Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Soutěž o parádní knihy a lístky do kina skončila, ale vydechnout vás nenecháme. Máte co číst, můžete jít na film a teď to chce mít co hrát, co říkáte? Cenami pro výherce do soutěže přispívá společnost Ubisoft Entertainment a společně rozhodně netroškaříme.

Samozřejmě víme, že nejste žádná ořezávátka, takže na vás čekají dvě zapeklité otázky, nicméně ceny, o které tentokrát hrajeme, za to podle nás nepochybně stojí. Předpokládáme, že jako seriáloví fanoušci nepohrdnete ani příležitostí si pořádně zařádit před monitory svých pc nebo televizemi u pařanů na konzolích.

Soutěž bude trvat celkem dva týdny. Na každou otázku tak budete mít 7 dnů a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 7 dnů (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme ve čtvrtek 15.5.2014, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • Ve čtvrtek 22.5. bude zveřejněna druhá otázka.
  • Ve středu 28.5. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne nejpozději 1.6., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou na dobírku a e-mailem. Pokusíme se vše maximálně urychlit. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Hra Watch Dogs
(speciální edice)
+ kšiltovka a NFC čip

2. místo

Druhé místo

Tričko Watch Dogs
+ flashka + NFC čip a steelbook

3. místo

Třetí místo

Kšiltovka
+ flashka + klíčenka

Watch Dogs jsou open-world akční adventura, která vkládá sílu celé infrastruktury Chicaga do Vašich rukou. Pomocí smartphonu se můžete nabourat do životů lidí kolem Vás, můžete využít bezpečnostních kamer, či ochromit dopravu. Jak s touto silou naložíte, je jen na Vás...

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž ukončena. K losování dojde 1. 6. večer.