtá"... Ale ta pravá, inteligentní atmosféra Ally, ten inteligentní humor se tvůrci snaží tak zoufale udržet,až se jim úspěšně daří vytvořit dost trapných scén, které k původní Ally prostě nepatří. Těm prvním koncům, bych dala 100%.. Ale kvůli těm posledním koncům, snižuji na 80.