Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2011

Nevěřte všemu...

…co je vám k věření předkládáno. Takovým heslem by se mohli řídit čtenáři serveru NYMag.com, kde se objevila citace Aleca Baldwina ohledně budoucnosti Studia 30 Rock. „Řeknu vám jednu věc – a to, že příští sezóna pro nás bude ta poslední,“ citují v článku jednu z hlavních hvězd seriálu. "V roce 2012 nám vyprší kontrakty a Tina bude mít skvělou kariéru se psaním filmů a režírováním. Bude z ní další Elaine May;

Není žádným tajemstvím, že představitel Jacka Donaghyho již delší dobu zvažuje, že by ze seriálu po příští sezóně odešel. Informaci o zrušení celého seriálu však samotná stanice NBC popírá a tvrdí, že o konci této oceňované komedie zatím nepadlo ani slovo. Byla to od Aleca Baldwina mystifikace za účelem zvýšení platu, nebo pouhá kachna? To řekne čas.

AKTUALIZOVÁNO: Pro Huffington Post se Alec vyjádřil, že chtěl samozřejmě říct, že pouze jeho dny by mohly být v seriálu sečteny.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Maroon
Autor je velkým fanouškem amerických seriálů a letitým překladatelem The Office. Má rád společenský život, dobré pivo a nepřežil by den bez sdělovacích prostředků.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroon
hodně dávno
Alec Baldwin a Miroslav Kalousek, pokud se tahle zpráva ukáže jako opravdové...
Dadulinka
hodně dávno
Tak doufám, že je to jen novinářská kachna, nebo vtípek za strany Aleca...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY