Facebook Twitter E-mail
9. května 2015

Stalker se na CBS do druhého kola nedostal

Stanice CBS má spoustu stálic, o to hůře se hledá publikum novinkám. Své o tom ví také Stalker, který byl na podzim nasazen na středeční večery. Nedokázal si ale získat potřebné publikum a není tedy velkým překvapením, že objednávku na druhou sérii nedostal.

Tvůrce Kevin Williamson tak ztrácí v jeden den oba své seriály, které na Velké pětce má (před několika hodinami stanice Fox oznámila zrušení jeho druhého dramatu The Following).

Seriál premiéroval v říjnu s ratingem 2.0 a devíti miliony diváků. Postupně se rating ustálil na čísle 1.5. V únoru byl seriál stažen z programu, aby uvolnil místo další novince – CSI: Cyber. Na obrazovky se vrátil koncem dubna, tentokrát nově v pondělí večer, kde skončil na čísle 1.3, ale diváci klesli na 5,7 milionu.

Na CBS zbývá ještě rozhodnout o novince The Odd Couple a veteránech Blue Bloods, Criminal Minds, CSI, Elementary, Hawaii Five-0, NCIS, Person of Interest a The Good Wife.


Mrzí vás zrušení Stalkera? Nebo jste s tím již počítali v zimě, když měl seriál tak dlouhou pauzu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Simplle_Name
před 128 týdny
Stále nejak dúfam že Kevin sa vráti a bude zas spolupracovať na tvd nech to...
La.Volpe
před 127 týdny
Nejlepší novinka podzimu, to mi nikdo nevymluví. Daleko lepší než vyhypovaný...
Ellie147
před 127 týdny
Mrzí mě to. Stalker je můj hodně oblíbený seriál.. :/ Je to škoda, asi si už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY