Diskuzní fórum

Nemohu to najít

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
MrsAllen
Redaktor | Cool level: 14 | Emma Swan
2. 2. 2020 / 22:07:28 (před 4 roky)
off

Ahoj,nemohu po aktualizaci SZ najit oddělení “chci vidět" a taky serialy, ktere jsem zkoukla uz celé. Ztracim se na nove berzi jak nikdy v životě.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
2. 2. 2020 / 22:10:57 (před 4 roky)
off
anezka04 napsal(a):

Ahoj,nemohu po aktualizaci SZ najit oddělení “chci vidět" a taky serialy, ktere jsem zkoukla uz celé. Ztracim se na nove berzi jak nikdy v životě.

Profil -> menu uživatele -> chci vidět
Profil -> menu uživatele -> oblíbené/sledované a kliknout na "dokoukaných" nebo Profil -> menu uživatele -> statistiky

Editováno: 3x | Naposledy: 2. 2. 2020 / 22:15:56
avatar uživatele
lost.unit.9999
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
7. 2. 2020 / 14:37:01 (před 4 roky)
off

Ahoj vsem, nemohu po aktualizaci najit sekci titulky. Poradite mi nekdo nebo jsem uplne tupej?

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
7. 2. 2020 / 15:30:28 (před 4 roky)
off
lost.unit.9999 napsal(a):

Ahoj vsem, nemohu po aktualizaci najit sekci titulky. Poradite mi nekdo nebo jsem uplne tupej?

Z jistých důvodů tu aktuálně nejsou a ani se neví, kdy se to vyřeší. Další info např. tady.

avatar uživatele
Havran1
Běžný uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
14. 2. 2020 / 19:56:59 (před 4 roky)
off

Takže titulky tu už možná ani nebudou? Jako by nestačilo jak tragicky a nepřehledně dnes ten web vypadá.

avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
15. 2. 2020 / 19:19:26 (před 4 roky)
off

Dobrý den, rozhodně nejsem žádný nováček, ale nemohu objevit giftshop, který vždy býval v záhlaví stránky a teď ho tam nemám. Zobrazuji si serialzone na PC, ne na mobilu. Je snad přemístěný jinam? Děkuji.

avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
15. 2. 2020 / 19:22:20 (před 4 roky)
off
ufonka napsal(a):

Dobrý den, rozhodně nejsem žádný nováček, ale nemohu objevit giftshop, který vždy býval v záhlaví stránky a teď ho tam nemám. Zobrazuji si serialzone na PC, ne na mobilu. Je snad přemístěný jinam? Děkuji.

Giftshop zatím není implementovaný.

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
Nicko
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
15. 3. 2020 / 16:46:56 (před 4 roky)
off

Ahoj chci se zeptat nikde nemohu najít seznam kde byly veškeré Zrušené/Prodloužené seriály .
Díky

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 127 | Ichabod Crane
15. 3. 2020 / 16:47:55 (před 4 roky)
on
Nicko napsal(a):

Ahoj chci se zeptat nikde nemohu najít seznam kde byly veškeré Zrušené/Prodloužené seriály .
Díky

Ahoj, prozatím není, ale pracuje se na něm. Zatím si na timeline můžeš vyfiltrovat oznámení zrušeno/prodlouženo.

avatar uživatele
Nicko
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
15. 3. 2020 / 16:48:58 (před 4 roky)
off
ragelly napsal(a):

Ahoj, prozatím není, ale pracuje se na něm. Zatím si na timeline můžeš vyfiltrovat oznámení zrušeno/prodlouženo.

Děkuji :-)

1/4
1234