5. 3. 2014

Fox hýbe s programem!

Fox hýbe s programem!

Stanice Fox se opět rozhodla pozměnit své plány pro následující měsíce. Změny se tentokrát týkají čtvrtečního vysílání, které se mírně poupraví (a dotkne pátku).

Zástupci stanice oznámili, že se 13. března vrátí na televizní obrazovky Gordon Ramsay s 12. sérií své reality show Hell's Kitchen (Pekelná kuchyně). Ta poběží vždy ve čtvrtek od osmi hodin večer. Tím pádem se o jednu hodinu (na 21:00) posune vyřazování soutěžících v American Idol.

Jelikož má tímto krokem Fox kompletně obsazený čtvrteční večer (stejně jako CW totiž vysílá pouze od osmi do deseti hodin), Rake musí z kola ven. Drama se od 14. března přesune na páteční osmou hodinu večerní. Následovat budou klasicky nové epizody Enlisted a Raising Hope, u těchto dvou ke změně nedojde.

Dva týdny po premiéře Hell's Kitchen, tedy 27. března, se vyřazovací epizody Idolu zkrátí na půl hodiny. O půl desáté potom stanice nasadí novu komedii Surviving JackChristopherem Melonim v hlavní roli.


Přesun na pátek nevěstí pro Rake nic dobrého. Sledujete tuto novinku? Mrzí vás, že si nevede tak dobře, jak by si zasloužila?

Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu