Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Bando naše milovaná, jdeme do finále :) V našem narozeninovém článku jsme vám slíbili, že s námi budete moci soutěžit až do Vánoc a jelikož my slavíme tak, že rozdáváme našim milovaným fanouškům, je před vámi další výzva. Tři soutěže jsou za námi, poslední předvánoční máte právě před sebou. Protože se jedná o vyvrcholení tohoto seriálu, na ceny se vás může těšit celkem 6! Cenami přispívá náš dlouhodobý a velice oblíbený partner Comicspoint a můžete nám věřit, že společně na vás rozhodně nehodláme šetřit.

Už dobře víme, že vás naše soutěže baví a z různých diskuzí je jasné, že se mnozí z vás snaží vyhrát opakovaně. Máte tedy další příležitost pokoušet štěstí a ukázat vlastní vědomosti nebo šikovnost. Mimochodem, nebudeme se zlobit, když nás budete dál sdílet svým přátelům, přece byste je o SerialZone neochudili? :)

Soutěž bude trvat celkem 10 dní. Na každou otázku tak budete mít 5 dní a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 5 dní (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pátek 12.12.2014, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • Ve středu 17.12. bude zveřejněna druhá otázka.
  • V neděli 21.12. v 19:59 bude soutěž ukončena

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Sponzor slíbíl, že se to pokusí zařídit ještě mezi svátky. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Nebudeme se ptát dodatečně, už se to musíte naučit :-) Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Star Wars Omnibus
Zjevná hrozba

2. místo

Druhé místo

figurka Merle
The Walking Dead

3. místo

Třetí místo

2x figurka Sons of Anarchy
Gemma a Clay

4. místo

čtvrté místo

komiks Green Arrow
Rok jedna

5. místo

páté místo

Guardians of the Galaxy
2x hrnek: Drax + Star-Lord

6. místo

Třetí místo

Simpsonovi: hrnek
+ Simpsonovi: puzzle

Ceny do soutěže věnoval Comicspoint, síť prodejen specializující se na prodej komiksů, knih, figurek, sošek, triček, plakátů, doplňků a dalších "fičůrek" pro všechny seriálové, filmové a komiksové fanoušky a sběratele, či pořádné milovníky sci-fi, fantastiky, hororu a černého humoru.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž už je ukončena losovat budeme nejspíš dnes večer.

Soutěž s Ubisoft Entertainment

Soutěž s nakladatelstvím XYZ

Soutěž s crew.cz

Better Call Saul