Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Jelikož se blíží svátky (no dobře, ještě je celkem čas, ale utíká to!), řekli jsme si, že je potřeba vás trochu zaměstnat a dát možnost vyhrát něco pěkného pod stromeček. No a protože, jak dobře víte, vás máme opravdu rádi, tak jsme si pro vás s naším milým sponzorem připravili soutěž o luxusní novinku, kterou žádný opravdový fanoušek Hry o trůny nemůže nemít :) Mám vaši pozornost? :) Výše zmíněnými parádnimi cenami pro výherce do nejnovější soutěže přispívá nakladatelství CREW, které milovníkům komiksů jistě není neznámé.

Není to tak dlouho, co jste se mohli při vyhlášení výsledků prvního ročníku SerialZone Awards dozvědět, že Hra o trůny má mezi českými a slovenskými fanoušky opravdu pořádnou podporu. Chtěli byste vědět, co se odehrávalo v sedmi královstvích 100 let před událostmi, které jistě dobře znáte? V tom případě byste se v soutěži měli pořádně snažit a možná se to dozvíte!

Soutěž bude trvat celkem 10 dní. Na každou otázku tak budete mít 5 dní a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 5 dní (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pondělí 12.10.2015, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • V sobotu 17.10. bude zveřejněna druhá otázka.
  • Ve středu 21.10. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Nebudeme se ptát dodatečně, už se to musíte naučit :-) Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Komiks Potulný rytíř ze světa Hry o trůny

2. místo

Druhé místo

Komiks Potulný rytíř ze světa Hry o trůny

3. místo

Třetí místo

Komiks Potulný rytíř ze světa Hry o trůny

Nakladatelství CREW s.r.o. je největším a nejstarším (založeno 1997) komiksovým nakladatelstvím a vydavatelstvím v České republice. Po dlouhá léta představuje českým čtenářům to nejlepší ze světového komiksu, vedle knížek komiksových příběhů vydává i specializovaný komiksový magazín CREW2 zaměřený na budování povědomí čtenářů o komiksech. Mezi nejznámější postavy, které pravidelně v Nakladatelství CREW vycházejí, patří Garfield, Simpsonovi, Naruto, Bleach, Spider-Man, Lobo, Sandman, Usagi Yojimbo, Calvin a Hobbes či Batman. Nakladatelství CREW spolupracuje s největšími komiksovými vydavateli světa jako jsou DC Comics, Marvel, Dark Horse, Kodansha a další.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž byla ukončena. Teď ještě počkat na losování. To proběhne nejspíš 25.10.

Preacher