Diskuzní fórum

Hledám seriál

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Heimdal
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
11. 1. 2017 / 19:54:37 (před 7 roky)
off

Zdravím všechny, dnes jsem si vzpomněl na jeden starší seriál, ale ani po delším hledání na netu jsme s přítelkyní nenašli jméno. V televizi mohl běžet lehce po roce 2000 (v české televizi takže bude starší, na kanál si bohužel nevzpomenu). Děj se točil o kolo skupinky dobrodruhů (myslím že z Anglie), kteří se vydali na výpravu, ale po průchodu mám pocit horou se dostali do úplně jiného světa, kde žili různé domorodé kmeny a dinosauři. Většinu seriálu se skupina snaží zjistit, jak se dostat spět a kde vůbec jsou. Neví náhodou někdo jaký seriál hledám? Díky za rady :-)

avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
11. 1. 2017 / 22:34:52 (před 7 roky)
off

Připomnělo mi to film Cesta do středu Země - podle J.Verna. Byly i nějaké seriálové adaptace, mohlo by to být ono? Land of the Lost - z roku 1974 nebo 1991?

Editováno: 1x | Naposledy: 11. 1. 2017 / 22:40:44
avatar uživatele
Heimdal
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
12. 1. 2017 / 13:49:07 (před 7 roky)
off

NN není to ono, ale pomohlo to a po troše googleni jsem našel co jsem hledal. The lost world (Ztracený svět) díky :-)

avatar uživatele
William
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
30. 1. 2017 / 12:34:55 (před 7 roky)
off

Abych nezahlcoval fórum, tak se vecpu do tohohle tématu :o)

Nehledám nějaký konkrétní seriál, respektive hledám seriál, o kterém nevím, že je (možná vám to nedává smysl, ale mně ano!)

V podstatě hledám chlapskou variantu Sexu ve městě, Gilmorek atd.. Něco jako Ray Donovan bez zabíjení.. Nenapadá vás něco?

Díky!