Formulář k výměně

bude se zobrazovat v title u ikony
adresa ikony - velikost 88x31 px
adresa stránky (včetně http://)
mail, kam dát vědět při potížích
vzkaz pro adminy, kteří budou odkaz schvalovat
- stlačením tlačítka potvrzuji, že jsem si přečetl níže uvedené informace

Informace a pravidla

Podporujeme nezávislou scénu

Protože jsme sami velkými fanoušky seriálů, snažíme se podporovat ostatní fanouškovské projekty. Jedním ze způsobů je výměna ikonek. Jestliže tedy provozujete fanouškovskou stránku o zajímavém seriálu a přejete si mít ikonku na tomto portálu, věnujte pozornost následujícím řádkům.

Je zde samozřejmě několik základních pravidel, která je potřeba dodržovat.

- Tato činnost je čistě nenároková a provozovatel tohoto portálu si vyhrazuje právo kdykoliv vyměněnou ikonu smazat.
- Schválení výměny ze strany Serialzone provádí pověření redaktoři a proti případnému zápornému rozhodnutí není odvolání.
- Jedná se o podporu nekomerčních fanouškovských projektů. Jestliže provozujete komerční stránky a máte zájem o zveřejnění reklamy na tomto portálu, použijte následující kontakt - reklama@serialzone.cz.

Další informace

Ikonky na svých pozicích v patičce stránky zcela náhodně rotují (vždy po třech). Není možné nějakou ikonu upřednostnit a zvýšit její výskyt, taková žádost bude zamítnuta. Berte na vědomí, že průběžně probíhá ověřování, zda je ikona toho portálu na vašich stránkách umístěna dle dohody. Pokud tomu tak nebude, Vaše ikona bude od nás odstraněna. Stejným způsobem probíhá ověřování, zda je Vaše ikona stále funkční.

Naše ikonky<a href="http://www.serialzone.cz/" title="SerialZone.cz - prostě seriály"><img src="http://www.serialzone.cz/grafika/iko.gif" alt="SerialZone.cz - seriály" title="SerialZone.cz - seriály" width="88" height="31" /></a><a href="http://www.serialzone.cz/" title="SerialZone.cz - prostě seriály"><img src="http://www.serialzone.cz/grafika/aniiko.gif" alt="SerialZone.cz - seriály" title="SerialZone.cz - seriály" width="88" height="31" /></a>