Facebook Twitter E-mail
24. října 2015

Limitless slaví, Code Black se přidává

Páteční večer přinesl čtyřnásobnou informaci o letošních novinkách stanic Velké pětky. Jedna zpráva je pro fanoušky velmi příjemná, druhé dvě jsou pak z opačného soudku.

Špatné zprávy již máme za sebou, nyní se můžeme radovat z těch dobrých. Stanice CBS objednala své letošní úspěšné novince Limitless plnou sérii. Seriál tu tak s námi bude až do jara, dočkáme se u něj 22 epizod. Jde o prvního nováčka stanice, který se může z celé série radovat. Objednávka ale není vůbec překvapivá, jelikož si Limitless od počátku vede velmi slušně – jde o druhou nejsledovanější novinku letošního podzimu.

Kromě plné série u Limitless si stanice objednala ještě navíc scénáře k lékařské novince Code Black. Konkrétně jde o šest scénářů, takže se potenciálně můžeme dočkat šesti nových epizod, pokud se příběh stanici bude líbit.


Sledujete některou z novinek? Jste rádi za celou sérii u Limitless? Přáli byste si také více epizod u Code Black? Myslíte, že jsou tímto oba seriály o krok blíže prodloužení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 103 týdny
Z Code Black jsem nadšená, super seriál tak snad bude i druhá řada :) No a...
assbest
před 103 týdny
Limitless musim rict ze moje hodnoceni pomalu klesa zatimco Minority Report...
psulek
před 103 týdny
Limitless je pecka, nedockavo ho sledujem kazdy tyzden. Pre mna naj novinka...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY