Facebook Twitter E-mail
10. května 2013

Carrie žije!

Šéfové stanice CW jsou očividně ve výborné náladě. Jak jinak si vysvětlit, že stanice před chvílí oznámila, že oficiálně obnovuje všechny své stávající seriály! Ano, je to tak!

Fanoušci The Carrie Diaries, vaše modlitby byly vyslyšeny! Seriál se oficiálně dočká druhé řady.

Stejně tak se vrátí s novou sérií i Nikita. Stanice tak již nemá žádné eso v rukávu, všechny karty jsou oficiálně vyloženy.

Obnovení Nikity není velkým překvapením. I když zatím není potvrzen počet epizod, předpokládá se, že se Nikita vrací se závěrečnou čtvrtou řadou se zredukovaným počtem dílů, kterých bude pravděpodobně šest.

Producent seriálu, Craig Silverstein, na Twitteru uvedl, že sice bude méně epizod, nicméně fanoušci můžou očekávat epické zakončení.

Na druhou stranu Carrie mnohým vyrazila dech. Po objednání pěti nových seriálů to již vypadalo beznadějně, jelikož místo v programu není nafukovací. Stanice se však rozhodla dát seriálu další šanci, čímž jistě potěšila nejednoho nadšeného fanouška!

Ani zde není počet dílů jistý, ale zdroje uvádí, že se seriál vrátí pravděpodobně opět v midseason a tím pádem dostane klasickou objednávku na třináct epizod.

Přesnější informace se dozvíme pravděpodobně příští týden během Upfronts tiskovky.


Už jste se pořádně hlasitě zaradovali? Komu spadl kámen ze srdce? Kdo se rád podívá na nové díly Carrie? A jak si představujete závěr Nikity? Bude to velkolepé finále?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 283 týdny
No hlavně Carrie skončila pěkně blbě, takže prostě MUSELI prodlouzit :)
dagsoftware
před 283 týdny
Za Nikitľu som rád
ševča
před 278 týdny
tak carrie si sice nevedla nějak extra, ale zase teen stanice všechny ostatní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY