Caroline115
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • Praha
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Slasher

27. prosince 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Eh

Tak jsem se rozhodla, že napíšu znovu recenzi na tento seriál. Žánrově je seriál pro mě jako stvořený...miluju slashery. Ale bohužel, tady to moc dobré není.

1. série
Hlavní herečka podle mě není moc dobrá, občas se tam usmívá, i když by opravdu neměla. Měli podle mě obsadit někoho lepšího. Začátek se mi docela líbil a líbily se mi i ty flashacky, kde se dozvídáme, co oběti provedli a proč si je vrah našel. Nicméně, pak to začíná být horší a horší a finální díl byla úplná pitomost. Hlavní hrdinka i vrah jsou tolikrát pobodáni, že už měli dávno vykrvácet, ale ne, vesele si tam běhají pomalu po celém městě. Oceňuju však závěrečnou scénu, která k tomuto žánru patří.

2. série
Ach, já vím, měla jsem se na to vykašlat. Ale první díl mě tak navnadil a říkala jsem si, že tohle snad bude lepší než první série. Chyba lávky. Bylo to docela předvídatelný a jakmile mi došel ten twist, tak mě to tolik nebavilo. A ne proto, že to bylo předvídatelný, to bych i odpustila, ale hlavně proto, že identita vraha mě moc nenadchla a upřímně, vrah byl fakt hodně špatnej už jenom když se měl jevit jako normální osoba. Scény s tou osobou jsem nesnášela, takže když se ukázalo, že je to vrah, dost mě to zklamalo. Taky bylo pro mě těžké fandit obětím, taky dost nesympatické, ale zvlášť u těch určitých to asi byl záměr.

Dávám teda 60 % pro docela dobré první díly v obou sériích. Nevím, jestli to bude mít další řadu, ale snad ne. A pokud ano, tak by to chtělo možná lepší psaní. Vím, že slasher není zrovna známý tím, že by to byl kvalitní žánr, ale určitě se z toho dát vytřískat víc než předvedli tady.

Plakát
V čísle 9

27. prosince 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doporučuju

Mám ráda antologie, takže když mi byl seriál doporučen, tak jsem se na něj musela podívat. Obzvlášť, když to doporučovali jako něco podobného Black Mirror. O seriálu jsem nikdy neslyšela, není to tady asi nějaký oblíbený nebo známý seriál. Není to úplně jako Black Mirror, nejde tu o technologie a jejich dopad na lidský život, ale chápu, proč to lidé s tím srovnávají. Inside no. 9 má taky takové temné zvraty, kdy po skončení epizody koukáte jen do blba a přemýšlíte nad tím, co jste zrovna viděli.

Některé epizody sice nejsou tak dobré a ne všechny jsou temné, ale rozhodně stojí za to. Oceňuji taky, že některé epizody jsou dost zajímavě natočeny...např. epizoda, kde nikdo nepromluví nebo epizoda, která je natočena jako komentář k probíhajícímu filmu na obrazovce.

Seriál rozhodně doporučuju všem, co mají rádi antologie, bizarní humor a zajímavé zvraty.

Plakát
STD: Oddfjord

2. října 2017

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

This is Oddfjord.

Podivné městečko Oddfjord, kde jsou zločiny všeho druhu na denním pořádku, mi přirostlo k srdci, škoda, že to mělo jen jednu sérii. Partička Pistolshrimps (která má na youtubu mimochodem i jiná skvělá videa) si v tomto seriálu dělá legraci z Norska, paroduje všelijaké kriminálky a vtipy tu opravdu fungují. Tento webseriál má pouze 8 dílů, které mají tak 5 minut, takže to máte rychle zhlédnuté (je to i přeložené na videacesky). Seriál mě hodně pobavil, takže za mě zasloužených 100 %.

Plakát
American Vandal

2. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Not just about D

O tomhle seriálu jsem se dozvěděla až když vyšel. Když jsem si četla popisek, o čem to je, tak jsem byla hodně překvapená, že o něčem takovém točí seriál. Vážně, seriál o tom, že někdo namaloval penisy na auta? Ale je to Netflix a říkala jsem si-tuhle kravinu musím vidět. A víte co? Ono to bylo vážně dobrý!! První díl mě hned vtáhl do děje a jakmile to šlo, tak jsem všechny díly zhlédla co nejdřív. Postavy byly velmi dobře napsané, oceňuji hlavní postavu-Dylana-takový prosťáček, který ale není tak špatný a nemohla jsem si pomoct a fandila jsem mu. A herec ho opravdu zahrál hodně uvěřitelně. Seriál je vtipný, ne úplně takovými prvoplánovými vtipy, ale fakt mě pobavil a poslední díl mě docela rozsekal-takhle mají vypadat poslední díly!!! Příběh byl fakt poutavý, takže jsem i já chtěla vědět, kdo to udělal. Bylo nám nabídnuto hodně podezřelých a i zajímavých zjištěních, které jsem nečekala.

Plakát
Princess Rap Battle

3. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Doporučuju

Rozhodně doporučuju se podívat. Ano, je to sice jako Epic Rap Battle, ale upřímně mě tohle přijde mnohem lepší. Whitney je opravdu talentovaná a fakt jsem se u toho pobavila. Je lepší se na to podívat víckrát a opravdu znát ty postavy, které rapují, protože je tam milion narážek a některé narážky oceníte více později. A navíc....je tam SMG, Eliza Dushku i Yvonne Strahovski, takže už kvůli nim to stojí za to. Jediná moje výtka se týká toho, že bych uvítala více těchto videí, takhle jich máme pouze dvě ročně.

Plakát
The Family

3. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bohužel pouze 1 série

The Family podle mě patří mezi skvělé seriály, které bohužel ale nebyly doceněny. Fakt mě mrzí, že se nedočkáme další série a že nebudou věci ze závěru zodpovězeny.
Seriál se soustředí na rodinu, které se po deseti letech vrátí jejich ztracený a oplakaný syn. Nebo to není on? Zároveň sleduje i jejich souseda, který se přiznal, že ho zabil.
Na tomto seriálu se mi líbí, že dává odpovědi docela rychle a zbytečně to nenatahuje. Zároveň to má přirozený vývoj. Postava Adama je zajímavá a člověk se pořád sám sebe ptá, jestli je to opravdu on a také, jestli mu může věřit nebo ne. Jeho vztah s rodinou byl pěkně vykreslený, hlavně s matkou.
Seriál je originální v tom, že má jako hlavní postavu pedofila a sleduje jeho boj s pedofilií. To jsem v žádném seriálu neviděla a možná i tohle může za to, že seriál nebyl prodloužen.
No je škoda, že seriál byl zrušen, byl opravdu vynikající a vřele ho doporučuju.

Plakát
Guilt

3. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

1. série

Tak tento seriál jsem zkoukla celý a jestli bude 2. série, tak já už se na ni dívat nebudu.
Seriál se zabývá vraždou mladé holky, která byla spolubydlící a kamarádka Grace, hlavní hrdinky, která se náhle stane podezřelou z její vraždy.
Zdálo se mi, že by to mohlo být zajímavé, bohužel, to tak nebylo. Postavy jsou nesympatické a Molly na mě působí jako taková Alison z PLL, protože tam snad není nikdo, s kým nic neměla nebo ho nesváděla nebo ji nechtěl. Mohli si i odpustit zapletení někoho z vyšších sfér, nepřišlo mi to moc věrohodné.
Závěrečné odhalení sice bylo dobré, ale ne natolik, abych se k tomuto seriálu vrátila. Grace mě tak iritovala (to ostatně skoro všichni), že je mi srdečně jedno, jak to s ní dopadne.

Plakát
American Gothic

3. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

WOW

Ohledně tohoto seriálu jsem neměla velká očekávání, ale musela jsem se podívat už jen proto, že mám ráda seriály, kde si můžu zahrát na detektiva a záhada se táhne celou sérii, ne jeden díl. Musím říct, že seriál předčil má očekávání a byl dobře vymyšlený, zároveň nás mátl a neustále překvapoval. Rozhodně bych podle pilotu nedokázala říct, že se z toho vyklube tohle.

Postavy jsou fajn, i když toho Jakea jsem opravdu neměla ráda. Musím ale ocenit, že tam bylo dítě, které je tak...jiné. To moc v seriálu nevidíte.

Zajímavé je, že některé scény jsou udělány tak, aby připomínaly známé obrazy.

Tento seriál rozhodně doporučuju lidem, kteří mají rádi vraždy a záhady a hledání viníka jako já. Pilotem se nenechte odradit, je to pak mnohem zajímavější a zamotanější.

Plakát
Selfie

22. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda, že to zrušili

Vlastně ani nevím proč jsem se na seriál podívala, neznělo to až tak lákavě a první díl mě zas tak nezaujal. Další díl už se mi začal líbit a já jsem přišla na chuť praštěné Elize a upjatému Henrymu. Hlavní dvojice je skvělá, obsadili opravdu výborné herce, kteří ten seriál táhnou. Líbily se mi Eliziny voice-overy a taky to, jak někdy mluvila hrozně rychle a nesmyslně :-D A Henry a jeho komentáře ala robot. Vedlejší postavy nebyly až tak dobré, jako třeba Charmonique, která je strašně stereotypní.

Mrzelo mě, že to po 13ti dílech zrušili, tenhle seriál si rozhodně zasloužil pokračování, bylo to příjemné pokoukání, takže proto dávám 80 procent.

Plakát
Anger Management

29. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zase ten Charlie

Kolem tohoto seriálu byl humbuk kvůli tomu, jak Charlie odešel z Dva a půl chlapa. Tak jsem se podívala, jak na tom Charlie budu a seriál mě docela bavil. Některý postavy jsem nemusela, ale například Ed a Lacey byli skvělí. Nejraději jsem ale měla Selmu Blair a docela jsem fandila jí a Charliemu, takže mě docela zklamalo, když byla ze seriálu vyhozena. Poté, co odešla, jsem se na pár dílů dívala a ta druhá se mi moc nelíbila a ani už ten další vývoj mě tolik nezajímal. Na seriál jsem se přestala koukat a nemám v úmyslu se na to znovu podívat.