Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2016

Veselé Vánoce!

Zase nám uběhl celý rok. Je Štědrý den a my bychom vám rádi popřáli veselé Vánoce. Doufám, že už vám domovem krásně voní cukroví a že vám z něho ještě není špatně a že se těšíte na večerní salát stejně jako já!

Advent nám skončil. Snad jste si ho užili nejen na SerialZone, ale i v druhé dávce na kfilmu.net, určitě už jste profíci a nijak extrémně vás nepotrápil :-) Určitě pište reakce, abychom věděli, jestli oba kalendáře připravovat i příští rok.

V podstatě by se dal zkopírovat celý text z minulého roku, protože se vůbec nic nezměnilo. Redaktoři stále neúnavně dřou a vylepšují tento web k dokonalosti, za což jim patří neskutečný dík. Samozřejmě nic z toho, co tu máte, by nebylo možné bez naší svaté trojice, takže se nezdráhejte a nahlas děkujte Fruikovi, megawirovi a Jarddosovi za jejich celoroční práci, protože pro nás přichystali spoustu skvělých věcí od statistik přes hry až právě po zmíněný Advent.

No a samozřejmě, co je hlavní, díky vám všem, kteří k nám nechodíte jen v prosinci, když jsou tu hádanky, ale jste tu s námi po celý rok. Myslím, že jsme si postupně vybudovali naprosto úžasnou komunitu, do které každý seriálový maniak hladce zapadne. Však se tady dokonce přetahujeme, kdo je na tom hůř! :-D

Každopádně, veselé Vánoce, ať pod stromečkem najdete vše, co jste si přáli! A prozraďte nám, jestli dnes budete sledovat nějaký seriál, nebo zůstanete věrni pohádkám :-)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andrea168
před 155 týdny
Stastne a vesele! Delate dobrou praci.
shakespeare
před 154 týdny
Stastne a vesele vanoce a diky za vsechno, co delate.
Koldik
před 153 týdny
Palec hore...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY