Facebook Twitter E-mail
27. ledna 2015

David Tennant míří k Marvelu

Herec David Tennant i nadále bude pracovat na dvou kontinentech. Zatímco ve Velké Británii je naplno rozjetá druhá série Broadchurch, kde herec ztvárňuje hlavní roli, v USA chystá Netflix nové seriály z marvelovského univerza. V jednom z nich Tennant nebude chybět.

Bylo oznámeno, že herec získal roli v komiksové předělávce s názvem A.K.A. Jessica Jones. Nejde navíc o žádný vedlejšák, ale přímo o jednu z hlavních rolí. Ztvární Killgravea, tajemnou postavu z Jessičiny minulosti. Jeho znovuobjevení na scéně obrátí život bývalé superhrdinky vzhůru nohama.

Pro Tennanta role znamená další práci v USA, kam se přesunul v letošní sezóně díky dramatu Gracepoint, americkému remakeu britského Broadchurch. Gracepoint běžel na podzim 2014 na stanici Fox, avšak s diváckým zájmem se vůbec nesetkal.

A.K.A. Jessica Jones v hlavní roli s Krysten Ritter je jedním z kvinteta netflixáckých seriálů, které jsou součástí smluvního balíčku, když Netflix uzavřel velkou dohodu s Marvelem. Vzniknou tak čtyři třináctiepizodní seriály se superhdiny – Daredevil, Jessica, Iron Fist a Luke Cage – a po nich bude odvysílán Marvel's Defen­ders, kde budou vystupovat všichni čtyři dohromady. Jessica se na obrazovkách objeví již v letošním roce.


Líbí se vám obsazení seriálu? Jste rádi, že Tennant získal další hlavní roli? Myslíte, že tento fakt bude mít dopad na osud Broadchurch? Těšíte se na kombinaci Marvelu a Netflixu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 146 týdny
To vůbec nezní špatně. :))
EmKo
před 146 týdny
Po přečtení novinky jsem kolem sebe samou radostí začala máchat rukama a...
Mad.Awe
před 146 týdny
Na tento seriál jsem se těšila už předtím, ale po této zprávě si nenechám ujít...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY