Facebook Twitter E-mail
23. května 2012

Smash was smashed.

Jinak se to ani říct nedá. Lavina vyhazovů zavalila tohoto letošního hudebního nováčka. Bez práce se na podzim ocitnou hned čtyři hlavní hrdinové!

A koho že už neuvidíme? Začneme hned tím nejlepším.

Ellis! Ano, dámy a pánové, je to tak. Bouchejte šampaňské, protože pravděpodobně jedna z nejvíce iritujících postav v seriálové historii to má spočítané!

Dalšími obětními beránky jsou pak Frank (Brian d'Arcy James), Dev (Raza Jaffrey) a Michael (Will Chase).

Zatím není jasné, jestli se tyto charaktery vrátí na začátku série, aby nějak ukončily své dějové linky, nebo zda zmizí úplně bez rozloučení.

Aby ve Smash nezůstalo poloprázdno, seriál naopak hledá tři nové tváře, které se ve druhé sérii stanou hlavními postavami.

První z nich je atraktivní atraktivní žena Courtney, černoška, 25–30 let, která je tolerantní a ostatní nesoudí.

Dále to bude Danny, cca 25 let, hetero, ze střední třídy z Brooklynu. Tiskovka ho popisuje jako „sexy, charizmatického a hudebně nadaného, ale zároveň sebedestruktiv­ního“. Že by si u něj Karen léčila zlomené srdíčko?

Nakonec se ke Smash přidá Joe (20–25 let). Joe je gay, velmi otevřený, neuvěřitelně rozkošný a věčný optimista.

Druhá série začíná svou produkci už v červenci, i když NBC seriál opět odsunula až na midseason. A abychom vám přidali pár vrásek, tak si natáčení bere pod taktovku Josh Safran, který má na svědomí Gossip Girl.

Tak, teď je řada na vás. Mrzí vás odchod některé z hlavních postav? Jak moc jste nadšení s Ellise? Myslíte si, že seriál přežije i se Safranem?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 283 týdny
Danny z Brooklynu už je obsazen. Spokojenost? Jordan sice zatím nemá za...
ševča
před 283 týdny
vypadá hrozně nesympaticky.
Katschaba
před 283 týdny
Mi připomíná mého spolužáka ze školy. Jsem dosti zvědavá, jak se jeho postava...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY