Facebook Twitter E-mail
27. listopadu 2013

Family Guy: Parchanti, zabili...

Zdá se mi to, nebo je letošní listopad opravdu krvavou žní pro scenáristy? Nyní přichází další oběť a na svědomí ji má Family Guy (Griffinovi)! Můj oblíbený pes Brian byl sražen autem. To už je moc!

Jsem sice jen občasný fanoušek Family Guye, ale byl jsem poměrně dost vyveden z míry událostmi z poslední epizody Life of Brian a věřím tomu, že spousta z vás taky. Brian je nejlepší postavou seriálu, nemůžou se ho takhle zbavit, to prostě nemůžou. A Griffinovi už mají dokonce náhradu? Cože?

Family Guy není jen obyčejný animák, je to animák se strojem času (o tom vlastně pojednávala i poslední epizoda), proto nemám pochyb, že se Brian vrátí. To ale neznamená, že jsem necítil skutečné emoce během scén Brianova pohřbu a u Family Guye to už něco znamená. Ztráta domácího mazlíčka je hrozná a vidět tenhle pohřeb bylo překvapivě dojemné, dokonce i Peter nabídl nečekaně dojemný proslov:

„Je pravda, že Brian nebyl jen můj pes. Byl pro mě nejlepší přítel na světě. Byl chytrý, loajální. A co se snažím říct je, že byl jako můj bratr a já budu trávit zbytek života vzpomínáním na něj.“

A co se týče nového psa Vinnyho (pozn.: Namluvil ho Tony Sirico ze Sopránů)? Pro mě Vinny nikdy nenahradí Briana. NIKDY!

Takže, milý Briane, i já se s tebou rozloučím – budeš mi opravdu chybět.

Prosím, vrať se brzy!


Co říkáte na epizodu „Life of Brian“? Jak dlouho myslíte, že bude trvat než se Brian vrátí? Jak si myslíte, že se vrátí? Protože se vrátí, že jo?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šín Martin
před 294 týdny
parchanti,jak se tak mohli zbavit té nej postavy z celého seroše
gnew
před 294 týdny
Tak co tu máme: SPOILER » - názvy epizod, které obsahují Brianovo jméno (to...
Groove
před 294 týdny
Taky myslím že po vánocích bude Brian zpět. Ale jestli ne tak s Family...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY