Facebook Twitter E-mail
30. března 2013

Losování soutěže s FANDOU

Soutěž s FANDOU nám skončila a nastává opět čas zjistit, kdo že to vyhrál.

Již klasicky máme naplánováno on-line vysílání na osmnáctou hodinu prostřednictvím Hangoutu na naší stránce na Google+ (streamované video vložíme i do článku těsně před zahájením). Jako vždy doufáme, že se nám technické problémy vyhnou a opravdu se nám podaří v 18:00 připojit.

Pokud si chcete vyzkoušet losovací „aplikaci“, tak můžete, ale oficiální výherci jsou ti, kteří budou vylosování během přenosu a to samozřejmě námi.

Aplikace zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dolusujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

To je pro zatím vše a nezapomeňte se v podvečer mrknout, kdo že to vyhrál…


Všichni vylosovaní mají adresu vyplněnou správně a na území ČR, takže jen potvrzujeme, že se opravdu mohou těšit na ceny.

letty666
Findeor
Katschaba

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 238 týdny
Hm, tak bohužel, každopádně gratuluju výhercům :)
phoebess
před 238 týdny
Já ji získala myslím po první, u který jsem nepropásla 2. otázku. Ale...
megawir
před 238 týdny
Všem, co jsou smutní a nevyhráli, můžu prozradit, že vás brzy čekají další...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY