Minarose
OFF-LINE

  • Jméno
  • Mína
  • Věk
  • 24 let (Rak)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Super drbna

3. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

xoxo

Ačkoliv by se určitě našly seriály s inteligentnějším tématem, Gossipky miluju. Je to totiž úžasná oddechovka, která potěší kdykoliv. Nadchne vás nejen zajímavou zápletkou (copak nemilujeme drby všechny?), ale dopřeje i pohled na hezké mužské představitele a nádherné outfity božské Sereny nebo třeba Jenny. Chuck a Blair jsou už jen dokonalou třešničkou na dortu.

Plakát
Zoufalé manželky

3. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zoufalé a božské

Seriál jsem shlédla asi čtyřikrát, byť musím uznat že s každým dalším shlédnutím všech řad, mi připadá, že seriál se postupně sérií za sérií mírně zhoršil. Miluji seriál především do doby, kdy je v něm Eddie, protože přiznejme si to - ta mrcha je prostě skvělá a nenahraditelná. Stejně jako ostatní původní zoufalky.
Linette je ta utahaná matka a dlouho se zdá, že její vztah s Tomem je nezničitelný, Bree se jeví jako skvělá hostitelka (inu, v čem ta ženská nevyniká?),Gaby je ta nádherná a hubatá a moje milovaná Susan je ta věčně zmatená a nešikovná. Společně ale tvoří úžasný babinec, jež se perfektně doplňuje. Jakmile se ale naruší původní sestava a Eddie je postupně nahrazována, mám pocit, že atmosféra seriálu klesla.

Plakát
The Carrie Diaries

3. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Before there was sex, before there was a city. . .

Ačkoliv mi seriálová verze (mám raději filmy) Sexu ve městě k srdci příliš nepřirostla, The Carrie Diaries jsem si zamilovala během prvního dílu. Carrie jakožto hlavní hrdinka je nejen velmi krásná, ale především zajímavá a inteligentní. Hltala jsem každý díl seriálu a myslím, že byla velká škoda ho tak brzy ukončit.

Plakát
Cizinka

7. ledna 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Seriál který chytne za srdce a nepustí

Právě jsem dokoukala poslední epizodu a musím říct, že seriál Cizinka se pro mě stal číslem jedna mezi seriály.

Potěšilo mě, že seriál není ze současné doby, ale z roku 1945 prolínající se s 18. stoletím. Seriálů o současné době je přehršel.
Jedná se o příjemnou změnu mezi všemi vlkodlaky, upíry a zombíky.

Cizinka nabízí nejen velmi zajímavý příběh, ale také krásnou muziku, úžasnou přírodu Skotska, pohledné a sympatické herce ale především obrovskou dávku romantiky.

Každý si zde přijde na své. Muži se můžou vzhlédnout v scénách s meči či krásnými ženami a my ženy se můžeme kochat božskou postavou Jamieho. Nechybí ani odvážné scény a obrovská láska.

Líbilo se mi, že mě děj seriálu mnohdy překvapil a nebyl natolik předvídatelný jako některé jiné. Detaily do sebe zapadají a to co bylo v předchozích epizodách zmíněno mimo řečí, vám v dalších epizodách doplní skládačku.

Claire, hlavní ženská postava seriálu, je skutečně nádherná, charismatická a její představitelka odvedla skvělou práci.
Jamie - skutečný hrdina a sen žen. Galantní, odvážný, čestný, se srdcem na pravém místě. A je na něho velmi příjemný pohled - jen tak mimochodem ;)
Oproti tomu Jack Randall - pěkný prevít který svými zvěrstvy vždy dokáže překvapit.

Zajímavé dějové linky, milostné trojúhelníky, akční i postelové scény.
Za mě 100% a nemohu se dočkat další série.

Plakát
Dokonalý svět

5. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příběh o novodobé Popelce

Dokonalý svět je pro mě jedním z nejpovedenějších českých seriálů.
Originální téma. Seriál který nejen pobaví ale zpříjemní divákovi den. Díly mají spád, šmrnc, vtip, kouzlo a nejsou zbytečně natahované.
Výkon herečky Čvančarové neměl chybu. Její postavu Michel jsem zbožňovala od začátku až do konce. Právě ona dávala seriálu jiskru.
Zajímavá zápletka, propletení. Jeden z mála seriálů, kdy mi bylo skutečně líto, že končí.