Facebook Twitter E-mail
11. března 2014

TNT odhaluje data premiér svých seriálů

Stanice TNT odhalila datum, kdy se vrátí čtvrtá řada Falling Skies. Přidala i data premiér očekávaných novinek The Last Ship a Legends.

The Last Ship se soustředí na posádku bitevní lodi USS Nathan James, která se musí vypořádat s novou realitou poté, co byl díky globální katastrofě zničen celý svět tak, jak ho známe. V hlavních rolích se představí Eric Dane (Chirurgové), Rhona Mitra a Adam Baldwin (Chuck). Premiéra je připravena na 22. června. Partnerem v programu se jí stane právě čtvrtá řada Falling Skies.

Další očekávaná novinka s názvem Legends představí v hlavní roli Seana Beana (Hra o trůny), který ztvární agenta FBI, jenž je v přísném utajení a začíná ztrácet kontakt s realitou. Premiéra seriálu je připravena na 20. srpna.

Svůj přesný start nových sérií zatím neznají další seriály stnice – Major Crimes, Rizzoli & Isles, Perception, Franklin & Bash a ani druhá polovina třetí série Dallasu. Stejně tak další novinka, Murder in the First, kde se představí Taye Diggs a Kathleen Robertson zatím svoji premiéru teprve vyhlíží.


Těšíte se na návrat Falling Skies? A co novinky Last Ship a Legends, najdou si u vás místo?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 188 týdny
Last Ship i Legends jsem si už zařadila mezi oblíbené seriály. A kdy tedy...
Pajky
před 188 týdny
Stejný den jako odstartuje Last Ship, tedy 22. června.
Sleslikslicka
před 188 týdny
Já se bojim těšit na Legends, protože vždycky když se v něčem těšim na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY