Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2014

Clementine: ABC jde do sci-fi!

Domovská stanice seriálů jako Scandal, Revenge a Once Upon a Time si objednala pilot od Deana Georgarise, který je znám spíše filmovému světu. Napsal scénář mimo jiné k filmu Lara Croft – Tomb Raider: Kolébka života, nebo Tristan a Isolda.

Seriál Clementine by se měl soustředit na netradiční hrdinku, která je nenapravitelný zločinec. Musí se ponořit do pátrání po své tajemné minulosti, když se stane cílem skupiny fanatiků. Ti věří, že má skryté nadpřirozené schopnosti, které jednoho dne propůjčí do služeb největšího dobra, nebo nejstrašlivěj­šího zla.

Výkonnými producenty jsou Mark Gordon, Nicholas Pepper a Ilene Staple.

Clementine je jedním ze seriálů, s kterými letos Gordon slaví úspěch. Jeho společnost Mark Gordon Co. mimo jiné produkuje seriály Chirurgové pro ABC, Ray Donovan na Showtime a Myšlenky zločince na CBS.

Pro ABC je to páté drama pro nadcházející sezónu. Těmi dalšími jsou Sea of Fire, How to Get Away With Murder, Secrets & Lies a American Crime.


Zaujal Vás nejnovější seriál z pera Marka Gordona? Dáte mu šanci?

Zdroj: Hollywoodrepor­ter.com

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 199 týdny
Já jen doufám, že to nezapadne do stereotypu, kdy se nakonec...
Liborias
před 198 týdny
Nevím proč se seriály tohoto typu řadí do tohoto žánru. Mě to připadne spíš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY