Diskuzní fórum

Doplnění obsahu epizody

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Katusloveyou
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
26. 10. 2016 / 12:30:21 (před 7 roky)
off

Zdravím všichni,
při prohlížení stránek některých epizod jsem si všimla, že i když základní obsah většinou nechybí, spoilerový ano. A to mi přijde jako škoda. Tak bych se jen chtěla zeptat, jestli není nějaká možnost jak bych mohla pomoc s doplněním těch spoilerových obsahů?

Oh, honey, I'm damned. Stop trying to make a saint out of me.
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
26. 10. 2016 / 12:42:17 (před 7 roky)
off
Katusloveyou napsal(a):

Zdravím všichni,
při prohlížení stránek některých epizod jsem si všimla, že i když základní obsah většinou nechybí, spoilerový ano. A to mi přijde jako škoda. Tak bych se jen chtěla zeptat, jestli není nějaká možnost jak bych mohla pomoc s doplněním těch spoilerových obsahů?

Můžeš mi je psat do zpráv a já je tam ručně přidám. Ale je v tom i nevýhoda, nedostaneš za to žádné kredity. Nebo by ti je Fruiko mohl později "nějak" připsat. To už je na domluvě.

Editováno: 1x | Naposledy: 26. 10. 2016 / 12:44:10
avatar uživatele
Katusloveyou
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
26. 10. 2016 / 13:28:46 (před 7 roky)
off
La.Volpe napsal(a):

Můžeš mi je psat do zpráv a já je tam ručně přidám. Ale je v tom i nevýhoda, nedostaneš za to žádné kredity. Nebo by ti je Fruiko mohl později "nějak" připsat. To už je na domluvě.

Takže kdybych si např. večer našla čas a něco sepsala, tak Vám to mohu poslat? A je jedno jestli se to netýká seriálu, na jehož profilu jste se podílel již předtím, nebo si to mám hlídat?
A ke kreditům - je to sice milý bonus když tady s něčím pomůžeme, ale pro mě je můj osobní postup až druhotný. Tudíž to, že bych za to nic nedostala naprosto v klidu prežiji.

Oh, honey, I'm damned. Stop trying to make a saint out of me.
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
26. 10. 2016 / 13:50:10 (před 7 roky)
off
Katusloveyou napsal(a):

Takže kdybych si např. večer našla čas a něco sepsala, tak Vám to mohu poslat? A je jedno jestli se to netýká seriálu, na jehož profilu jste se podílel již předtím, nebo si to mám hlídat?
A ke kreditům - je to sice milý bonus když tady s něčím pomůžeme, ale pro mě je můj osobní postup až druhotný. Tudíž to, že bych za to nic nedostala naprosto v klidu prežiji.

Já doufám, že to kolegům vadit nebude. Ale raději to s nima domluvím. Jakých seriálů by se to tak zhruba týkalo?

Editováno: 1x | Naposledy: 26. 10. 2016 / 13:52:52
avatar uživatele
Katusloveyou
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
26. 10. 2016 / 14:17:37 (před 7 roky)
off
La.Volpe napsal(a):

Já doufám, že to kolegům vadit nebude. Ale raději to s nima domluvím. Jakých seriálů by se to tak zhruba týkalo?

Např. Supernatural, The vampire diaries a The originals - možná i Lucifer (tam kde už redaktory byl doplněn stručný popis)

Oh, honey, I'm damned. Stop trying to make a saint out of me.
Editováno: 1x | Naposledy: 26. 10. 2016 / 14:18:01
avatar uživatele
Katusloveyou
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
26. 10. 2016 / 15:27:45 (před 7 roky)
off
Katusloveyou napsal(a):

Např. Supernatural, The vampire diaries a The originals - možná i Lucifer (tam kde už redaktory byl doplněn stručný popis)

Když to tak projíždím, tak bych možná mohla stvořit něco i k Sherlockovi...

Oh, honey, I'm damned. Stop trying to make a saint out of me.
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
26. 10. 2016 / 15:38:43 (před 7 roky)
off
Katusloveyou napsal(a):

Např. Supernatural, The vampire diaries a The originals - možná i Lucifer (tam kde už redaktory byl doplněn stručný popis)

Tak tyhle čtyři seriály jsou v pohodě. U tří se přidávají uživatelské obsahy, takže žádnýmu redaktorovi bysme nesahali na práci. A u TVD mě to taky nevadí. Začni s nima, něco sepiš a přepošli mě to do soukromé zprávy. ;)