Diskuzní fórum

problém so seriálom

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Lincey
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
1. 10. 2015 / 02:01:55 (před 8 roky)
off

Ahojte,

na serialzone som prišla nedávno,no zatiaľ som nemala problém nájsť odpovede na žiadnu z mojich otázok, takže som nikoho nemusela zaťažovať dotazmi. Avšak dnes sa vyskytli dva problmy, ktoré akosi nedokážem vyriešiť preto by som Vás, starších návštevníkov stránky, chcela poprosiť o pomoc.

1)Pri seriály Arrow som si správne nastavila, že som videla všetky dosiaľ odvysielané časti. No v kalendári mi ukazuje už i časť s04e01 ako videnú hoci bude mať premieru až 7.10.2015. Nedá sa nejako nastaviť, aby mi to ukazovalo správne? Neviem či sa jedná o systémovú chybu alebo som jednoducho nešikovná.

2)Nie je možné nastaviť, aby ma zo stránky automaticky neodhlasovalo? Občas sa mi stáva, že čítam nejaký článok, alebo píšem názor na seriál a než ho stihnem vložiť automaticky ma odhlási a môžem začať písať odznova.

Vopred ďakujem za pomoc.

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
1. 10. 2015 / 06:54:05 (před 8 roky)
off

1) Mohla si si to omylom odkliknut, da sa to vratit naspat. Staci, ked pojdes na danu epizodu a vpravo, ako mas zakliknute pravdepodobne 'libila', tak na to klikni a tym by sa to malo vratit spat do watchlistu.
2) Da sa to, pri prihlasovani by si tam mala mat taku moznost, iba ju zaklikni. :)