Facebook Twitter E-mail
19. července 2012

Nová hrst castingových střípků

Je čas na další pravidelné střípky. Tentokrát vám přinášíme čistě castingové novinky. Na koho se kde můžeme těšit? Vezmeme to pěkně podle abecedy.

Než začneme, opět varování – článek obsahuje spoilery! Takže jako vždy: vstup pouze na vlastní nebezpečí.

90210

Lori Loughlin (Debbie Wilson) se vrátí na slavnou adresu! Tedy alespoň v jednom díle. Debbie se objeví v premiérové epizodě nové série. Otázkou je, zda to bude proto, aby svému synovi Dixonovi pomohla vzpamatovat se ze strašného zážitku, nebo aby mu naplánovala pohřeb.

Blue Bloods (Spravedlnost v krvi)

Bývalá hvězda Zoufalek Richard Burgi bude hostovat v premiéře třetí řady Blue Bloods. Zahraje si Anthonyho Russoa, zámožného člena Rady pro veřejnou bezpečnost. Ten slíbí Frankovi, že nebudou probíhat škrty v rozpočtu, ale Frank mu příliš nevěří.

Dexter

Do Dextera míří další potenciální oběť. Hvězda nadpřirozených Heroes Santiago Cabrera se v seriálu objeví jako Ethan Price, okouzlující spisovatel, který píše kriminálky založené na slavných vražedných případech. Zatím není jisté, kterou z vražd bude vyšetřovat, ale jak všichni víme, má víc než dost možností, ze kterých vybírat.

Gossip Girl (Super drbna)

Nová známost Sereny Steven Spence (Barry Watson) má sestru! Francouzská modelka Zoe Aggeliki si zahraje Natashu, která bude Sereninou rivalkou. Že by to byla sourozenecká láska takového typu, jaký jsme mohli vidět ve Velmi nebezpečných známostech?

Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti)

Paget Brewster se nemůže odpoutat od místa činu. Herečka, která šest let hrála Emily Prentiss v Criminal Minds, bude hostovat v premiérové epizodě Law & Order: SVU. Její postava bude pracovat na případu kapitána Cragena, který byl ve finále obviněn z vraždy.

Lost Girl (Dívka odjinud)

Linda Hamilton, kterou jsme naposled mohli vidět v závěrečné sérii Chucka, získala roli záporačky ve třetí sérii Lost Girl. Hamilton si zahraje Acacii, tvrdou, sexy a bezcitnou vražedkyni, která Bo způsobí mnoho trablí.

Made in Jersey

Právnická firma Stark & Rowan se začíná zaplňovat. Megalyn Echikunwoke (90210) se stala novou hlavní postavou. Její Riley je dcera ambasádora, je tedy přínosem v každém případu, zahrnujícím zahraničního klienta. Bude opakem Martiny, která má velmi omezené světové znalosti a cestovatelské zážitky.

Necessary Roughness

Doktorka Dani bude mít dva nové pacienty. Will Chase (Smash) a Josh Hamilton budou hrát rockové hvězdy. Bývalí spolučlenové kapely vyhledají pomoc doktorky, aby vyřešili své dlouhotrvající problémy. Objeví se v druhé polovině série, která se bude vysílat v zimě.

Supernatural (Lovci duchů)

Dean Winchester našel svého zachránce. Ty Olsson (Battlestar Galactica) si zahraje Bennyho, temného a nebezpečného upíra, který pomůže Deanovi utéct z očistce. Poprvé se objeví v první epizodě nové série.

The Lying Game

Ryan Rottman (90210) se objeví hned v několika epizodách druhé série The Lying Game. Ztvární Jordana, okouzlujícího, sebevědomého teenagera z Beverly Hills, který je ve městě sice nový, ale má své postranní úmysly. Poprvé se objeví v premiéře série, když bude závodit na motorce proti Ethanovi (Blair Redford).

The Mob Doctor

Kevin Corrigan, kterého si můžete pamatovat jako Sama Weisse z Fringe, míří do novinky The Mob Doctor. Zahraje si Tituse Amata, elegantního mafiána, který si myslí, že má vždy navrch.

Unforgettable (Vzpomínky)

I když seriál zázračně vstal z mrtvých, nad některými svými postavami přece jen zlomil hůl. Michael Gaston (Mike Costello), Kevin Rankin (Roe Saunders) a Daya Vaidya (Nina Inara) byli sesazeni z postu hlavních postav. V seriálu se možná sem tam objeví, ale pravidelně se s nimi setkávat nebudeme.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 281 týdny
Nechávala jsem si to všechno na tuto bleskovku ;) Jinak děkuji, chvála taky...
Heimdal
před 281 týdny
Díky za novinky ;) těším se na novou postavu v dexterovi :)
Meimei
před 281 týdny
To je pořádný pytel novinek ohledně obsazení, skvělá bleskovka :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY