Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Nový školní rok je tady, malou chvíli jsme vás nechali odpočinout a protože byste nám mohli lehce zlenivět, je čas na novou soutěž, jak jinak. Tentokrát cenami pro výherce do soutěže přispívá nakladatelství BizBooks.

Cenu máme tentokrát pro všechny tři výherce stejnou, nicméně je velmi tématická. Je to teprve pár dní, co byl představen nový model iPhonu a kdo ví, jestli se z toho nebohý Steve Jobs neotáčí v hrobě. Můžete si zkusit tipnout :) V soutěži na vás čekají dvě otázky a vyhrát budete moci knihu o samotném zakladateli Applu.

Soutěž bude trvat celkem dva týdny. Na každou otázku tak budete mít 7 dnů a jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž bude mít dvě kola a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Ve stanovené dny bude vždy zveřejněna nová otázka a soutěžící mají lhůtu 7 dnů (včetně dne zveřejnění) na její zodpovězení. Dejte si ale pozor, ve chvíli, kdy bude zveřejněna nová otázka, nebude již možné na předcházející otázku odpovídat! Nenechávejte to tedy na poslední chvíli.

  • Startujeme v pátek 19.9.2014, kdy byla zveřejněna první otázka.
  • V pátek 26.9. bude zveřejněna druhá otázka.
  • Ve čtvrtek 2.10. v 23:59 večer bude soutěž ukončena.

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne nejpozději 8.10., kdy budou výsledky zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci. Ceny pak budou výhercům odeslány nejpozději do 10 dnů poštou. Pokusíme se vše maximálně urychlit. Nezapomeňte nám napsat svou adresu kvůli zaslání případné výhry! Kdo nedá adresu, nemá šanci vyhrát.

1. místo

První místo

Kniha Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí

2. místo

Druhé místo

Kniha Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí

3. místo

Třetí místo

Kniha Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí

Pod značkou BizBooks publikujeme knihy, které se zabývají aktuálními tématy a novými trendy v oblasti osobního a kariérního růstu, financí, byznysu a ekonomie. Knihy s touto tematikou jsme začali vydávat v druhé polovině devadesátých let pod hlavičkou bývalého Computer Pressu, samotná značka BizBooks vznikla v roce 2012.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Losování proběhne v pondělí přibližně v 20:00.
Constantine