Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Bando naše milovaná, nějakou dobu jsme nesoutěžili a nechali bvás odpočívat. Sami uznáte, že válení bylo dost a je čas si zase trochu namáhat mozkové závity! Jinými slovy, je čas na novou soutěž, jak jinak. Tentokrát cenami pro výherce do soutěže přispívá webový e-shop Posters.cz.

Jelikož je nová sezóna Hry o trůny, kterou beztak milujete, krátce před finišem, akorát se věnované ceny hodí :) Věříme, že je o co hrát, proč si taky nevylepšit sbírku a neudělat radost?

Soutěž bude trvat celkem 10 dní. Na každou otázku tak budete mít 5 dní a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 5 dní (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v úterý 2.6.2015, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • V neděli 7.6. bude zveřejněna druhá otázka.
  • Ve čtvrtek 11.6. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne nejpozději 14.6., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Pokusíme se vše maximálně urychlit. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Nástěnná mapa Hra o trůny

2. místo

Druhé místo

Plakát Hra o trůny

3. místo

Třetí místo

Hrnek Hra o trůny - Starkové

Posters.cz je největší online prodejce plakátů, obrazů, obrazových reprodukcí, plechových cedulí a uměleckých fotografií. Nabízíme širokou nabídku seriálových, filmových, fantasy, hudební a dalších plakátů a to od novinek po zaručené klasiky. Naší nabídku vytváříme již od roku 1999, proto jsme přesvědčeni, že si u nás vyberete i Vy.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž byla ukončena. Teď ještě počkat na losování.

Better Call Saul