Facebook Twitter E-mail
14. listopadu 2014

Konečná pro Perception

TNT očividně čistí svůj program, aby měla dostatek místa pro očekávanou novinku The Librarians. V uplynulých týdnech již stihla po třech sériích zrušit soap operu Dallas a po čtyřech řadách právnickou dramedy Franklin & Bash. Nyní se k těmto neúspěšným přidává další drama.

Stanice oznámila, že po třech letech ruší seriál PerceptionEricem McCormackem v hlavní roli. Zbylé epizody, které jsou naplánovány k vysílání od února 2015, odvysílány budou.

Herec ztvárnil doktora Daniela Pierceho, výstředního profesora s paranoidní schizofrenií. Toho kontaktuje FBI a najme ho, aby jim pomáhal řešit složité případy.

Třetí série musela – stejně jako dva zmíněné zrušené seriály – čelit úbytku sledovanosti. Ze 4,2 milionu diváků v první řadě spadl seriál na tři miliony ve druhé a 2,7 milionu ve třetí sezóně.

Z obnovených se tak na TNT vrátí pouze The Last Ship, Major Crimes, Murder in the First a závěrečná série Falling Skies. O svém osudu dosud nemá jasno Legends.


Perception je známý i v našich končinách. Patříte mezi jeho fanoušky? Mrzí vás konec seriálu? Jste zvědaví, jak to celé dopadne?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikola9
před 157 týdny
(:D no, jen počkej, to bude takový cliffhanger, že se z toho... že...
kneznaL
před 157 týdny
:-( To mě fakt naštvali. Už neví, co by zrušili. Další oblíbený seriál...
dagsoftware
před 156 týdny
Najprv Franklin a Bash, a teraz Perception (v nedávnej minulosti King &...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY