První kroky

Vítej mezi seriálovými maniaky!

Těší nás, že než se začneš přihlouple ptát, tak nejdřív hledáš odpovědi sám. Tyhle FAQ by ti v tom měly pomoci. Pokud nepomohou, tak se nebo ptát ve fóru pro nováčky, nebo se klidně obrať na nás – kontakty jsou v kontaktech.

Kde se dají přehrávat seriály?

Tadá. Nikde. Ani to nikde nepíšeme, že by to mělo jít. Nebo se na IMDb taky ptáte, kde se přehrávají filmy? Jsme magazín s tisícovkami článků a databáze s mnoha funkcemi, nejsme videotéka.

Takže tyhle stránky jsou na dvě věci…

No nám se zdá, že jsou na víc věcí. Na kalendář, na watchlist, na informace a spoustu dalších věcí. Prioritně tedy sloužíme sklerotikům v pamatování si, kde jaký seriál přestali sledovat. A taky pomáháme objevovat nové seriály. Každou chvíli navíc přidáme nějakou novou a děsně cool funkci, jen nás sleduj!

Aha, takže si tu přečtu, to co všude jinde.

To je možný, ale ne moc pravděpodobný. Nikdo na české scéně nepíše víc článků o seriálech než my. Zároveň jsme na české informace o seriálech jedničky s největší pečlivě vyplněnou databází, tak je celkem velká pravděpodobnost, že ty informace jinde jsou původně od nás.

A co nějaký jiný warez?

Ne, nemáme rádi, ve fóru jakékoliv otázky na stahování a odkazy mažeme.


Předpokládám, že až sem dočetli lidé, co je náš web opravdu zajímá a nechtějí jen warezit, tak už můžeme přepnout do nějaké serióznější formy.


Jsem tu nový, co mám dělat?

Nejprve doporučujeme juknout do nastavení. Tam nastavit jestli preferuješ české, či původní názvy, podle čehož ti přizpůsobíme celý web. Zároveň si tam můžeš vypiplat nastavení kalendáře a watchlistu, ale to oceníš později až se rozkoukáš.

Proč chcete adresu?

Dávat nám ji nemusíš. Ale je povinná pro soutěže. Ze zkušenosti víme, že to celkem urychlí odeslání cen (pořadatelé rádi totiž posílají všechny ceny najednou a je otrava, když se musí čekat na někoho, kdo se přihlásí jednou za 14 dní, aby si doplnil adresu do profilu).

A ta velikost trika je tam proč?

Ze stejného důvodu jako adresa. Když se pořádají soutěže o trika, tak je to celkem nutná informace. Nebo snad chce někdo nosit místo slušivého padnoucího trika stan?

Fajn, mám nastaveno, co dál?

Ještě si můžeš vyšperkovat svůj osobní profil. Všechno, co vyplníš v nastavení budou moci vidět ostatní.

Mám a dál?

Teď je ideální čas kouknout se po tvých oblíbených seriálech. Můžeš použít vyhledávání, abecední seznamy seriálu, nebo si najít seriály podle podrobného filtru či tagu.

Pokud nemáš vůbec představu jaký seriál hledat, tak se nech inspirovat některým ze žebříčků. Máme tu nejpopulárnější seriály podle hodnocení, podle oblíbenosti a žhavé novinky pravděpodobně najdeš v žebříčku na vzestupu nebo mezi nejoblíbenějšími za poslední měsíc.

Seriál nalezen, co teď?

Ideální čas si ho oblíbit, či přidat mezi seriály, které chceš vidět.

Oblíbeno, k čemu to je?

Teď je na čase vrátit se k watchlistu a kalendáři.

Všechny tvé oblíbené seriály se zařadí do watchlistu a do kalendáře (dál to jde ještě filtrovat ignorací a zamilovaností). Díky tomu máš přehled, jaký díl jsi viděl poslední (watchlist) a kdy co vysílají (kalendář, či dnešní vysílání). Takže už nikdy nebudeš muset tápat v paměti, který díl jsi viděl naposled a na co se můžeš těšit v následujících dnech.


To je pro zatím na začátek vše. Další rady najdeš pravděpodobně v cílených FAQ, nebo se neboj na něco zeptat.