Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2015

Arrow, Flash a Atom?

Jen chvíli poté, co jsme se dozvěděli o velké nadílce stanice CW, která prodloužila většinu svých seriálů, přicházíme se zprávou, podle které je možné, že se bude rozšiřovat svět Arrowa a Flashe o další seriál.

Vydavatelství DC Comics se na stanici CW pohodlně zabydlelo a podle nejnovějších zpráv se začíná hovořit o rozšíření jejich světa dalším seriálem zaměřeným na Atoma/Raye Palmera. I když je vše teprve opravdu v brzkých fázích, během zimního tiskového turné prozradili výkonní producenti Greg Berlanti, Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg, že pracují na „velmi obecné představě“ vztahující se k postavě Brandona Routha, který se objevuje v Arrowovi. Producenti však poté také prohlásili, že tuto záležitost nesmí dále komentovat.

Ray/Atom se objevil v nesčetném počtu komiksových příběhů, ale také v mnoha animovaných seriálech jako například Young Justice. V Arrow se postava představuje vcelku vzácně v hrané podobě.

Prezident CW, Mark Pedowitz, během konference prohlásil, že stanice považuje za „rozumné“ uvažovat o rozšíření světa DC a dodal: „Mohli bychom mít další hodinku ve vesmíru DC? Možná. Pokud to nebude publikum unavovat.“


Jak by se vám líbilo rozšíření tohoto světa? Zamlouvá se vám Atom nebo byste raději nějakého jiného hrdinu či hrdinku?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

paldys
před 210 týdny
Námět vůbec nezní špatně. Mě naopak připadal Ray v Arrow prozatím...
Ree
před 210 týdny
Nejsem si jistá, že Wildcat tam bude nějak často a už vůbec ne jako...
MountainLionet
před 210 týdny
Ona Sara je, myslím, specialitou jen seriálu Arrow a jelikož po Starling City...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY