Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
HankaK
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
8. 2. 2020 / 19:23:50 (před 4 roky)
off

Ahoj, nevím, kam to mám přesně napsat, ale ve starém fóru byly ve watchlistu u názvů nějaké 3 možnosti, nevím přesně jaké, ale jedno z toho bylo označit "zamilovat". Teď mi to tady chybí. Bude to tam zase? Bylo to rychlejší než, jak je to teď, že se seriál musí otevřít a klikat tam. Předem děkuji za odpověď. A potom ještě, jak je u seriálů hodnocení, tak všechny tři možnosti jsou modré a předtím měly různé barvy (asi zelená, žlutá a červená), mohlo by to být taky po staru?

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 127 | Ichabod Crane
8. 2. 2020 / 19:36:36 (před 4 roky)
off
HankaK napsal(a):

Ahoj, nevím, kam to mám přesně napsat, ale ve starém fóru byly ve watchlistu u názvů nějaké 3 možnosti, nevím přesně jaké, ale jedno z toho bylo označit "zamilovat". Teď mi to tady chybí. Bude to tam zase? Bylo to rychlejší než, jak je to teď, že se seriál musí otevřít a klikat tam. Předem děkuji za odpověď. A potom ještě, jak je u seriálů hodnocení, tak všechny tři možnosti jsou modré a předtím měly různé barvy (asi zelená, žlutá a červená), mohlo by to být taky po staru?

Ahoj, tlačítka zamilovat/ignorovat budou trošku později, ale budou - jsou na seznamu :) Barevné hodnocení bylo původně při spuštění nové verze, ale uživatelé si odhlasovali tuto decentnější změnu, takže tam bych s návratem k barevnosti nepočítala :) Více info o barevnosti na timeline.

Editováno: 1x | Naposledy: 8. 2. 2020 / 19:37:49
avatar uživatele
HankaK
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
8. 2. 2020 / 23:56:00 (před 4 roky)
off
ragelly napsal(a):

Ahoj, tlačítka zamilovat/ignorovat budou trošku později, ale budou - jsou na seznamu :) Barevné hodnocení bylo původně při spuštění nové verze, ale uživatelé si odhlasovali tuto decentnější změnu, takže tam bych s návratem k barevnosti nepočítala :) Více info o barevnosti na timeline.

No nevím, mně to splývá, už jsem i klikla špatně. Co jsem četla, tak někomu vadili smajlíci, ne barvy, a v tom odkazu žádné hlasování není. Jinak mně tedy taky vyhovují víc ty palce, akorát by mohly být v barvě jako dřív.

Editováno: 1x | Naposledy: 8. 2. 2020 / 23:57:50
avatar uživatele
monickakucer1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
14. 5. 2020 / 18:51:37 (před 4 roky)
off

Proc ve watchlistu muzou mit svuj seznam zobrazeni jen VIP uzivatele?Bez tyhle funkcenema smysl si seznamy tvorit.Jak se stat VIP teda?Diky za odpoved.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 118 | Oswald 'Penguin' Cobblepot
14. 5. 2020 / 18:54:47 (před 4 roky)
off
monickakucer1 napsal(a):

Proc ve watchlistu muzou mit svuj seznam zobrazeni jen VIP uzivatele?Bez tyhle funkcenema smysl si seznamy tvorit.Jak se stat VIP teda?Diky za odpoved.

Brzy VIP představíme.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
monickakucer1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
27. 7. 2023 / 16:53:17 (před 44 týdny)
off

Nemohli byste nějak zařídit, aby se mi nová série When calls the hearth začínající 30. 7. objevila ve watchlistu? :-) díky

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
29. 7. 2023 / 01:57:52 (před 44 týdny)
off
monickakucer1 napsal(a):

Nemohli byste nějak zařídit, aby se mi nová série When calls the hearth začínající 30. 7. objevila ve watchlistu? :-) díky

Máš to tam :). Jinak pro tyhle požadavky je vhodnější fórum Chybějící epizoda.

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 7. 2023 / 02:23:06
avatar uživatele
monickakucer1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
29. 7. 2023 / 08:40:22 (před 44 týdny)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Máš to tam :). Jinak pro tyhle požadavky je vhodnější fórum Chybějící epizoda.

Diky :-)