O webu atd.

Diskuze
Poslední příspěvek

Novinky a oznámení

Jestliže hledáte místo, kde se dozvíte, co všechno se na Serialzone děje, co se chystá a jaká překvapení Vás čekají, račte vstoupit.

Témat: 68
Příspěvků: 914
_-0-_
před 11 týdny

Nápady a návrhy k webu

Místo určené pro ty z vás, kteří se chtějí aktivně podílet na chodu a vytváření tohoto portálu. Jestliže máte nápad, jak něco u nás vylepšit, sem s tím!

Témat: 170
Příspěvků: 3296
weselinka
před 8 dny

Hlášení chyb

Jak je patrné z názvu, v této sekci můžete hlásit jakékoliv chyby, na které při práci s tímto portálem narazíte. Patří sem chyby v uvedených údajích i funkční problémy.

Témat: 130
Příspěvků: 5796
Janulka93
předevčírem

Pro nováčky

Cítíte se na SerialZone ztraceni? Něco vás trápí? Nemůžete něco najít, nebo netušíte, jak to funguje. Pište sem, slibujeme že na vás nebudeme zlí.

Témat: 132
Příspěvků: 802
jokeeman
před 4 týdny

Seriálová výzva

Pokud potřebujete poradit či inspirovat jaké seriály si do své výzvy přidat, tak tady máte prostor ke konzultacím s ostatními.

Témat: 4
Příspěvků: 158
Drunk_Queen
před 5 týdny

O seriálech atd.

Diskuze
Poslední příspěvek
Témat: 268
Příspěvků: 4528
Micuda98
před 9 hodinami

Zahraniční seriály

Tato sekce diskusního fóra je určena pro všechny, kteří chtějí probírat témata týkající se zahraničních seriálů a všeho kolem nich.

Témat: 357
Příspěvků: 2330
Miro_CZ
před 7 týdny

Ostatní

Diskuze
Poslední příspěvek

Hry a zábava

Na tomto portálu naleznete množství různých zábavných her, ve kterých můžete porovnávat své znalosti a podobně. Dikuse určená pro tato témata je tedy zde.

Témat: 60
Příspěvků: 100928
spike
před 7 hodinami

Drbárna

Tato sekce je určena všem, kteří si chtějí jen tak popovídat na jakékoliv slušné téma, které se nehodí do žádné jiné části diskusního fóra.

Témat: 138
Příspěvků: 35608
esemi
před 11 hodinami