Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2014

The Big Bang Theory: Svátek zamilovaných!

Den svatého Valentýna se každým dnem blíží víc a víc a tvůrci seriálu The Big Bang Theory se rozhodli této příležitosti opět využít. I letos se tak diváci mohou těšit na zápletky, které budou laděny v duchu tohoto svátku, který je v Americe mezi zamilovanými velice oblíbený. Epizoda se bude vysílat již 6. února.

Během této epizody budou mít Penny (Kaley Cuoco) a Leonard (Johnny Galecki) na starosti Rajovu (Kunal Nayyar) fenku Cinnamon. To ovšem nepoběží podle plánu, jelikož ji omylem přiotráví a všichni tak společně skončí na veterině. Péče o Cinnamon se ujme mladá veterinářka, která padne Rajovi do oka. O castingu na tuhle roli jsme vás již informovali dří­ve.

Co se týče Penny a Leonarda, jejich nepovedené žádosti o ruku budou pokračovat. „Pokud jste fanoušky seriálu a počítáte jim skóre, pak víte, že je to zatím 2:1. Leonard žádal o ruku dvakrát, Penny jednou,“ prohlásil showrunner seriálu Steven Molaro. „A ve všech případech se jednalo o zápornou odpověď. Líbí se mi, že máme o tomto skóre přehled a rozhodně to ještě není finální výsledek,“ dodal.

Mezitím se Sheldon (Jim Parsons), Amy (Mayim Bialik), Bernadette (Melissa Rauch) a Howard (Simon Helberg) vydají na romantickou jízdu vlakem do vinné oblasti v Napa Valley. Sheldon a Amy si kvůli Sheldonově posedlosti vlaky zažijí krušné chvilky, ale nakonec to bude stát za to. Dočkají se velmi romantického momentu, který bude mít na jejich vztah velký vliv a který je oba trošku zaskočí.


O jaký moment mezi Sheldonem a Amy by se mohlo jednat? Jste zvědaví na budoucí žádosti o ruku Penny a Leonarda? A jak se těšíte na Rajovu novou známost?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

calipsso
před 233 týdny
Moc se těším, nová řada se mi hrozně moc...jako všechny předešlé...A tenhle díl...
ševča
před 232 týdny
a už při čtení slov "během této epizody..." ti muselo být jasné, co...
stepa
před 232 týdny
nemůžu se dočkat!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY