Diskuzní fórum

Úplný začátečník

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Martin Chyba
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
4. 2. 2020 / 21:23:37 (před 4 roky)
off

Ahoj, jsem tu dnes poprvé a zajímalo by mě, jak vlastně tato stránka funguje? Zatím, co hledal nějaké seriály, tak jsem se na ně nikdo nemohl podívat. Nebo spíš, jsem nikde neviděl nějaký přehrávač, kde bych si mohl daný seriál spustit. Mohl by mě někdo zasvětit prosím? Budu moc rád.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
4. 2. 2020 / 21:40:27 (před 4 roky)
off
Martin Chyba napsal(a):

Ahoj, jsem tu dnes poprvé a zajímalo by mě, jak vlastně tato stránka funguje? Zatím, co hledal nějaké seriály, tak jsem se na ně nikdo nemohl podívat. Nebo spíš, jsem nikde neviděl nějaký přehrávač, kde bych si mohl daný seriál spustit. Mohl by mě někdo zasvětit prosím? Budu moc rád.

Ahoj, tady to je jen (jak někteří říkají) na plkání. Na druhou stranu na to upozorňujeme už při registraci.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 4x | Naposledy: 4. 2. 2020 / 21:43:27
avatar uživatele
doriangray68
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
28. 2. 2020 / 03:22:15 (před 4 roky)
off

Dobré forum, taky jsem nový

avatar uživatele
Kaelee
Uživatel od první verze | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
28. 2. 2020 / 06:44:49 (před 4 roky)
off
doriangray68 napsal(a):

Dobré forum, taky jsem nový

Tak to vítej :) Jen bych tě chtěla varovat, že tu dostaneš tolik podnětů na seriály, jak z článků tak od ostatních uživatelů, že nebudeš vědět na co dřív koukat :D A když si k tomu objednáš Netflix, tak to už je úplně konečná :D Mám tolik seriálů v plánu, že nevím na co koukat dřív :))

“Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”- Stephen King
avatar uživatele
rezactoma
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
8. 6. 2020 / 16:36:56 (před 3 roky)
off

Jak mám přehrát dva z Queensu?

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 127 | Ichabod Crane
8. 6. 2020 / 16:57:03 (před 3 roky)
off
rezactoma napsal(a):

Jak mám přehrát dva z Queensu?

--->

Fruiko napsal(a):

avatar uživatele
Milka60
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
10. 7. 2020 / 16:32:04 (před 3 roky)
off

zdravim. tesila som sa na nove casti serialu Yellowstone a neviem ako to mam spustit kedze tu nevidim ziadny prehravac na spustenie novych casti.mozte mi poradit ako na to?
dakujem za pomoc. Milka60

avatar uživatele
hudy536
Redaktor | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
11. 7. 2020 / 07:06:31 (před 3 roky)
off
Milka60 napsal(a):

zdravim. tesila som sa na nove casti serialu Yellowstone a neviem ako to mam spustit kedze tu nevidim ziadny prehravac na spustenie novych casti.mozte mi poradit ako na to?
dakujem za pomoc. Milka60

Dokážeš si přečíst ten příspěvek nad tvým?

hudy