Lobolover
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Walker Texas Ranger

11. března 2010

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Stejně jako u Filmů páně Norrise se musím ptát :

Sleduje pan představitel své výkony v televizi ? Buď ano a nechává si svým egem namlouvat jak na něj zlatá soška už netrpělivě čeká , nebo od roku 1988 nesleduje televizi .

Každopádně tento seriál je tupý , bezduchý , kýčovitý , postrádající originalitu , a využívající Odpadlíkovského syndromu zesměšňování minoritního poskoka v každé volné chvíli .

Neexistuje nic pozitivního na tomto seriálu , snad jen že už se netočí .

Plakát
On je žena!

11. března 2010

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

"Interesantní" blbost

Nova se pokusila prorazit s něčím novým , a skončila stejně brzo a předčasně jako Ošklivka Katka na primě .

Propadák který by měl být uzavřen do nejhlubších katakomb televizního archivu .

Plakát
Ošklivka Katka

5. března 2010

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Děkuji ti , bože českých seriálů , žes nás zbavil utrpení

Seriál o tumpachovém nemehlu , jež nikdy nenapadne udělat si vlasy , obklopeného otravnou smečkou bab , a zamilované do stejně nadutého šéfa ......jak dlouho by jsme museli trpět , kdyby tento námět dostala do svých satanských spárů Nova ?

Zaplať pánbů je konec , pojďme kolektivně zapomenout .

Plakát
Ulice

5. března 2010

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nekonečné utrpení

Ano , toto je peklo české kinematografie . Zapomeňte na Ony jež jsou ženami , zapomeňte na neupravené ženštiny v brýlích dovezených expresem ze socialismu , níž se opravdu zajít nedá . Utrpení , jež si masochistický divák může vpouštět do žil pět dnů v týdnu a hned dvakrát za sebou . Myslím , že vidět toto Dante , zaplakal by .

Plakát
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Druhá série......

Stejně jako první etc.

Zde řeknu pouze tolik . Pak Rychlý se nám hostováním v tomto seriálu vyjevil v celé své nevtipné obludnosti . Je antikristem české komedie a udržováním tohoto škváru při životě (a z toho plynoucího přesvědčení že nízkorozpočtové romantické filmy s nekonečným dějem = dívácký úspěch = peníze = hurá hurá) zatlouká hřebíky do rakve české zábavy , dříve tak proslulé .

Plakát
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

První série.......

Stejně jako série druhá ve mě vždy po shlédnutém díle zanechává hořkou pachuť sedmeronásobné boží odplaty .

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Co se dá dělat , i toto je šoubyznys

Tento seriál mi spíše než Poldu (toho co jednou byl) připomání Agenta Hrušku (co byl častokrát a vůbec se s tím nezají) . Vtipy a situace dost přízemní , ale když se na to podívám zpět a zhlédnu co se na obrazovce mihotá dnes , mohu s klidným svědomím říci "včera bylo líp" . Přesto - Major Majsner to uměl líp , kéž by tenhle seriál byl o něm .

Plakát
Comeback

5. března 2010

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Lepší než jsme čekali ......ne o moc , ale v éře Ordinací...

I já jsem , jen jsem zahlédl první upoutávky na tento seriál si hned řekl "to bude blbost" . Od dob Hospody jsem neviděl jediný dobrý (a upřímně řečeno téměr ani jakýkoliv) sitcom z dílny Tv Nova . Pravda , bylo zde Tele Tele , ale i to začalo po čase stagnovat a když se po Cardově odchodu i na chvíli vrátilo , byl to návrat nikoliv triumfální a hostování jako takové bylo spíše episodní . O tom že z Novy odešel Novotný , že se přestali dělat silvestrovské pořady typu Zlatá Mříž , aby se místo toho mohlo ukazovat jak Got zpívá v exteriéru Pražáčkům (omlouvám se všem čitatelům z Prahy) ani nemluvě . Ba i samozvaný (nikdo jiný jej tak nazvat nechtěl) mistr vypravěč pan Rychlý se se svými pětiminutovými minutovými vtipy divákům znechutil , a přesedlal z oboru nekvalitní zábavy do oboru nekvalitní romantiky .

A přesto , ačkoliv tento seriál nění žádná "špica" , je to lepší než ordinace , 112-ka nebo ulice .

Plakát
Let 29

5. března 2010

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Originální tvorba aneb jak obšlehnout fenomén

Nemohu , ba ani nechci tvrdit že tento seriál nevznikl pouze pro to , aby se přiživil na seriálu Lost . Vznikal v době , kdy Lost byl venku jen asi rok a oproti pozdějším dílům se dal nazvat skoro normálním seriálem (tímto nehodnotím Lost nijak negativně , to , co jsem viděl , a nebylo toho málo , se mi velice páčí) . Takže "původní materiál" (anglický termín "source material" v patřičných uvozovkách toto vystihuje nejlépe) nabízel celkem jednoduché metody "adaptace" , bez nějaké zbytečné invence či investic . A podle toho tento seriál také vypadá . Hloupý , bezduchý kýč , Lost pro pubertální obecenstvo které ovšem také raději bude sledovat Lost . Plytká kašička , dietní přípravek pro člověka trpícího žaludeční nevolností .

Ps : nevím jak jinak to do této recenze vpašovat , ale kdykoliv uvidím či uslyším toho malýho kluka , otevírá se mi kudla v kapse .

Plakát
Dva z Queensu

4. března 2010

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vynikající seriál který v českém provedení silně pokulhává

V porovnání s výborným německým dabingem je česká verze slabota . Mnohé vtipy jsou špatným překladem či výkonem dabéru nedotažené nebo úplně zkažené . Je to škoda , když přitom tento seriál je zřejmě mým nejoblíbenějším sitcomem . Když běžel na nově spolu s Raymonda má každý rád , rozdíl v kvalitě dabingu byl zarážející .

Předchozí