Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Chvíli jsme vás nechali odpočinout a protože byste nám mohli lehce zlenivět, je čas na novou soutěž. Tentokrát cenami pro výherce do soutěže přispívá nakladatelství CooBoo.

Samozřejmě víme, že nejste žádná ořezávátka, takže na vás čekají dvě zapeklité otázky, nicméně ceny, o které tentokrát hrajeme, za to podle nás nepochybně stojí. Předpokládáme, že mnozí z vás sledovali letošní novinku z dílny stanice CW s názvem The 100. Právě vás (ale snad i ty, co seriál neznají) nejspíš potěší ceny pro tři šťasné výherce, jen se mrkněte dole.

Soutěž bude trvat celkem dva týdny. Na každou otázku tak budete mít 7 dnů a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 7 dnů (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pátek 1.8.2014, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • V pátek 8.8. bude zveřejněna druhá otázka.
  • Ve čtvrtek 14.8. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne nejpozději 18.8., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Pokusíme se vše maximálně urychlit. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Kniha Prvních 100

2. místo

Druhé místo

Kniha Prvních 100

3. místo

Třetí místo

Kniha Prvních 100

CooBoo je nakladatelství knih především pro teenagery, které vzniklo v roce 2009. Jeho název je zkratkou slov cool a books. CooBoo se proto nebojí vydávat knihy provokativní, kontroverzní, ale i tituly určené jen pro pobavení a odpočinek.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž s CooBoo.cz

Losování soutěže s CooBoo.cz proběhne 19.8. ve večerních hodinách.