Diskuzní fórum

Hledam nazvy serialu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
27. 11. 2014 / 17:45:50 (před 9 roky)
off
marcel.marny napsal(a):

na axn vysilali serial o parte zlodeju kteri cteji vykrast byt micka jagera.je komedialni serial.nevite nekdo ja se jmenoval?dik M

The Knights of Prosperity

Editováno: 2x | Naposledy: 27. 11. 2014 / 17:46:12
avatar uživatele
marcel.marny
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
7. 11. 2015 / 18:54:07 (před 8 roky)
off

nevite prosim nazev serialu o skupine lidi kteri se dostali do nejakeho mestecka a nemohou odtud odejit protoze jim brani nejake silove pole.nikdo znich nevi jak a proc se tam objevil

mm
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
7. 11. 2015 / 18:56:34 (před 8 roky)
off
marcel.marny napsal(a):

nevite prosim nazev serialu o skupine lidi kteri se dostali do nejakeho mestecka a nemohou odtud odejit protoze jim brani nejake silove pole.nikdo znich nevi jak a proc se tam objevil

Wayward Pines

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
7. 11. 2015 / 19:04:21 (před 8 roky)
on
avatar uživatele
STOUPA
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
9. 11. 2015 / 07:15:02 (před 8 roky)
off

Under the Dome

Editováno: 5x | Naposledy: 9. 11. 2015 / 07:25:46
avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
24. 11. 2017 / 19:02:08 (před 6 roky)
off

Chtěla bych poprosit pamětníky, jestli si někdo nevzpomene. Jedná se o seriál, který kdysi (už to může být 25 let) běžel v pořadu typu Magion nebo Vega. Byl o partě dětí, které lezly do nějakého strašidelného domu, i když neměly. Jeden z nich přišel nějakým způsobem o vlasy a ostatní mu chtěli pomoci. Získali nějaký recept na přípravek na růst vlasů - jenže bylo potřeba dodržet všechny poměry. Oni ale dali více burákového másla, protože to bez něj bylo moc tekuté. Klukovi potom začaly vlasy růst jak vzteklé. Nakonec ho někdo unesl, z těch jeho vlasů dělal drahé štětce, podle nich se ho pak ostatní pokusili vystopovat. Neříká to náhodou někomu něco? Vrtá mi to v hlavě už pěkných pár let a ne a ne se dopátrat názvu. Pamatuju si jen, že jsem se u toho docela bála.

avatar uživatele
Gabik.029
Redaktor | Cool level: 101 | strýček Skrblík
24. 11. 2017 / 19:07:20 (před 6 roky)
off
Litocha napsal(a):

Chtěla bych poprosit pamětníky, jestli si někdo nevzpomene. Jedná se o seriál, který kdysi (už to může být 25 let) běžel v pořadu typu Magion nebo Vega. Byl o partě dětí, které lezly do nějakého strašidelného domu, i když neměly. Jeden z nich přišel nějakým způsobem o vlasy a ostatní mu chtěli pomoci. Získali nějaký recept na přípravek na růst vlasů - jenže bylo potřeba dodržet všechny poměry. Oni ale dali více burákového másla, protože to bez něj bylo moc tekuté. Klukovi potom začaly vlasy růst jak vzteklé. Nakonec ho někdo unesl, z těch jeho vlasů dělal drahé štětce, podle nich se ho pak ostatní pokusili vystopovat. Neříká to náhodou někomu něco? Vrtá mi to v hlavě už pěkných pár let a ne a ne se dopátrat názvu. Pamatuju si jen, že jsem se u toho docela bála.

A není to spíš film Dům plný strachu (The Peanut Butter Solution)?

- Do I look like a killer to you? - Yes, you kill my patience.
avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
24. 11. 2017 / 20:08:38 (před 6 roky)
off

Díky moc, je to ono. Byla jsem přesvědčená, že to bylo na pokračování.

avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
24. 11. 2017 / 22:06:38 (před 6 roky)
off
Litocha napsal(a):

Díky moc, je to ono. Byla jsem přesvědčená, že to bylo na pokračování.

Klidně to tak mohlo být. Pokud se nepletu a neklame mě paměť, tak v pořadech Magion nebo Vega dávali i filmy rozdělené na více částí.

3/3
123