Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Máte rádi pohádkové postavičky z večerníčků? Oblíbili jste si Malou čarodějnici a jejího moudrého přítele havrana Abraxase?

Tak si nenechte ujít jedinečnou šanci, právě začíná soutěž o jedny z posledních kusů limitované kolekce polštářků, kapsářů, zástěrek, ručníčků a molitanových hracích kostek s večerníčkovými postavičkami.

Cenami do soutěže pro šťastné výherce tentokrát přispívá e-shop Diteti.cz, který se specializuje na kvalitní zboží pro děti od českých výrobců.

Soutěž bude mít 2 kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže, nezapomeňte si tedy pečlivě přečíst aktuální pravidla. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 7 dnů (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v úterý 19. 11. 2013, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • V úterý 26. 11. bude zveřejněna druhá otázka.
  • V úterý 3. 12. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne 4.12., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Dětská molitanová kostka
s Malou čarodějnicí
+ zástěrka s Malou čarodějnicí

2. místo

Druhé místo

2x Polštářek s Malou čarodějnicí
+ ručníček s Malou čarodějnicí

3. místo

Třetí místo

1x Polštářek s Malou čarodějnicí

E-shop Diteti.cz se specializuje na prodej kvalitního zboží pro děti a maminky především od českých výrobců. Nejmenší děti jistě potěší náramky s krtečkem a dřevěné knížky s pohádkovými postavičkami, ty o trošku větší pak třeba večerníčkové puzzle. Od českého výrobce tu najdete například limitovanou kolekci polštářků, kapsářů, zástěrek, ručníčků a molitanových hracích kostek s večerníčkovými postavičkami.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Už chystáme losovacího robota, losování očekávejte 5.12. v podvečer.
Sherlock