Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2015

American Odyssey jde pryč z programu. Znamená to konec?

[Update] Podle vyjádření stanice NBC šlo jen o chybu v programu a další epizody seriálu budou odvysílány, jak bylo původně naplánováno.

Seriál stanice NBC American Odyssey, který zažil svou premiéru před deseti dny (5,37 milionu diváků a rating 1.1) se potichu vytrácí z programu. Po druhé epizodě, která zaznamenala výsledek jen lehce nad 4 miliony diváků ho stanice neuvedla ve svém programu pro další dny, i když data vysílání epizod byla určená už z dřívějška.

Samozřejmě se může jednat o chybu v online systému NBC (která ale zasáhla zároveň i press release stanice) popřípadě jen neplánované odložení na další týdny. Pravděpodobnější ale je odstranění seriálu z programu nebo jeho přesun na jiný den (což vzhledem k jeho výsledkům by nebylo nic divného).

American Odyssey si za posledních pár týdnů prošel několika lehkými zvraty – nejdříve seriál těsně před premiérou změnil svůj název (původně se jmenoval jen Odyssey), pak si vysloužil nelichotivých 50 % na Rotten Tomatoes a 59 % na Metacritic, dvou největších amerických agregátorech recenzí. Hlavní věcí, na kterou recenzenti upozorňovali, bylo, že „i když se jedná o poměrně slušné špionské drama, nedokáže vystoupit ze stínu svých kvalitnějších předchůdců“.

Odstranění American Odyssey z programu může být pro seriál aktuálně konečná, stejně jako pro ostatní seriály stanice, u kterých se tak stalo – About a Boy a Constantine. Oba jmenované seriály sice oficiálně zrušeny nebyly, ale předpokládá se, že nejpozději na Upfronts (11. května) se tak stane.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

T.E.O.N.A.S
před 135 týdny
To je škoda, že další díly nebudou. Upoutávka na třetí vypadala dost dobře...
_karel_
před 135 týdny
To snad není pravda...
RRR
před 135 týdny
Hneď včera bolo oznámené, že je to len chyba zo strany NBC. 3. časť bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY