Marťa
OFF-LINE

 • Jméno
 • Marťa
 • Věk
 • 26 let (Beran)
 • Bydliště
 • doma
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Bořiči mýtů

21. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

Je spousta věcí, kterým byste normálně nevěřili, a ony jsou přitom skutečně možné?! A naopak, něco co se zdánlivě zdá jako zcela možné a reálné ve skutečnosti a přitom to není možné?! Dokud vás někdy trápily pochybnosti, zvláště co se týče filmových triků a magie, jestli něco je možné, pak Bořiči to 100% zkusí. A čím víc výbuchů, tím líp. Je to komedie i poučné. Dokonale to splňuje Komenského "škola hrou". A jako bonus, občas jsou tam i užitečné tipy, které využije člověk, který zrovna nemá po ruce TNT, semtex, nebo něco podobného :-)

Plakát
Ohnivý kuře

7. března 2016

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

...

Seriál má rozhodně velký potenciál. Je to až překvapivě vtipné a svěží. Pokud si udrží tuhle laťku nebo ji ještě zvýší, tak to bude po dlouhé době zase seriál, na který se dá koukat a jeden se u něho ještě pobaví. Jen se trochu bojím, aby se to po čase nezvrhlo v telenovelu, jak to mají české seriály v oblibě.

Plakát
V.I.P. vraždy

16. února 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Popravdě, dost mě zarazilo to nízké hodnocení. A to hned ze dvou důvodů, že mě se to dost líbilo a taky, že Castle na zabití má 80%. Ano, je evidentní, že se tímhle seriálem inspirovali. A možná proto je to tak povedené. Většina českých kriminalistických seriálů je ryzí průměr či horší, ale tohle mě zaujalo. I pro sympatičtější hrdiny, než u Castla. Uvidíme, jak se to časem vyvine.

Edit po čtvrtém díle. Pořád si za svým hodnocením stojím. Nemyslím si, že by to bylo tak špatné. I když uznávám, že občas mají repliky jak náhodný generátor vět. A že z hlavního detektiva dělají trochu blbce.

Ale fakt mě zajímá, co se před těmi x měsíci stalo, že ho "suspenzovali"! :D Doufám, že to tam bude probráno a neopominou to na úkor Klaudiina táty.

Plakát
Mr. Bean

11. listopadu 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

...

Je mi jasné, že si zadělávám na malé lynčování, ale mě se to prostě nelíbilo. Nepřišlo mi to vtipný, spíš hloupý a otravný. Původně jsem to přičítala nízkému věku (ehm, cca 13), ale ani když jsem tomu dala o deset let později šanci, se to nijak nezlepšilo. Ani sám Atkinsom mi není sympatický. Za mě prostě ne.
Na druhou stranu oceňuju jeho umění rozesmát davy diváků, aniž by pronesl slovo. Za to má ode mě trochu smířlivější hodnocení.

Plakát
Dotykáč

9. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...

Stejka mám ráda a už nějakou dobu ho na youtube sleduju. Tenhle pořad je prostě jen další z jeho mnoha částí. Ničím nepřekvapí, ani neurazí. Jelikož s tímhle formátem přišlo óčko, tak nemůže za to, že se jedná v zásadě o kopírování applikace jen s jeho osobností a jednou vychytávkou místo několika.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

Ach, jak jsem tenhle seriál zbožňovala :D Dlouhá léta jsem si na něj sem tam vzpomněla, avšak jméno jsem už dávno zapomněla, přeci jen, v té době mi bylo plus mínus deset :D No v nedávné době jsem pocítila silnou touhu se na něj podívat, ale z útržkovitých částí, jsem nic nebyla schopná poskládat :D Shodou okolností jsem nedávno viděla ukázky na nového Sindibáda, který mě osvítil a já se tak dohrabala k dávno ztracenému :D Teď se jen musím smát. Je to pitomé a hloupé, ale pořád klasika na které spousta z nás vyrůstala :-)

Plakát
Aliho parťáci

18. února 2015

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

No, upřímně nevím, co si mám o tomto pořadu myslet. Není to typická ukázka her, ale ani vyloženě komediální talkshow. Je to prostě "parta nadšenců, co se sešla u kámoše doma a hraje tam hry." Myslím, že tohle nadchne maximálně fanoušky oněch pěti youtuberů a to ani ne všechny. Není to tak zlé, ale do televize to podle mě nepatří.

Plakát
Amnesia

27. října 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

...

Amnesia byla jednou z velkých chyb, které jsem udělala, když jsem se na to rozhodla podívat. Skutečnost, že se tam prolínalo asi 5 alternativních vesmírů sice bylo nápadité, nicméně to akorát motalo hlavu.
Možná by mi to tolik nevadilo, kdyby mi hlavní "hrdinka" nebyla tolik nesympatická. Už dlouho jsem nepotkala postavu, kterou bych s radostí nakopala. Její chování a prázdný udivený výraz na úplně cokoliv mě tolik dráždil, že jsem to dokoukala jen proto, že jsem se věnovala překladu.
Mají ode mě procenta navíc za pěkné bišíky a nápaditost, se kterou se nesetkávám každý den. Ale prosím, PROSÍM!, už nikdy nedělejte z otome hry anime. Pak to dopadá takhle.

Plakát
Teletubbies

18. června 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

Ano, Teletubbies by se jen těžko dalo hodnotit, jako nějaké kvalitní dílko. Nicméně, taky je to určeno malým dětem a ne (post)pubertální mládeži, jak se často zapomíná. Pamatuji si jak jsem jako malá, když se mi naskytla možnost to sledovat, nadšeně seděla u obrazovky (no, nejspíš to bylo také proto, že to dávali po osmé hodině a pro mě to tak znamenalo, že nemusím do školy/školky). A hlavně Po byl zlaťoučký a dodnes je mezi mými favority, hned po vysavači.
Navíc je to výborný materiál k parodování ;-)
A ještě jedna věc - víte, že ten vysavač se jmenuje Noo Noo?

Plakát
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

...

Nikdy jsem neměla Paris ráda. Vždycky mi přišla jako nafoukaná husa. Ale tohle už předčí všechno. Fajn, chce nej kamarádku, to jí nezazlívám, ale aby to musela dělat jako reality show, to je podle dost na hlavu. Stejně jako slzavé potoky těch, kteří vypadli. Viděla jsem asi dva a půl dílu, ale příště radši budu drhnout kartáčkem plesnivou zeď nebo stát za velké bouřky na vysokém kopci s měděnou tyčí v ruce.