Diskuzní fórum

Statistiky stahování

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
27. 2. 2009 / 10:08:01 (před 15 roky)
off

Je hezké, že to ukazuje počet stažení jednotlivých titulků, ale počítám, že při kompletních věcech většina stažení probíhá přes stahování celých sezón, ale nikde jsem si nevšiml například statistiky, která měří tento způsob stahování.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
27. 2. 2009 / 11:07:50 (před 15 roky)
off
BuBBleS napsal(a):

Je hezké, že to ukazuje počet stažení jednotlivých titulků, ale počítám, že při kompletních věcech většina stažení probíhá přes stahování celých sezón, ale nikde jsem si nevšiml například statistiky, která měří tento způsob stahování.

Každým titulkům to přičte v rámci sezóny jedno stažení. Jinak stahování po sezónách není zase tak frekventovaný, jak si myslíš (11 stažení za den je rekord - celkově, ne u jednoho seriálu).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
27. 2. 2009 / 11:51:50 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Každým titulkům to přičte v rámci sezóny jedno stažení. Jinak stahování po sezónách není zase tak frekventovaný, jak si myslíš (11 stažení za den je rekord - celkově, ne u jednoho seriálu).

aha, v tom případě ok, to je rozumná varianta. jinak mě celkem šokoval počet stažení titulků u seriálu 24 hodin (asi 2500x, přestože titulky jsou i na titulky.com). äni jsem nečekal takovou oblíbenost tohoto seriálu :)
ve srovnání s takovou například CSI Las Vegas je to celkem propastný rozdíl... :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
27. 2. 2009 / 12:03:40 (před 15 roky)
off

Protože Megawir zapracoval a po celé 24 komunitě rozhlásil, že titulky jsou vždycky první tady. :-) Ono to docela funguje, většinou během první půlhodiny po zveřejnění mají kolem 500 stažení. :-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
27. 2. 2009 / 13:09:20 (před 15 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Protože Megawir zapracoval a po celé 24 komunitě rozhlásil, že titulky jsou vždycky první tady. :-) Ono to docela funguje, většinou během první půlhodiny po zveřejnění mají kolem 500 stažení. :-)

ono to je i tím, že krom titulky.com nejsou nikde jinde ;-) lidé to zatím poměrně respektují ;-)
a od posledního dílu nejsou už ani na titulky.com, to máme zajištěné, takže pouze odsud :) (díky právě bubblesovi a morpheovi..)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Editováno: 1x | Naposledy: 27. 2. 2009 / 13:09:46
avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
27. 2. 2009 / 14:38:35 (před 15 roky)
off
megawir napsal(a):



ono to je i tím, že krom titulky.com nejsou nikde jinde ;-) lidé to zatím poměrně respektují ;-)
a od posledního dílu nejsou už ani na titulky.com, to máme zajištěné, takže pouze odsud :) (díky právě bubblesovi a morpheovi..)

mno já víceméně řešil ty titulky ze začátku nové sezóny, které byly i na titulky.com. Tam přibližně 900 downloadů na díl, tady 2500, to je na krimiseriál pořádný počet downloadů... přijde mi to zvláštní oproti CSI LV, kdy poslední díl momentálně na titulky.com není, ale tady si to stáhlo 6 lidí... :)

avatar uživatele
Biskin
VIP | Cool level: 51 | Jay Pritchett
6. 3. 2009 / 11:16:00 (před 15 roky)
off

tak ono 24 neni zrovna kriminální seriál, je to hlavně akční veledílo :)

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 3. 2009 / 11:16:26
avatar uživatele
xxENDxx
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 3. 2009 / 12:47:59 (před 15 roky)
off

CSI:cokoli je po milionté to samé... a prijde mi, ze lidi si vystaci s epizodama, co davaj u nas v televizi... a hlavně podobnejch serialu je televize nabouchana od rana do vecera.... 24 je akcni jizda, ktera s CSI nema nic moc spolecnyho a neresi se v kazdym dile jeden pripad uplne stejne uz po osmsetpadesaty, akorat na jinym miste :)

avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
8. 3. 2009 / 14:55:44 (před 15 roky)
off

no nevim, shlédl jsem prví sezónu seriálu 24 a přišlo mi to jako hodně přitažené za vlasy a vůbec akční, spíš jsem z toho měl trochu nervy, jak se pořád dokola měnily situace. no uvidím až omrknu časem zbylé sezóny.