Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Jedna soutěž je za námi a protože Vánoce jsou pořád blíž a blíž, nenecháme vás tentokrát odpočinout ani chvilku. Líní můžete být pak doma o svátcích, až budete mít pupíky plné kapra se salátem a cukroví :) Jinými slovy, je čas na novou soutěž, jak jinak. Tentokrát cenami pro výherce do soutěže přispívá nakladatelství XYZ.

Zahrajeme si o krásnou knihu a chlapíka, o kterém tenhle kousek je, rozhodně budete všichni znát. Chybí vám Sherlock? :) Samozřejmě, hlavní cenou je tentokrát kniha o vynikajícím britském herci, kterým je Benedict Cumberbatch. Hlavní role ve filmech Jeden musí z kola ven, Star Trek: Do temnoty, Konec přehlídky a televizní seriál BBC Sherlock pomohly Cumberbatchovi získat jméno a stát se jedním z předních herců své generace. Tato kniha obsahuje vzácné fotografie a záběry z natáčení z jeho oceňovaných filmů a televizních rolí a odhaluje detaily o hercově přísně střeženém osobním životě, včetně utrpení při únosu v Jižní Africe, které řadu let tajil.

Soutěž bude trvat celkem 10 dní. Na každou otázku tak budete mít 5 dní a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 5 dní (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pátek 21.11.2014, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • Ve středu 26.11. bude zveřejněna druhá otázka.
  • V neděli 30.11. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne nejpozději 5.12., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Pokusíme se vše maximálně urychlit. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Kniha Benedict Cumberbatch

2. místo

Druhé místo

Kniha Benedict Cumberbatch

3. místo

Třetí místo

Kniha Benedict Cumberbatch

Nakladatelství XYZ patří k nejvýznamnějším a nejúspěšnějším nakladatelským domům v České republice. Na trhu působí od roku 2004 a celkem již čtenářům přineslo na 1000 titulů. Škála titulů nakladatelství je opravdu pestrá: původní česká i zahraniční beletrie, historické romány, autorizované životopisy či rozhovory, literatura faktu, historické publikace i výpravné encyklopedie a komiksy, nechybí ani knihy pro děti a mládež.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Koho Benedict Cumberbatch zatím neztvárnil na plátně či obrazovce? Nápovědu najdete na www.xyz-knihy.cz.

Pro možnost soutěžit se musíš přihlásit!

Soutěž s crew.cz

Constantine