Diskuzní fórum

Zrušenie videných epizod

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Tinnie
Uživatel od první verze | Cool level: 24 | Alan Harper
13. 7. 2013 / 22:56:34 (před 10 roky)
off

Neviem či toto dáva zmysel, ale dá sa spraviť aby mi niektoré epizody prestalo ukazovať ako pozreté a nezarátavalo ich do štatistiky a celkového presledovaného času? Totiž pri seriálu Simpsonovci som niektoré epizódy ktoré som nevidela ohodotnila ako neviem, ale teraz sa mi zarátavajú do pozretých a do celkovej štatistiky. Skúšala som tie epizody dať ignorovať, ale nič to nemení. Dá sa s tým niečo robiť?

avatar uživatele
Lizara
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
13. 7. 2013 / 23:03:48 (před 10 roky)
off

Když znovu klikneš na "nevím" u každé z té epizody, tak by se to mělo zrušit a bude to, jako že jsi je neviděla...

Editováno: 1x | Naposledy: 13. 7. 2013 / 23:04:04
avatar uživatele
Tinnie
Uživatel od první verze | Cool level: 24 | Alan Harper
13. 7. 2013 / 23:17:33 (před 10 roky)
off

To ma prekvapivo nenapadlo. Ale ďakujem za pomoc. Idem to odklikať :)

avatar uživatele
Lizara
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
13. 7. 2013 / 23:37:20 (před 10 roky)
off

Nemáš zač. Asi před 2 měsícemi se mi stalo to samé a dlouho mi trvalo, než jsem přišla na tohle. :D

avatar uživatele
andy.muckova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
16. 6. 2014 / 17:59:15 (před 9 roky)
off

Jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila, protože mě trápí stejný problém. Ovšem mě se jej nepodařilo vyřešit. I po té, co kliknu u epizody na "nevím" se mi započítává do statistiky. Nevíte, co s tím? :(

Lady McFly
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
16. 6. 2014 / 18:04:56 (před 9 roky)
off
andy.muckova napsal(a):

Jsem moc ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila, protože mě trápí stejný problém. Ovšem mě se jej nepodařilo vyřešit. I po té, co kliknu u epizody na "nevím" se mi započítává do statistiky. Nevíte, co s tím? :(

Epizodu si musíš odkliknout - tak, že znovu klikneš na to, co už jsi jednou zaklikla.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
andy.muckova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
16. 6. 2014 / 18:06:54 (před 9 roky)
off

Jéé, taková jednoduchá věc a já na ni nepřišla! :D Moc, moc děkuji! :)

Lady McFly
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
16. 6. 2014 / 18:16:58 (před 9 roky)
off
andy.muckova napsal(a):

Jéé, taková jednoduchá věc a já na ni nepřišla! :D Moc, moc děkuji! :)

V jednoduchost je krása, no ne? :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.