Facebook Twitter E-mail
19. května 2014

Conan zamíří v roce 2015 na Comic-Con

Conan O'Brien si zřídil obchod poblíž Comic-Conu pro rok 2015. Rezervoval si pobyt u Spreckels Theatre v centru města San Diego od 8.-12. července 2015. Toto datum je silně vázáno k nadcházejícímu roku každoročního setkání všech geeků.

Pro late night talk show to tak znamená velké poprvé, co kdy vůbec bude vysílána z obrovsky populárního Comic-Conu. V těchto dnech se Conan O'Brien vrací z týdenního pobytu v Dallasu, v té samé době se s jeho show bude prolínat mistrovství v basketbalu.

Conanovo ohlášení týkající se Comic-Conu by bylo již pátým ohlášením od roku, co se jeho show Conan začala vysílat. Tedy od roku 2010. Do té doby Conana můžeme například vidět, jakožto moderátora pro letošní MTV Movie Awards.


Máte rádi Conana? Jste rádi, že se příští roku objeví na Comic-Conu? Co říkáte na jeho zvolení pro MTV Movie Awards? Představovali byste si někoho jiného?

(Zdroj)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

psulek
před 265 týdny
Conan je borec, vzdy ma pobavi ten jeho znechuteny ksicht (v dobrom) :-D
Tulrika
před 264 týdny
Taky bych ráda vyrazila do San Diega na Comic-con

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY