Frozen99
OFF-LINE

 • Jméno
 • Michal
 • Věk
 • 24 let — narozeniny slaví za 12 dní (Beran)
 • Bydliště
 • "Mělník"
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • @FFrozen99
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Úplně normální

19. října 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Not New Normal :)

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
O tomhle projektu NBC nevím, co si myslet. Místy mě to docela dost nudilo, někdy mě scéna pobavila… Topem byl asi rozhovor na hřišti o tom, že je normální, že abnormální lidé mají děti (postarší matka, hluchoněmí, liliputáni…). Goldieina rasistická, homofobní atd. babička „z pekla“ mi přijde jako ještě více ujetější verze matky Charlieho Sheena z 2.5 Men. Prostě se to tu jen hemží stereotypy (Goldieina babička, ten afektovanější z hlavní homosexuální dvojce, jeho černošská spolupracovnice…) Nápad je rozhodně originální, potenciál obrovský (ovšem porovnání s Modern Family není vůbec na místě, protože tam to dělají WAY (!!!) better!), bohužel je z toho další flop od NBC :)

Plakát
Made in Jersey

19. října 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mix: The Nanny/Working Girl/Fairly Legal/Legally Blonde

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Už to, že CBS dala MIJ na pátek napovídá, že se jedná jen o další právnickou show; připadá mi to, jakoby CBS splácala dohromady „Chůvu k pohledání“, film z ’80 „Pracující dívka“ a „Fairly Legal“, aby z toho vzniklo MIJ, ovšem moc se jim to nepovedlo. Místy mi to připomínalo i film „Pravá blonkdýnka“ (který se mi ovšem líbil) – díky svému vzdělání-z-ulice Martina z Jersey například odhalí, proč kleště v jednom případu nemohou být vražednou zbraní nebo k vyřešení případu využije své znalosti o kadeřnictví (nevyřešila tak Reese Witherspoon's Elle Woods nějaký svůj případ?? Určitě by mohla!). Oslní tak svého šéfa, ale určitě ne své manhattanské kolegy z Harvardu a Yaleu. Seriál bych rozhodně nenazval odpadem, to vůbec, ale třeba takový Žralok je o několik tříd lepší ;)

Plakát
Vegas

19. října 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Viva Las Vegas!

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Celkem dobrý. Škoda, že je to procedurálka, spíš by se mi líbilo, kdyby se zaměřili na postavy a „vedlejší“ dějovou linii (něco jako v Good Wife). Takhle je to prostě další kriminálka… Herci se mi líbili, s kvalitním scénářem byli jedna ruka (Dennis Quaid, Carrie-Anne Moss, Michael Chiklis, Jason O’Mara…).

Negativa: vím, že v nějakém dobovém seriálu na kabelovce (Mad Men?) zaplatili dost peněz, aby tam mohli zpívat dobovou písničku, tady nezazněla ani jedna, která by atmosféru Vegas v ’60 dokreslila. Ale tak tohle se od CBS dalo čekat, já prostě na kriminálky moc nejsem, ale komu se hodně líbí CSI, tak tedy může sledovat jejich 50 let staré předchůdce :)

Plakát
Angel

19. ledna 2011

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Angel

K Angelovi jsem se dostal přes Buffy, kde mě velice naštvala ve druhé řadě jeho smrt a ve třetí řadě jeho odchod. Buffy od té doby nebyla to co dřív, bez Angela to prostě nebylo ono. ALE všechno zlé je pro něco dobré a to dobré je vytvoření nového seriálu Angel. 1. + 2. řada - Angela jako detektivní očko s démonem-jasnovidcem a kamarádkou Buffy Cordelií pomáhají lidem před zlými nadpřirozenými bytostmi a “zlou“ formou Wolfram & Hart? Pro mě skvělý nápad. Angel byl v BTVS po Buffy moje nejoblíbenější postava, takže velká radost pro tento spin-off. Doyle se mi moc nelíbil, ale nevadil mi. Super byla Cordelia, takový odkaz na Buffy :). 3. řada - Tady bych asi vyzvedl flashbacky s Darlou a příchod Fred, kterou jsem zezačátku moc nemusel (hlavně tu její “vystrašenost“), ale později jsem si ji zcela oblíbil (sice až ve 4. a 5. řadě ale oblíbil :). Největším mínusem pro mě byl příchod Connora. Jemu jsem na chuť opravdu nepřišel ani jako herci ani jako postavě, proto jsem rád jak se to na konci 4. série vyřeší. Nejkrásnější epizoda (3. řady a možná seriálu vůbec) je poslední epizoda 3x22 to byl pro mě největší zážitek v Angelovi, -*!SPOILER!*- to jak on klesal v rakvi ke dnu a Cordelia jako vyšší bytost stoupala vzhůru, bylo opravdu neuvěřitelné. 4. řada - Návrat Cordy, která se změní ve zlou Cordy a -*!SPOILER!*- porodí Jasmínu, Bestie, kvůli které budou muset povolat (pro mě výborně napsanou postavu) velmi velmi upřímného Angeluse, mihne se tu i Eliza Dusku jako Faith -*!SPOILER!*- (její boj s Angelem! *AWESOME*!). No a světový mír v podobě Jasmíny. Konečně se začala projevovat Fred, která přestala být tou chudinkou ze 3. řady. 5. řada - Angel a jeho parta se z hotelu dostala do sídla Wolfram & Hart. Škoda že už se tu nevyskytuje Cordy. Ve 2. třetině když se ale objeví Illyria, to jsem si myslel, že se tvůrci zbláznili (to je další největší zážitek :) -*!SPOILER!*- Byl jsem zásadně proti, aby se z Fred stala Illyria. Ale teď se mi Modřenka líbí víc :)
Rozhodně bych byl pro, aby se vysílali i další řady. Moc by mě zajímal osud hrdinů (a to hlavně jak by se to vyvinulo s Illyrií). Tento seriál je pro mě jedním z nejlepších, je to taková vylepšenější verze Buffy. Je tady až neuvěřitelný vývoj všech hlavních postav. Nejvíc asi u Wesleyho (z ušlápnutého “lovce“ démonů až na osamělého drsňáka) ale taky u Cordy a Fred. I když jsem tento seriál viděl celý a (skoro) všechny díly (5. sérii dokonce 2x :D) dívám se občas i teď. Tento seriál se do vás zakousne a už nepustí :)

Plakát
Upíří deníky

16. února 2011

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 33 lidí

The Vampire "Diaries"

Ano. Tento seriál jsem odsoudil jako další kopírku Twilight, kterého fanoušek rozhodně nejsem. Až po roce jsem se rozhoupal pustit si pilota tohohle upírského seriálu. Celou první řadu jsem viděl za víkend a musím uznat, že mě nadchnul. Nejvíc se mi líbí, jak tu podávají upíří mystiku (co se stane s upírem po jeho zabití, jejich odrazy v zrcadle, překonání slunečního světla...). Zezačátku jsem měl radši Stefana a líbilo se mi, co udělal Damonovi v 5. díle. Přál jsem mu to :) Ale postupem času mi došlo, že Damon je v TVD nejlepší postavou! Ať už jsou to jeho vtipné sarkastické hlášky, narážky na Stefanův styl života atd. atd. Po vynikající první sérii jsem nečekal, že tvůrci přijdou s ještě lepší sérií druhou. Zatím je lehce za půlkou, ale už teď je lepší než ta první ;)
Naprosto úžasná je přeměna Caroline, která se od 1. řady zcela změnila (k lepšímu).
Zaujala mě také hudba použitá v tomto seriálu. Skvělý výběr (pár kousků mám i v mp3 ;)

Jsou tu zvraty, pro mě zajímavý děj, skvělé flashbacky do minulosti, výtečný výběr hudby...Další seriál z dílny CW, který mě dostal ;)

PS: můžu doporučit skladbu od Plumb - Cut. *AwesomE*

Plakát
Go On

19. října 2012

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

You Gotta Go On

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
F.R.I.E.N.D.S. je můj all-time-best-sitcom-ever hlavně proto, že je to jeden z mých prvních seriálů; to také znamená, že jsem si většinu herců ze seriálu oblíbil. Chandler Bing/Matt Perry mezi ně nepatří. Přesto jsem chtěl vidět, jak se mu povedl jeho nový seriál. No a příjemně mě překvapil :) Letošní komedie nejsou tak podařené jako v loňské sezóně 2011/2012, ale tohle je podle mě letos jedna z nejlepších.

Negativa: mohlo by se to jmenovat „The Matthew Perry Show“, protože vedlejší postavy jsou jím naprosto zastíněné.

Pozitiva: sarkastický Ryan Matthewa Perryho :D na to, že je to sitcom NBC jsem se i párkrát zasmál (Poté, co si jeden „psycho“ přisedne blíž k Ryanovi: „Proč si myslím, že vaše životní změna zahrnuje oblékání si kůže cizích lidí?“). Líbila se mi i podlézavá kolegyně hlavní psycholožky Lauren, kterou hrála Suzy Nakamura. Dalším plusem určitě je, že jsem se za celých 22 minut nenudil, což se mi u nových letošních komedií, které jsem doposavad viděl, stalo vždy.

Seriálů mám dost, takže pokračovat ve sledování nebudu, ale přeju Mattovi úspěch, takže snad tu druhou sérii vybojuje. Good Luck :)

Plakát
Přátelé

15. ledna 2011

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

F.R.I.E.N.D.S.

LEGENDA. Tohle je jediný seriál, který jsem viděl třikrát a stále mě dokáže rozesmát, což se zatím jinému seriálu nestalo (a dlouho nestane :) Oblíbil jsem si ÚPLNĚ všechny postavy ze seriálu (krásnou Rachel, nesmělého Rosse, čistotou posedlou Moniku, vtipy chrlícího Chandlera, bláznivou Phoebe a roztomilého Joeyho alias "Jak to jde" :) Poslední epizoda byla pro mě totálně srdcervoucí, a i teď když na ni vzpomínám se neubráním dojetí :) Jasně HIMYM je skvělé, ale na své FRIENDS nedám dopustit, pro mě byli, jsou a budou vždy jedničkami.

PS: Doufám, že Jennifer Aniston zmoudří a přistoupí na celovečerní film. To by bylo něco skvělýho.
PS2: Nejoblíbenější postava? FRIENDS! xD

Plakát
The Mindy Project

19. října 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

#unexpectedlygood!

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Po zklamání FOXáckého pilotu Ben and Kate jsme k Projectu Mindy Kaling nepřistupoval s velkým očekáváním. Sledovanost napovídala, že druhá řada nejspíš nebude, z čehož jsem usoudil, že tomu bude odpovídat také kvalita. CHYBA! :) TMP mě příjemně překvapil. Docela dobře jsem se bavil, po celou dobu jsem se usmíval, užíval si Mindiny trapné chvilky, dialogy byly chytré a rychlé a děj byl uvěřitelný. Jelikož mám dost seriálů, které sleduji a nehodlal jsem si z nových pilotů přibírat nic nového (krom Arrowa a Cultu vlastně nic), tak tady vážně silně váhám. Office nesleduji, takže Mindy ani neznám, ale přišla mi sympatická a docela jsem si ji oblíbil. Konečně komedie z 2012/2013, kterou mohu s čistým svědomím doporučit :)

Plakát
Parťáci

19. října 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A další hit pro CBS se nekoná :P

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Tvůrci skvělého seriálu Will & Grace dali opět hlavy dohromady a vymysleli seriál autobiografického rázu. Bohužel tentokrát se úspěch nekoná, ani nemůže, protože tenhle sitcom je prostě nezábavný, nevtipný, nezáživný, nudný, podprůměrný… totální výbuch. Louis je nepovedenou kopií Jacka z W&G, ale také stejně jako Will přikrášluje svého přítele a chce mít kontrolu nad každou situací… prostě takový dost nepovedený mišmaš. Brandon Routh… co k němu říct, nejslabší článek. Nechápu, že ten samý herec hrál tak skvěle padoucha v Chuckovi (nebo dokonce Supermana; what the hell happened to that guy?!). V Partners byl prkenný a nevtipný (což dokazují scény: 1) kdy mu Joe říká a situaci s Ali, 2) s tím kardio-srdcem a potom „úžasnou“ scénou na konci). Kdyby tam nebyl „laugh-track“ ani bych za celých 22 minut nezaslechl smích. Tomuhle seriálu prostě jen zoufale chybí Karen!! :D (a ne, ta drzá, prsatá sekretářka ji fakt nenahradí!). Také mi přišel divný celý děj: Louis a Joe jsou nejlepší přátelé od dětství, ale poté, co Louis řekne Joeově snoubence Ali, co neměl, Louis chce jejich přátelství ukončit. Až když mu Ali řekne, aby to nedělal, neudělá to. Trošku trhlé na to, že to jsou BFF.

PS: Sophia Bush is damn hot!!!! (Za ni je také těch 20 % ;) )

Plakát
Nashville

19. října 2012

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

The OI' Tennessee Music City

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Tohle byla jízda! Všechny postavy byly super (Connie = úžasná, Hayden hraje skvělou bitch atd.). Užijete si to, i když stejně jako já neposloucháte country, hýří se to tu samými zvraty, sexem, vysokými ambicemi, bodnutími do zad… Ale i ty písničky se mi líbily (tu, kterou zpívala Hayden, by jste klidně mohli slyšet od Taylor Swift). Jedná se o chytrý mix soap opery, hudby a politických intrik. Timeslot není nejideálnější (Středa, 10 hodin), ale Revenge to taky zvládl. Rozhodně se jedná o jedno z nejkvalitnějších dramat sezóny 2012/2013 (víc se mi líbil už jen pilot Arrowa), takže kdo hledá nové seriály na watchlist, tohle si tam můžete rozhodně přidat ;)
Po posledních dat sledovanosti to vypadá, že Nashville nebude trvat dlouho, takže fandové užívejte dokud jde ;)