Diskuzní fórum

Registrace

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
jval
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
28. 3. 2013 / 08:16:53 (před 11 roky)
off

Ahoj, poprvé jsem se přihlásil přes Facebook, chtěl bych se přepnout na klasický profil ale když jsem zkusil dát změnu hesla, tak systém hlásí že staré heslo nesedí. Chápu, protože žádné staré heslo neexistuje. Hláška je i když staré heslo nechám prázdné. Je tedy nějaká možnost se přepnout do klasického profilu a nebo se musím znovu komplet zaregistrovat?

Díky

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
28. 3. 2013 / 08:49:41 (před 11 roky)
off
jval napsal(a):

Ahoj, poprvé jsem se přihlásil přes Facebook, chtěl bych se přepnout na klasický profil ale když jsem zkusil dát změnu hesla, tak systém hlásí že staré heslo nesedí. Chápu, protože žádné staré heslo neexistuje. Hláška je i když staré heslo nechám prázdné. Je tedy nějaká možnost se přepnout do klasického profilu a nebo se musím znovu komplet zaregistrovat?

Díky

Jde. Musíš mít vyplněný e-mail a při přihlašování získat heslo přes zapomenuté heslo. Tím se to dá obejít. ;-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.