backwards
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Vraždy v Midsomeru

30. července 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Můj nejoblíbenější seriál

Midsomer je můj nejoblíbenější seriál a čím víc bylo natočeno epizod, tím víc je to pravda. Protože u tohoto seriálu mi připadá, že čím víc dílů, tím jsou lepší. Poslední série se seržantem Jonesem je podle mě opravdu nejlepší. Barnaby v něm k sobě dostal-po udiveném, vyplašeném klučíkovi a velkoměstském frajerovi( Troy, Scott) konečně důstojného spoluhráče, který s ním drží krok nejen v pátrání, ale i v suchém anglickém humoru. Ale i starší díly jsou skvělé-především svou atmosférou, která je prostě nenapodobitelná a opravdu smekám před tvůrci, že se jim ta atmosféra a i určitá kvalita podařila tak dlouho udržet. Taky nesmím zapomenout na skvělou hudbu-prostě když slyším, že se z bedny line ta úvodní znělka, je jasné, že jsem před ní! :-)

Plakát
Akta X

2. srpna 2009

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělá první série

Když se tento seriál kdysi poprvé objevil na Nově, byla jsem jím doslova fascinována. Napínavé situace, sympatická dvojice detektivů, mezi kterými to správně jiskřilo a hlavně až trochu paronoidní atmosféra skvěle doplněná vynikající hudbou. Každý díl jsem doslova zhltla a maximálně se těšila na ten další. Jak šel čas a přišla druhá série, dívala jsem se dál, ale tak nějak mi připadalo, že už to není ono. A třetí sérii jsem už nezačala sledovat vůbec. Každopádně první série pro mě je a provždy zůstaně kultem. Zejména díl s Toomsem nebo díl na polární stanici-na ty nezapomenu asi nikdy!

Plakát
Četnické humoresky

19. srpna 2009

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Skvělé herecké výkony

Když jsem viděla kdysi první díl první série byla jsem z toho opravdu paf. Neuvěřitelný švih, humor, herecké výkony-opravdu to pro mě bylo zjevení. Samozřejmě hlavně Tomáš Töpfer, Alena Antalová(tu jsem nějak neobjevila ve zde uváděném obsazení, ale jsem už skoro slepá:-) ), no ale hlavně Ivan Trojan. V té době jsem už o něm něco slyšela, ale tohle bylo moje první setkání s tímto skvělým hercem a opravdu jsem jen koukala! A pak ta skvělá atmosféra první republiky. První a druhou sérii jsem doslova zhltala a opravdu byla každým dílem nadšená. A třetí série? Tu už jsem radši ani neviděla a vím, že jsem udělala dobře. Jak tu někdo dobře napsal-jediné, co lze tomuto seriálu vytknout je to, že včas neskončil.

Plakát
Muži na stromech

5. dubna 2008

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Příjemné překvapení

Seriál mě zaujal už z ukázek, první díl jsem sice prošvihla, ale pak už sledovala poctivě. A opravdu mě to bavilo, sice to pro mě nebude žádná srdeční záležitost, ale je to taková příjemná oddychovka, která pobaví a neurazí. Jen mi to Prima dala do moc pozdního času, takže momentálně už nesleduji, ale tak snad se zase někdy zadaří.:-) Nejvtipnější mi přišel mýval-tohle zvířecí pronásledování mi připomnělo jiný -mnohem lepší seriál z Aljašky-Zapadákov-apropos musím kouknout, jestli už tady je!:-)

Plakát
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Co slovo to perla! :-)

Tady opravde nelze šetřit superlativy. Všechny díly jsou maximálně zábavné, vtipné a mají spád. Všichni tu hrají opravdu dokonale a vpodstatě tu je každá pronesená věta vtipná. Lze snad jen pochválit scénaristku, který kdysi napsala jiné podobně vtipné dílko film Eva tropí hlouposti. Mým nejoblíbenějším dílem je Škola manželů a postavou Petr-ten je prostě dokonalý! :-) Na tento seriál se lze opravdu dívat kdykoliv a neomrzí.

Plakát
Simpsonovi

5. dubna 2008

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Animovaná klasika

Tento seriál je opravdu skvělý a už si ani nevzpomínám, kdy jsem ho viděla poprvé. Ale stejně mi z toho utkvěla už napoprvé skvělá postava Barta, jehož rošťárny jsem vždy milovala. Tady musím pochválit také vynikající český dabing. Nedávno jsem viděla i film a je také vynikající. Skláním se před tvůrci, že dokáží pořád přicházet s novými a vtipnými nápady.

Plakát
30 případů majora Zemana

31. července 2009

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Těžko hodnotitelné

Názor na tento seriál se mi píše velice obtížně, protože ho mám svým způsobem ráda. Seriál je samozřejmě těžká komunistická propaganda a pro člověka vzdělaného v moderních československých dějinách a nezatíženého osobními vzpomínkami na tu dobu musí být výklad některých historických událostí téměř úsměvný. Když se nad tím ovšem hlouběji zamyslím, jedná se samozřejmě o dílo ostudné, záměrně překrucující historii. Ovšem myslím si, že většina mladých diváků tento aspekt seriálu už nechápe, naopak pro něho může být z tohoto důvodu přitažlivý.(Vždyť třeba kniha, která má na obale Hitlera se taky mnohem líp prodává, než když je tam Churchill). Když tedy odstraníme politický nános, zůstanou nám staré detektivky, z nichž některé jsou lepší, jiné horší a některé díly jsou potom doslova legendární. Proč? To by asi bylo na hlubší rozbor. Celkově lze napsat, že tu hraje celá elita čs. herců-opravdu jen málokdo chybí a hlavně je tu skvělá hudba. Dohromady to tvoří seriál, který bude mít vždycky své diváky, ať už díky dobrému řemeslu, s nímž byl natočen, nebo i pro svou gloriolu dávného zla. Fascinace zlem je totiž u člověka věčná. Přiznám se, že mě taky pořád fascinuje český James Bond major Hradec, vtipné je, jak si soudruzi představovali veřejný dům, nebo undergroundové songy, o feťácích už vůbec nemluvím.:-)Ti, co tuto dobu zažili a byli režimem pronásledováni, vidí samozřejmě seriál jinak, já ho naštěstí můžu vnímat z odstupu let a jiných zkušeností. A díky tomu se u něho můžu někdy i pobavit.

Plakát
Ally McBealová

19. srpna 2009

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kdysi hoodně oblíbený seriál

Když seriál poprvé běžel v televizi opravdu se mi líbil. Všechny postavy tam byly skvěle ulítlé a já osobně měla nejradši Piškota a Fishe. Námluvy a pozdější vztahy těchto dvou s Lucy Liu a blonďatou ledovkou(jméno už si nevybavím) to bylo opravdu něco. A když si vzpomenu jak Piškotův žabák skočil do záchodu-zároveň jsem řvala smíchy i jsem se o něj bála! Pak nějak postupně nadšení vyprchalo-asi už to čím dál tím víc nebylo tak nové a originálně krásně vyšinuté. Nebo už to bylo vyšinuté moc. :-)

Plakát
Chalupáři

31. července 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vždy skvělá zábava

Tento seriál patří k mým oblíbeným a už jsem ho viděla mnohokrát, někdy si některý z dílů pouštím, když si chci zlepšit náladu. Podle mě jde opravdu o klenot české seriálové tvorby-o skvělých hereckých výkonech se tu už mluvilo, jsou tu i vtipné situace a přitom tak nějak ze života. Mně osobně se nejvíc líbí žárlící duely mezi Kemrem a Sovákem a nácvik divadla včetně líbačky! :-) Nelze také zapomenout na nádhernou písničku v podání Waldemara Matušky!

Plakát
Goro bílý pes

5. dubna 2008

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Vzpomínka z dětství

Seriál jsem v dětství nadšeně sledovala, ohromoval mě exotikou japonských ostrovů a věrností Gora. Vzpomínám si, jak jsem byla vždycky emocionálně rozhozená po skončení jednotlivých dílů z toho, že se opět nesetkali. Také mě naprosto fascinovala píšťalka nevydávající žádný zvuk, kterou měl slyšet jen Goro. Bylo by opravdu zajímavé vidět seriál dnes-kdo ví, jestli by mě ještě bavil. Mám obavy, že by mi přišel příliš rozvleklý-už tenkrát jsem si říkala, že by už konečně mohl Goro doputovat:-)