Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

HBO i letos chystá kinomaraton Game of Thrones (tentokrát čtvrté řady) zakončený předpremiérou prvního dílu páté řady. Již brzy vypukne boj o registraci lístků. My jich máme pro vás pár bokem a nyní si je můžete vysoutěžit a nemusíte se pak klikacího souboje o lístky účastnit. Výherce stihneme vylosovat do spuštění registrace, takže pokud nevyhrajete, tak i tak můžete zkusit štěstí a lístky si vyklikat. Máme pro vás tři páry lístků, takže se nebojte, že byste do kina museli samotní. Můžete někoho vzít s sebou.

Jelikož kinomaraton bude probíhat ve dvou městech, tak prosím kromě odpovědi na otázku zvolte i město ve kterém návštěvu kinomaratonu plánujete. Letos probíhá akce v Praze v Bio Oko a v Brně v Kinu Art. A ještě to nejdůležitější! Akce se bude konat 10. dubna od 18:00 přibližně do 6:00. Projekce budou v originálním znění s českými titulky, takže dabingu se bát nemusíte.

Soutěž bude tentokrát trvat celkem 3 dny. Ale i tak jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít jedno kolo a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Tentokrát je soutěž opravdu blesková, proto odpovězte co nejdříve. Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pátek 27.3.2014, kdy bude zveřejěna první a jediná otázka.
  • V neděli 29.3. v 22:00 bude soutěž ukončena

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone. Výjimečně proto tentokrát nebudeme losovat prostřednictvím hangoutu.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Gratulujeme výherců jimiž jsou: norika, Katehrine, BlueTerka
Better Call Saul