Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Bando naše milovaná, máme tu pro vás jednu naprosto luxusní specialitku :) Nás oblíbený partner a pravidelný sponzor různých soutěží na SerialZone, společnost Comicspoint, nabízí jako novinku a pro šťastné výherce věnoval celkem 3 krásné komiksy k předpokládanému hitu, jenž má premiéru tento čtvrtek (4.8.2016). Předpokládáme, že dobře víte, o čem je řeč. Jasně, jde o film Suicide Squad (Sebevražedný oddíl). Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na zapeklitou otázku a pak si držet pěsti, aby se na vás usmálo štěstí a Fruiko vás vylosoval.

Každý se tří výherců získá vázanou verzi komiksu.

Soutěž bude trvat celkem 1 týden. Čeká vás jediná otázka. Jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž má jediné kolo a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže.

  • Startujeme ve středu 3.8.2016
  • Soutěž trvá do úterý 9.8. večer
  • V pátek 12.8. vylosujeme výherce

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci.

1. místo

První místo

Vázaná verze komiksové novinky
Suicide Squad

2. místo

Druhé místo

Brožovaná verze komiksové novinky
Suicide Squad

3. místo

Třetí místo

Brožovaná verze komiksové novinky
Suicide Squad

Ceny do soutěže věnoval Comicspoint, síť prodejen specializující se na prodej komiksů, knih, figurek, sošek, triček, plakátů, doplňků a dalších "fičůrek" pro všechny seriálové, filmové a komiksové fanoušky a sběratele, či pořádné milovníky sci-fi, fantastiky, hororu a černého humoru.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Soutěž byla ukončena. A vylosována.

Preacher