Diskuzní fórum

Nemůžu přidat videa!

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
12. 12. 2014 / 18:53:12 (před 9 roky)
off

Jak je patrné z nadpisu, pokoušel jsem se včera přidat videa k seriálu Star Trek: Voyager. Kokrétně jsem se snažil přidat trailery k epizodám od 3x12-Makrokosmos do 4x01-Škorpion-část 2. Přidal jsem již trailery ke všem předchozím epizodám seriálu naprosto a dokonale identickým způsobem. Nejde to a je to již více, než 24 hodin. Mohl by mi někdo prosím objasnit, co se děje? Předchozí videa se zobrazila vždy mnohem dříve, než za 24 hodin. Ví někdo, co to způsobilo? Poradíte, prosím?

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."
Editováno: 1x | Naposledy: 12. 12. 2014 / 18:53:32
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
12. 12. 2014 / 18:59:36 (před 9 roky)
off

V redakčním systému čeká 67 videí na schválení, takže je potřeba až je někdo (kdo má práva) schválí ;)

avatar uživatele
Eobard Thawne
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
12. 12. 2014 / 19:17:45 (před 9 roky)
off

Aha, tak moc děkuji!

"The purpose of life is finding the largest burden that you can bear and bearing it."
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
12. 12. 2014 / 22:26:08 (před 9 roky)
off

Ve zprávách máš sekci, kde se to dá hlídat. Když tam není značka, nikdo to ještě nezkontroloval. Po kontrole u toho máš buď fajfku nebo křížek, případně uvnitř vysvětlení proč.

avatar uživatele
Poirot
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
14. 1. 2015 / 14:30:29 (před 9 roky)
off

Po pridaní zaujímavosti alebo článku sa mi ihneď na obrazovke objaví zelený pás v zmysle
"PRÍSPEVOK BOL PRIDANÝ."
alebo
"PRÍSPEVOK BUDE PRIDANÝ PO SCHVÁLENÍ ADMINISTRÁTORMI."

Pri pridávaní videí mi toto systém nevypíše, a teda neviem či sa to k vám dostalo.

Budem rád keď napíšeš správu, alebo ma vyzvi v hre Kameň-Papier-Nožnice-Jašter-Spoke ;)
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
14. 1. 2015 / 16:02:32 (před 9 roky)
off

Ono to může být moc rychle. Podívej se do Zpráv do sekce Moje činnost. Tam máš každé přidání evidované.