Diskuzní fórum

Žánr - nedostatečně zařazené

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
9. 2. 2020 / 19:11:02 (před 4 roky)
off

Proč není Dracula zařazený v žánru "upírské"? K čemu ty žánry jsou, když se tam ani takový základní údaj nezadá?

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
9. 2. 2020 / 19:28:16 (před 4 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Proč není Dracula zařazený v žánru "upírské"? K čemu ty žánry jsou, když se tam ani takový základní údaj nezadá?

Jak se dívám tak už to tam někdo doplnil. Jinak odpovím takhle: žánry stejně jako obsazení a dalších pár věcí se načítá z IMDb a tento žánr tam nemají napsaný ani oni a to jsou sakra mnohem větší než my. Vážně je nás tady jen pár a někdy si takovýhle maličkostí prostě nevšimneme. :)

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
10. 2. 2020 / 19:02:32 (před 4 roky)
off
Micuda98 napsal(a):

Jak se dívám tak už to tam někdo doplnil. Jinak odpovím takhle: žánry stejně jako obsazení a dalších pár věcí se načítá z IMDb a tento žánr tam nemají napsaný ani oni a to jsou sakra mnohem větší než my. Vážně je nás tady jen pár a někdy si takovýhle maličkostí prostě nevšimneme. :)

Pokud nestíháte, tak dejde možnost přidávat žánry všem uživatelům. Do IMDb jsem toho doplnila už kvanta. Proto je to tak skvělá databáze, protože na ní pracuje spousta dobrovolníků. (IMDB nemá jen žánry, ale taky klíčová slova vystihující děj "Plot Keywords", podle kterých hledám nejčastěji)

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
Editováno: 1x | Naposledy: 10. 2. 2020 / 19:07:52
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
10. 2. 2020 / 19:17:15 (před 4 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Pokud nestíháte, tak dejde možnost přidávat žánry všem uživatelům. Do IMDb jsem toho doplnila už kvanta. Proto je to tak skvělá databáze, protože na ní pracuje spousta dobrovolníků. (IMDB nemá jen žánry, ale taky klíčová slova vystihující děj "Plot Keywords", podle kterých hledám nejčastěji)

Tak si zažádej o redaktorská práva, easy.

avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
10. 2. 2020 / 19:37:53 (před 4 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Tak si zažádej o redaktorská práva, easy.

Já o voze, jiný o koze :-) Na IMDB jsem o žádný status redaktora nežádala a přesto můžu přidávat informace. A mimochodem, ani tady nevidím žádný oficiální postup, jak se redaktorem stát.

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
10. 2. 2020 / 19:51:30 (před 4 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Já o voze, jiný o koze :-) Na IMDB jsem o žádný status redaktora nežádala a přesto můžu přidávat informace. A mimochodem, ani tady nevidím žádný oficiální postup, jak se redaktorem stát.

No tak gratuluju, že jim to na imdb funguje, ale fakt bych nechtěla vidět ten bordel, až by se někdo nudil a přidával naprosté blbosti :). Stačí napsat nejvyššímu bossovi, Fruiko.

avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
10. 2. 2020 / 19:54:16 (před 4 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Pokud nestíháte, tak dejde možnost přidávat žánry všem uživatelům. Do IMDb jsem toho doplnila už kvanta. Proto je to tak skvělá databáze, protože na ní pracuje spousta dobrovolníků. (IMDB nemá jen žánry, ale taky klíčová slova vystihující děj "Plot Keywords", podle kterých hledám nejčastěji)

Chtěl jsem to napsat až doma, ale když se už vyjádřila DQ, tak se rozepíšu už ve vlaku ze školy. Přirovnávat SZ k IMDb je s prominutím blbost. IMDb je tisíckrát větší a má mnohem více redaktorů a moderátorů, kteří všechno kontrolují. A když se podíváš co je tam za balastu co tam někteří lidé nahráli? A co má jejich web za vymoženosti... Peníze, peníze a hromada programátorů, kteří to všechno naprogramují na plný úvazek. Tady máme pár vášnivých lidí co na tom pracují už několik let. Takže se na to dívej prosím s velkým odstupem. A pokud teda máš zájem tady takové věci upravovat, tak se rozhodně ozvi Fruikovi, sice nevím jakou z toho bude mít radost, protože už i já mu (a nejen jemu) místy lezu krkem se svými nápady (viz. můj podpis tady dole). :D

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
10. 2. 2020 / 19:57:46 (před 4 roky)
off
vla_kor napsal(a):

Já o voze, jiný o koze :-) Na IMDB jsem o žádný status redaktora nežádala a přesto můžu přidávat informace. A mimochodem, ani tady nevidím žádný oficiální postup, jak se redaktorem stát.

Pomalu na tom pracuji, aby toho uživatelé mohli dělat víc. Do té doby leda to redaktorství. Pokud chceš, tak ti nahodím práva, stačí mi napsat do zpráv.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.